Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

Ustaliłyśmy przed chwilą z Anią (szajbus), że dziś ona przekaże pieniądze w gotówce edi (będzie przejeżdzać z Barankeim przez jej miejscowość :loveu: poznaja się z Barankiem - jak Ani fajnie :D, bo Edi nie ma konta. Jak już dojdzie do transakcji to ja przeleję pieniądze Ani. Jeszcze kwestia ewentualnych dopłat, ale tego na pewno nawet edi jeszcze nie wie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ludzie!!!!!!!!!!!
Ten pies to hipnotyzer. Spojrzysz na niego i po tobie!
Ten jego pycholek, te jego cudne oczka, ten noseczek. Normalnie tego psa nie da sie nie kochać!
Jest za ciemno i nie udało mi się zrobić zdjec. Jest bardzo spokojny. Jedzie sobie w pozycji leżącej przypięty, może swobodnie siadać i jest KOCHANY!
Kurde tyle ogłoszeń i nikt sie na nim nie poznał!!!!!!!!!!!! SZOK!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja cos czułam, że Baranek rozkocha w sobie Anię:p Bo byłam wcześniej pewna że oni się "znają" :) Aniu, nie mam teraz gg a tam zostały dane do przelewu, czy wszystko się udało z rozliczeniem, czy mogę już jutro rano wpłacić? Jak tam w ogóle podróż Baranka? Z tego, co wiem domek będzie w Gorzowie. Moze sie mylę, bom z geografii noga ale zapamiętałam, ze ten Polski miał być tam, u przyjaciela Psa Polskiego.

Link to comment
Share on other sites

Baranek dojechal szczęśliwie. Podróż zniósł bardzo dobrze. Była w kontakcie telefonicznym z edie21 i zdawała mi relacje z podroży.
Kiedy przejeżdżali obok mojego domu, przekazałam edie21 kwote 200 zł. Mam pokwitowanie, które prześlę zaraz madcat na e-maila,
W chwili obecnej Baranek zjadł sobie śniadanko i poszedł w kimono.
Z tego co się dowiedziałam jutro rano będzie już u Psa Wolnego.
Dziewczyny byłam w kontakcie tel. cały czas z Psem Wolnym. W Gaju wszystko było przygotowane na odbiór Baranka. To nie jest tak,że chłopak poszedł na ogólne boksy czy coś w tym stylu. Siedzi sobie w osobnym kojcu i jest bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

hej ciotki. jestem z relacją. wszystko już wiecie. z resztą prawie na bierząco. odnośnie organizacji to bardzo wielkie dzięki ! ! !

za co? a za to:
-jamor.
dziękuję że zadbał o psa przed podróża i uszanował cudze mienie. tu żartyję. piesek wyczesany.czysty i nie pachnący jak to zwykle psiaki to potrafią. po podruży i podczas nie było czuć że psiak jest w aucie. co się wiąże także z tym że i sprątać po nim prawie nie muszę. cudeńko! tak czysty psiak to jeszcze nie jechał ze mną. myślę o tych schronowych oczywiście.

-ania
za ciepłe przyjęcie. co prawda miałam się tak troszkę inwigilowana jak jej własna córa na weekendowym wypadzie pod namiot ale przyznam. dała mi odczuć że czuwa.

-ariel ! ! !
może to trochę dziwne ale to poprostu całkiem młodziutki chłopaczek z zachował się solidniej od niejednej dojżałej osoby, które znam. mogłam się po podróży poczuć jak w domu. przesadzam ale powiem to otwarcie. pierwszy raz zaproponowano mi w schronie cipłą cherbatę! ! ! a dalej to już można sobie wyobrazić jak powinna się zachować taka osoba. miły i grzeczny aż się odjeżdzać nie chciało. troszkę odpoczęłam. ogrzałam bo moje auto za ciepłe nie jest. ale najważniejsze że to ja zdecydowałam o momencie wyjazdu z miejsca. w żaden sposób nie czółam się jak ktoś nieproszony, niechciany albo nie "w porę" może przesadzam że nie ma więcej tak gościnnych schroniarzy.to tylko ja się z nimi nie spotkałam. ale to tylko dlatego że mają dużo pracy,która się nie zrobi sama a tu nikomu się nidgzie nie spieszyło. nie trzeba było zaraz zamykać schronu i uciekać do domu. zaraz wstawię fotę jak mi się udała

Link to comment
Share on other sites

Jamor , dziękujemy za opiekę nad naszym Barankiem, dzięki Tobie psiak doszedł do formy, wyładniał i odzyskał pewność siebie.

Dziękuję ci Edytko za wszystko, za twoja propozycje transportu, za opiekę nad psiakiem w trakcie podróży, za dobre serce, za bezpieczne dostarczenie psiaka, za twój cenny czas i przepraszam za moje upierdliwe telefony.

[COLOR=Blue][B]Wiadomości z ostatniej chwili.[/B][/COLOR]
Baranek w dniu jutrzejszym pojedzie jednak do domku docelowego w Niemczech. Nowi właściciele nie mogą się już go doczekać. Najchętniej by go widzieli dzisiaj u siebie ,ale nie jest to możliwe.
Drugi domek nie będzie zmarnowany, pojedzie w miejsce Baranka inny psiak ( krótkowłosy).
Już jutro będą pierwsze zdjęcia Baranka z nowego domu. Macie się nie martwić. Będą relacja ze zdjęciami psiaka - to jest obiecane.
Domek niemiecki jest sprawdzony pod każdym względem i z tego co mi wiadomo Baranek będzie miał u tych państwa jak pączek w maśle.

Baranku rozpoczynasz zupełnie nowy rozdział w swoim życiu, z czego się bardzo ciesze.
Bądź szczęśliwy pieseczku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...