Jump to content
Dogomania

Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM


szajbus

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobra ciotki. jestem ale nie na długo. podsumujcie bo nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać i nadążyć za wami. odnośnie jednej opini że tańsze to gorsze to wypowiem się tak. fakt. auto nowe nie jest a wy nie płacicie 1 zł za km jak w przypadku wykonywania przeze mnie albo innego kuriera czy dostawcę profesjonalnej usługi transportowej z zachowaniem wszystkich zasad i przepisów np. podatkowych czy z dokumentacją wz albo w tym stylu. i na fakturę. to pokrywa tylko samo paliwo. drga sprawa. tym razem ( jeśli ewentualnie ja) biorę jednego psa i jadę prosto do celu,. co prawda dokładam z domu kilometry by po psa dojechać do warki ale nie krążę po polsce i nie zbieram innych psów by pomniejszyć koszta a zwiększyć ilość kilometrów i zużytego paliwa. jeśli trzeba to owszem ale tu na to czasu nie mam, jeśli ja mam baranka wieżć. pies ma być na piątek to dlatego chcę to zrobić jak najwcześniej, np. jutro i wieczorem go dowieżć zabierając rano o 5 z warki albo w nocy lub nad ranem na piątek dowieżć, zabierając dopiero kiedy pan wróci po 15 godzinie

Link to comment
Share on other sites

Sorry dziewczyny, że nie było mnie wczoraj wieczorem na wątku, ale mam ciężko chorego kota i popołudnia po powrocie z pracy należą tylko do niego. Widzę, że decyzja już zapadła, więc mnie pozostaje tylko mocno trzymać kciuki za szczęśliwą podróz naszego Baranka.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa :oops:,
ale bezużyteczny Max nie ma czasu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176434-Max-owczarkowaty-staruszek-TRAGICZNY-STAN-umiera-w-schronisku[/URL]
[COLOR=darkgreen]"Max jest psim staruszkiem w typie owczarka. Trafił do schroniska w tragicznym stanie. Jest bardzo słaby, przewraca się, co parę kroków. Ma zaropiałe oczy, w których widać jedynie smutek. Gaśnie w schronisku, pozbawiony miłości człowieka."[/COLOR]
[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7480/dsc0016c.jpg[/IMG][URL="http://img260.imageshack.us/img260/7480/dsc0016c.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. prosze Was o odpowiedz, dokad ostatecznie jedzie Baranek? Pamietam, ze byly 2 opcje z czego jedna niemiecka. Szukam i szukam, ale mialyscie szybko decydowac o tym Z KIM ma jechac i juz przegladam pare podstron i nie moge znalezc tego DO KOGO tylko wszystko jeste o paliwie, kosztach, trzecim psie itd.. Czy mozecie mi napisac u kogo Baranek bedzie mieszkal na przyszlosc?
No i co z tym smutnym MAXEM? Moze na niego sie "przelejemy" zbierajac mu na hotelik? On nie wyglada staro, a naprawde jest niesamowicie smutny i taki "zlamany".

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, już jestem i cieszę, się że nie musiałam podejmować decyzji;) Rozumiem, że podróż będzie kosztowała ok. 200 zł i na razie nie musimy szukać dodatkowych środków, jak to by było w przypadku podróży z pati-c? Jak dla mnie wszystko super - psiak będzie szybciej, w mniej stresujących warunkach (bez kotów :D) i taniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Certusowa']Witajcie. prosze Was o odpowiedz, dokad ostatecznie jedzie Baranek? Pamietam, ze byly 2 opcje z czego jedna niemiecka. Szukam i szukam, ale mialyscie szybko decydowac o tym Z KIM ma jechac i juz przegladam pare podstron i nie moge znalezc tego DO KOGO tylko wszystko jeste o paliwie, kosztach, trzecim psie itd.. Czy mozecie mi napisac u kogo Baranek bedzie mieszkal na przyszlosc?
No i co z tym smutnym MAXEM? Moze na niego sie "przelejemy" zbierajac mu na hotelik? On nie wyglada staro, a naprawde jest niesamowicie smutny i taki "zlamany".[/QUOTE]

Od tych mrozow to mi sie wszystko kreci...to gdzie on jedzie za te 200zl...do DS czy hoteliku????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']No coś powiem, choć z góry nie lubię , wolę po. W tym przypadku sprawa jest inna.
Do rzeczy , są dwie opcje, jedna lepsza od drugiej - taki numer zdarza się bardzo rzadko. W efekcie może dwa psole dostaną domy. Ok, Ok. ...już ..
1. Polski domek , bardzo dobry, z młodą suczką , lekkie ADHD, duży wybieg, ludzie doświadczeni, ciąg dalszy zapewniony, mam ich pod ręką, 15 min. drogi w mieście - ostateczna decyzja w toku, oceniam na 90 % - tak czy owak - miejsce na drugiego kudłacza jest 'grzane'.
2. Niemiecki domek, poprzez fundację Sabro, ludzie sprawdzeni, mieli już polskiego psola, niestety z powodu wieku - odszedł w sposób naturalny. Nazywał się Pluszak - tu możecie zobaczyć jego niemiecką historię. Pies w bardzo podeszłym wieku znalazł swoje miejsce dzięki Sabro właśnie. Życzyłbym sobie tak udokumentowane ciągi dalsze jaki miał Pluszak (*)(*)(*). Tu możecie poczytać : [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][URL]http://www.sabro-tierschutz.de/pluszak/[/URL] [/COLOR][/FONT] nic nie przetłumaczę teraz, bo nie mam czasu - potem.

Mam swoje preferencje - można się domyśleć jakie. W tym przypadku są to opcje równorzędnie super dobre. Czas pokaże, która wygra - info zapewnione.

[B][SIZE=4]Transport [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]- to podstawa - byłoby super hiper , gdyby Baranek [B]trafił do Schroniska w Gaju w[/B] [B]najbliższy piątek - może być po południu [/B]- w sprawie uzgodnień proszę o kontakt ze mną , ja podam kontakt na ludzi z Gaju. Pies z Gaju trafi do mnie w sobotę rano - i dowie się czy : ma polubić Gorzów i okolicę, czy przejdzie , u mnie szybki kurs ...... niemieckiego :evil_lol: :evil_lol:[/SIZE][/SIZE] ...jednak :eviltong: .

Ludziska pomocy !!![/QUOTE]


Tu masz cioteczka wydpowiedź o tych domkach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...