Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

Haha ale sie pośmiałąm;)... mimo nieciekawej sytuacji

 

Taaa... boki zrywać! 

 

Mamuśka się zrosła, ale rehabilitować się nie chce. Pewnie doszła do wniosku, że dość się w życiu nachodziła - resztę życia postanowiła spędzić siedząc w fotelu lub leżąc w łóżku. Świetnie to sobie wymyśliła. Matko jedyna, jak to dobrze, że prowadzę bardzo niehigieniczny tryb życia i nie dożyję tak "pięknego wieku". Tylko te geny - w mojej rodzinie wszyscy umierali po 80. Cholera jasna by to wzięła!

 

Kamysiu, odezwij się!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otrzymałam od Sylwii wiadomość o zmianie konta, na które należy wpłacać pieniądze. Bardzo proszę o znak czy dotarły, ponieważ przy takich zmianach łatwo o kłopoty.

 

Zaktualizowałam rozliczenie. Dziękuję za wpłaty. Kamyś kończy rok na plusie (i oby tak dalej!)

 

Ponieważ czeka mnie "gorący" okres już teraz życzę Wam spokojnych udanych Świąt, jak nawięcej pociechy i radości ze zwierzaków, i jak najmniej trosk. Kamysiu - zawsze pełnej michy i przyjaznej dłoni chętnej do głaskania :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...