Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Poprosiłam Sylwię o umieszczenie tu kilku słów, ponieważ ja mam w miarę stały z nią kontakt, ale z kolei nie mam dostępu do komputera - stąd moja rzadka obecność na dogomanii.

Za chwilę uaktualnię rozliczenie Kamykowych finansów i zrobię przelew.

Mam natomiast prośbę - gdyby ktoś chciał przejąć po mnie prowadzenie finansów to byłabym wdzięczna.

W tej chwili konto, które jest kontem do wpłat dla Kamienia jest nie tylko moje, ma też współwłaściela. Raz zdarzyło się, ze współwłaściciel nieświadomie zrobił nam "dług", a że wypadło to mniej więcej w czasie płatności, to musiałam czekać na przelew z innego konta i wpłacić z opóźnieniem. Żeby uniknąć takich sytuacji, potrzebujemy kogoś, kto ma konto sam jeden, dostęp do komputera (na smartfonach nie polecam), dużo czasu i serca do tej psiny. Może ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 19.02.2016o16:47, madcat1981 napisał:

Poprosiłam Sylwię o umieszczenie tu kilku słów, ponieważ ja mam w miarę stały z nią kontakt, ale z kolei nie mam dostępu do komputera - stąd moja rzadka obecność na dogomanii.

Za chwilę uaktualnię rozliczenie Kamykowych finansów i zrobię przelew.

Mam natomiast prośbę - gdyby ktoś chciał przejąć po mnie prowadzenie finansów to byłabym wdzięczna.

W tej chwili konto, które jest kontem do wpłat dla Kamienia jest nie tylko moje, ma też współwłaściela. Raz zdarzyło się, ze współwłaściciel nieświadomie zrobił nam "dług", a że wypadło to mniej więcej w czasie płatności, to musiałam czekać na przelew z innego konta i wpłacić z opóźnieniem. Żeby uniknąć takich sytuacji, potrzebujemy kogoś, kto ma konto sam jeden, dostęp do komputera (na smartfonach nie polecam), dużo czasu i serca do tej psiny. Może ktoś chętny?

Wytrzymasz jeszcze trochę? Jest szansa na wyadoptowanie psa, którego rozliczenia prowadzę i jeśli się to uda, będę mogła przejąć od ciebie obowiązki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Olenko, dziękuję za bazarek, mam propozycję żeby już to przekazać Selendze, 

 

I jeszcze jedna prośba - ponieważ znów po edycji postu zjadło mi całą zawartość rozliczenia za marzec, proszę o chwilę cierpliwości, sprawdzę czy wszystko się zgadza z wpłatami. Tak to wyglądało te aktualizowanie - jednego dnia wprowadzone, drugiego znikało :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
O 6.05.2016 o 08:54, Olena84 napisał:

Własnie dostałam powiadomienie że 11 kwietnia pisałyście na tym wątku, chyba dogo sie psuje...

Mnie od tej ostatniej zmiany brakuje cierpliwości.Może to wina mojej przeglądarki  - więc niech ktoś mnie oświeci. Najpierw mam wieeeeelki Regulamin, i z obserwowanych otwiera mi się pierwsza strona- nie da się "przeskoczyć" jak wcześniej od razu do ostatniej strony... Albo ja nie potrafię :( 

 

Przepraszam Kamysiu, że u Ciebie te żale. Ściskam Kochany pyszczku (chciałabym tutaj wstawić emotikona ale ich od dawna nie mam)

Link to comment
Share on other sites

Na konto Kamysia wpłynęło 30 zł od Oleny84 i 20 zł od Magenka1 - deklaracje stałe.
W sumie na dzisiaj Kamyk dysponuje kwotą 90 zł...

Postaram się na FB zaczepić Sylwię w spawie zdjęć i info o Kamyku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...