Jump to content
Dogomania

Kielce 2005


nice_girl

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina']A do tych Nowin to latwo jest trafic? Bo nigdy tam na wystawie nie bylam.[/quote]
Łatwo, łatwo. Jedynie gorzej jest wjechać na sam teren tego ośrodka, ponieważ uliczka, która do niego prowadzi jest bardzo wąska, a wystawców zawsze na kieleckich wystawach jest sporo. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][quote]Lara, spotkamy się na trasie[/quote]

masz na mysli [b]Justi0022[/b] jakis konkretny barek przy trasie "kieleckiej" z w-wy? :lol: ja zwykle o jakies zahczam w poszukiwaniu kawki :D[/quote]

Ha, my bez kawki zwykle śmiagamy, bo rano szkoda czasu :D Jedziemy bez zatrzymywania się, bo Lary zamiast wykorzystać przerwe na picie czy siku, wykorzystuje czas tylko na zwiedzanie okolicy przystanku :D Trasy do Kielc też nie znam :oops: pogadam z TZ ma namiary jak się tamtędy jedzie, więc może informator sypnie coś o barkach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='AnkaW']Kto jedzie do Kielc z okolic Stalowej Woli. podkarpacie?[/quote]
Moi znajomi będą jechać z Nowej Dęby. Jak chcesz, mogę się ich spytać, czy będą mieć wolne miejsce w samochodzie. :wink:[/quote]

Dzięki, zapytaj, chociaż mam nadzieję że zawiezie mnie znajomy ale na wszelki wypadek, już raz tak pojechałam do Jarosławia :evil:

Na stronie ZK jest juz spis zgłoszonych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][quote name='nice_girl'][quote name='AnkaW']Kto jedzie do Kielc z okolic Stalowej Woli. podkarpacie?[/quote]
Moi znajomi będą jechać z Nowej Dęby. Jak chcesz, mogę się ich spytać, czy będą mieć wolne miejsce w samochodzie. :wink:[/quote]

Dzięki, zapytaj, chociaż mam nadzieję że zawiezie mnie znajomy ale na wszelki wypadek, już raz tak pojechałam do Jarosławia :evil: [/quote]
Ok, zapytam, ale dopiero w poniedziałek, ponieważ wtedy będę się widzieć z koleżanką. Interesuje Cię miejsce dla jednej osoby czy dwóch? ;)

[quote]Na stronie ZK jest juz spis zgłoszonych psów.[/quote]
Z jednej strony żałuję, że nie wysłałam zgłoszenia, ponieważ może coś udało nam się wywalczyć ( konkurencja "ogromna"), ale i tak Klio dostała cieczkę.

Link to comment
Share on other sites

mnie sie strona otwiera! :D

[quote]Lara, co Ci powim, to Ci powiem, ale Ci powiem, że tak jak leonów, tak Twoich beauceronów są po 2 sztuki[/quote]

no tak.... tlum jak diabli, my i kolega Larki (wiekowo)... fju, fju.... ale dobre i to, ze nie bedziemy same :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Czy otwiera Wam sie strona kieleckiego Zk??? bo mi od paru dni niet, a jestem ciekawa jakie flaty sa zgloszone :([/quote]

[quote name='kielecka stawka']Flat Coated Retriever Psy młodzieży Compendio VASCO SEI

Flat Coated Retriever Suki młodzieży Compendio VANTA VERONA [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']
[b]Martyna[/b] - chcesz z nami jechac i zabrac Vante? Trzymamy dla Was miejsce :D[/quote]

buuu do kielc nie moge :( nastepnego dnia mam egzamin potocznie nazywany M..... ;-) ale moze chcecie strasznie mnie zabrac do Radomia :-) ????

a tak wogole to Vanta mnie nie kocha :-))) Rivka jeszcze ze mna jakos poszla na ringu, ale w koncu co rodzina to rodzina ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale moze chcecie strasznie mnie zabrac do Radomia ???? [/quote]

[b]Martyna[/b] - chetnie ale mam juz jedna pasazerke, co prawda ma jechac za mna na rowerze aby nie przyjechac przypadkiem za wczesnie na wystawe, ale pewnie sie wyprze, ze nie ma roweru i bede musiala ja zabrac, zreszta wraz z WIEEEELKIM psem :wink:

[quote]zaczynam sie martwic o swoj komputer :/ [/quote]

ja nic nie chce krakac, ale GG temu winne.... "a nie mowilam" :lol: niestety przez GG leca najgorsze wiruchy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']

[b]Martyna[/b] - chetnie ale mam juz jedna pasazerke, co prawda ma jechac za mna na rowerze aby nie przyjechac przypadkiem za wczesnie na wystawe, ale pewnie sie wyprze, ze nie ma roweru i bede musiala ja zabrac, zreszta wraz z WIEEEELKIM psem :wink: [/quote]

ech jest to cios w me mlode serce, bo juz oczami wyobrazni widzialam te wspaniala podroz ;-) :D co sie odwlecze to nie uciecze 0X :D

[quote name='Lara']
ja nic nie chce krakac, ale GG temu winne.... "a nie mowilam" :lol: niestety przez GG leca najgorsze wiruchy :evilbat:[/quote]

:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...