Jump to content
Dogomania

CWC Zabrze 18.10.2009


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='Basik']Zaczynam się martwić, zgłoszenie wysłałam, potwierdzenie przyszlo tylko z automatu i dalej już cisza... Czy dostaliście potwierdzenia mailowe, bo wiadomo, że na papierowe to jeszcze czas...[/quote]
U mnie tak samo :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś pojechałam z znajomą zobaczyć ten nowy teren wystawy! No powiem ze super!!!!! Brawo Zabrze !!!!

Kąpielisko zajmuje obszar ok. 24 ha powierzchni.

Do dyspozycji są:
* dwa baseny: brodzik o pojemności 7 tys. m3 i basen o pojemności 33 tys. m3,
* siłownia, stoły do tenisa stołowego, szatnie,
* boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej (pełnowymiarowe),
* wybiegi konnne,
* kawiarenka,
* w zimie: lodowiska.

Teren cudny!!! w lesie

link do ośrodka,zobaczcie sami

[url=http://www.mosir.zabrze.pl/obiekt/kapielisko_lesne.html]Rekreacja Zabrze, MOSIR - mosir.zabrze.pl Kapielisko Lesne[/url]


Jedynym problemem to jest dojazd komunikacją miejską ;( jest jeden autobus z Zabrza nr 659

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']A nam się auto obraziło - a mamy zgłoszone 4 psy...chyba się zastrzelę,jak nie zdążą naprawić przed wystawą...[/quote]
Mam nadzieje, że dadza radę naprawić. A jak nie to bierzecie przynajmniej dwie psice i w pociąg :)
Oby do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Mam nadzieje, że dadza radę naprawić. A jak nie to bierzecie przynajmniej dwie psice i w pociąg :)
Oby do zobaczenia :)[/quote]
Już działam w temacie ;-),choć na obcym terenie to ciut utrudnione,to mam już źródło części i serwis (w serwisie przy salonie firmowym powiedzieli,że na tę część czeka się minimum 14 dni,bo nie mają w centralnym magazynie...a ja znalazłam sklep,gdzie jest od ręki...i 3-4 razy taniej...) - teraz jeszcze "tylko" fundusze zorganizować...:roll:

Zabrza nie odpuszczę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Orientuje się ktoś czy można będzie wejść z psiakiem niezgłoszonym?[/quote]
Na naszym potwierdzeniu pisze:
"Informujemy, że na teren Wystawy nie będą wpuszczane psy nie biorące w niej udziału oraz, że na terenie Wystawy obowiązuje zakaz sprzedaży szczeniąt. Komitet Organizacyjny"
Ale jak to się ma w praktyce- nie mam pojęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

No akurat Zabrze sie tym przejmuje ;))))) na wystawie bylo wiecej psow nie zgłoszonych niż tych wystawianych.
Prze demna wchodzili ludzie z mieszancem,wet zaządał o dnich tylko ksiązeczki zdrowia z sczepieniami.. A po godz 12 każdy wchodził kto chciał ;) bez biletow. Sczeniory przed wystawą tez były sprzedawane i nikogo to nie obchodziło,Były nawet fotki w galerii


My najblizej a jescze nic niedostalismy ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']to zawsze piszą... ja będę dzwonić i pytać, bo nie mam z kim szczylka zostawić :D[/quote]

Daria nie przejmuj sie tylko bierz mlodego, w klasie szczeniat jest zgloszona jego siostra wiec jak cos to sie go na podmianke wprowadzi:) damy rade ja bede z 3 wiec jak cos to sie i zgloszenie znajdzie do pokazania hihihi a narazie to ja tez potwierdzenia nie mam i si enie martwie jak z 3 psiurami wejde:)

Link to comment
Share on other sites

Ja już jestem trochę zła bo od kilku tygodni próbuję się dodzwonić do oddziału i dowiedzieć czy moje zgłoszenie na MP zostało przyjęte. A tam albo nikt nie odbiera, albo zajęte... już nie mówię o tym że wysłałąm chyba z 10 maili. No i cóż dalej nic nie wiem, ma ktoś jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Ja już jestem trochę zła bo od kilku tygodni próbuję się dodzwonić do oddziału i dowiedzieć czy moje zgłoszenie na MP zostało przyjęte. A tam albo nikt nie odbiera, albo zajęte... już nie mówię o tym że wysłałąm chyba z 10 maili. No i cóż dalej nic nie wiem, ma ktoś jakieś pomysły?[/quote]
A ja wczoraj jakoś o 18;45 zadzwoniłam i bez problemu mi powiedzieli że zgłoszenie przyjęte :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...