Jump to content
Dogomania

Próby pracy....


bobas4x4

Recommended Posts

Witam. mam maly problem.posiadam psa rasy pointer i jest to rasa ktora wymaga prob pracy. moj pies ma ponad dwa lata i wedlug regulaminow nie moze przystapic do prob pracy(6-24miesięcy):placz:. przespalem termin ukonczenia 2 lat poniewaz kupilem juz doroslego w wieku 20 miesiecy, a pies jest naprawde ekstra- wie o co chodzi w łowisku a na wystawach zbiera same oceny "doskonały". dlatego mam pytanie czy jest jakas szansa aby zastapic próby pracy jakims regionalnym badz ogolnokrajowym konkursem pracy??? nigdzie nie moge sie doszukac tych informacji. a chcialbym a by w przyszlości mial status psa hodowlanego. serdecznie pozdrawiam. darz bór

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie terminy konkursów " wiszą" na stronie ZG PZŁ . Zaraz skopiuje link.Skopiowałam:
[URL]http://www.pzlow.pl/palio/html.run?_Instance=www.pzlow.pl&_PageID=140&_CheckSum=-1695283603[/URL]
Ratuje Cię tylko dyplom z Field Trialsów ( ranga obojętna) bądź z Konkursów Pracy Wyżłów ( ranga obojętna, organizowanych przeważnie jesienią). Konkursy bardzo dokładnie opisane są w Regulaminie Prób i Konkursów Pracy Psów Myśliwskich z 2007 roku ( ten nas obowiązuje), ale piszę od razu zobyć dyplom na próbach a na konkursach to wielka różnica, ale nic nie jest niemożliwe, ja sama zaczynałam z moim wyżłem od konkursów "jesiennych".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobas4x4']dziękuje bardzo dobra Koleżanko...[/quote]

:D też kiedyś zaczynałam ;-)
konkursy to wspaniała przygoda, w Krakowie za rok prawdopodobnie będą organizowane konkursy jesienne w klasie wielostronnej na które serdecznie zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Kozanka']
Ratuje Cię tylko dyplom z Field Trialsów ( ranga obojętna) bądź z Konkursów Pracy Wyżłów ( ranga obojętna, organizowanych przeważnie jesienią). [/quote]

Ratują Cię przede wszystkim Field Trialsy, do których rasa jest wręcz stworzona- pointer idealny jest w pracy w suchym polu, gorzej mu idzie na konkursach wielostronnych i wszechstronnych, ale takie wyszkolenie nie jest niemożliwe.
Kalendarz corocznych konkursów jest zawsze publikowany na stronie PZŁ, możesz także odwiedzać stronkę klubową wyżłów czyli [url]www.klub.wyzel.pl[/url]

Musisz zdobyć minimum dyplom III stopnia, by uzyskać kwalifikacje hodowlane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...