Jump to content
Dogomania

Bella - moja sportowo sztuczkowa labradorzyca


BellaLab

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia'][URL]http://i41.tinypic.com/25f6ovt.jpg[/URL]
Ale fajnie w tej trawie;)


Widze banerek:) Fajny[/quote]

Prawie wszystkie łąki i pola nam tak zarosły, można upatrzyć tylko jakieś wąskie wydeptane ścieżki :shake:

Dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tina i irish']one chyba lubią buszowanie w trawie, irish woli to niż ścieżki;)[/quote]

Belcia też, zaraz po spuszczeniu ze smyczy, znika mi w tym trawsku, ale na szczęście przybiega na pierwsze wołanie i nie wiem jakim cudem trafia do mnie :lol:

[quote name='Kinia']U nas jest to samo, frisbować się nie da:shake:[/quote]

Jeszcze niedawno był kawałek ściętej trawy, ale teraz już i to zarosło :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wow super Wam idą te sztuczki ! Chciałam się donwiedzieć jak uczyłaś równowagi ? :cool3: Mój pies staje 4 łapami na moim udzie, etc ale nie umiem tego przerzucić na inną powierzchnie typu np: jakiś bardzo wąski kawałek :cool3: Lucky strasznie panikuje jak ma coś takiego zrobić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']No, no jestem pełna podziwu:klacz:[/quote]
Dziękujemy:loveu:

[quote name='Dynamique']Wow super Wam idą te sztuczki ! Chciałam się donwiedzieć jak uczyłaś równowagi ? :cool3: Mój pies staje 4 łapami na moim udzie, etc ale nie umiem tego przerzucić na inną powierzchnie typu np: jakiś bardzo wąski kawałek :cool3: Lucky strasznie panikuje jak ma coś takiego zrobić :eviltong:[/quote]


Dziękujemy:loveu:

Ja zaczynałam od wchodzenia/wskakiwania na coś dużego, co stopniowo zmniejszałam, przy okazji sucz nauczyła się komendy "właź"(wejdź na to co ci pokazuje), gdy doszłam już do dość małych powierzchni, przeniosłam to do miski(sr. 15 cm) psica początkowo nie bardzo chciała wejść do tej miski(była metalowa) do plastikowych wchodziła bez problemu, wiec do tej metalowej położyłam jakąś szmatkę, która z czasem zabrałam. Wchodzenia na udo i tory kolejowe(tylko to początkowo mi przyszło na myśl z takich małorozmairowych rzeczy:evil_lol:) uczyłam po części kształtując(tylko kurcze nie wiem czemu pokazywałam suczy żarcie), klikałam za postawienie jakiejkolwiek łapy na tym co chciałam, gdy w końcu(po ok. 5 sesjach) Bella załapała jak ma tam postawić te wszystkie 4 łapy i nie zlecieć od razu, zaczęłam przenosić to na bardzo różne powierzchnie, kończąc na udzie(chyba dlatego, ze byłam przekonana ze nie utrzymam 30 kg ).


[quote name='cockermaister']Hej wam ;)

Bella jest piękna :loveu::loveu::loveu:


zapraszamy do nas :cool3::cool3:[/quote]

Cześć :lol:
Dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BellaLab']Względnie:diabloti: Upał mnie dobija, a rano było tak przyjemnie:placz:
Muszę odnaleźć wąż ogrodowy chyba:evil_lol:[/QUOTE]

U nas to samo, rano było bardzo fajnie, a teraz:shake:
U nas już dawno jest w ruchu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Dzięki za odp ;) Będe próbować ! :multi:[/quote]

Nie ma za co;)

[quote name='Medorowa']A u nas od rana upał, tzn. od kiedy wstaliśmy, czyli od teraz:evil_lol:
Doberek - czekam na nowe zdjęcia;)[/quote]

Dziękujemy za odwiedzinki:lol:

[quote name='Ania&Fibi']U nas także upał... :angryy: Co za dużo, to nie zdrowo.[/quote]

Dokładnie


Fotki jakieś tam jeszcze znalazłam

[IMG]http://i42.tinypic.com/fxrrxd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/5x26wk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/2yy2mq1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia'][URL]http://i42.tinypic.com/fxrrxd.jpg[/URL]
Czy to przednie łapy na stopach?
My się tego własnie uczymy, najgorsze w tym jest to, że eM wskakuje mi na głowe:evil_lol:[/quote]

Zgadza się, to przednie łapy na stopach:lol:

Właśnie wróciłam od weta z suczą... ZNÓW ma zapalenie ucha :shake: Dostałyśmy skierowanie na endoskopie prawego kanału słuchowego(jak to wet barwnie ujął), zobaczymy co z tego będzie... Poza tym jestem bardzo zadowolona z Belli, w końcu widzę efekty mojego odwrażliwiania :multi: W poczekalni była tak zrelaksowana, że jadła, położyła się na boku i przysnęła, zaprezentowała sporo sztuczek. Jeszcze parę miesięcy temu jedzenie w poczekalni graniczyło z cudem, teraz nawet wzięła karmę od weta:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BellaLab']Zgadza się, to przednie łapy na stopach:lol:

Właśnie wróciłam od weta z suczą... ZNÓW ma zapalenie ucha :shake: Dostałyśmy skierowanie na endoskopie prawego kanału słuchowego(jak to wet barwnie ujął), zobaczymy co z tego będzie... Poza tym jestem bardzo zadowolona z Belli, w końcu widzę efekty mojego odwrażliwiania :multi: W poczekalni była tak zrelaksowana, że jadła, położyła się na boku i przysnęła, zaprezentowała sporo sztuczek. Jeszcze parę miesięcy temu jedzenie w poczekalni graniczyło z cudem, teraz nawet wzięła karmę od weta:multi:[/QUOTE]

Gratuluję!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Trzymam kciuki za uszko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...