Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='tula']3x to może ja zamiast wpłacać na prywatne konto Biafry narazie przeleję cos na karmę, skoro Biafra i tak nie ma jak zakupów robić? Daj znac jak bedzie lepiej.[/QUOTE]
3x wyjechala dzisiaj.....wiem,ze Biafra sama kupi karme , bedzie szybciej jak sama zamowi, mozna tez wyslac karme do kolezanki Biafry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Pokazywali przed chwilą na TVN24 okolice Biafry. Masakra. Zniszczone domy, cały dobytek spłynął z błotem.[/QUOTE]

Biafra mieszka na/w Podchybie (gmina Lancokorona) to tam gdzie sie obsuwa ziemia


tak widziałam te kawałek ..masakra tragedia ewakuowano 180 ludzie a ich domu do rozbiórki .[I].chciałbym obudzic sie zeby to okazało sie snem[/I] :shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Tula, jak na karme, to najlepiej na normalne fundacyjne konto :-)

Na amortyzatory bedziemy chyba zbierac na konto 3 x. Ale tak, jak pisalam, porozmawiam jeszcze z Iza. No i musimy wiedziec ile trzeba uzbierac.[/QUOTE]
Na fundacyjne konto wpłaciłam juz 50 zł z dopiskiem POWÓDŹ a chciałabym jeszcze coś wpłacić, to przeleję na konto Biafry, dużo tego nie będzie ale jeszcze z 50 postaram się dodać. Dziewczyny dzięki za wieści bo ja się bardzo denerwuję jak myślę jak Biafra sobie radzi. A czy ktoś ma jakiś dobry tekst z prośbą o pomoc dla Biafry to bym mailam po znajomych porozsyłała? Jak macie to wklejcie proszę na wątek.

Link to comment
Share on other sites

eh, no diabli nadali. Mam nadzieję, że będzie już ok. Niektórzy mówią, ze niby ma lać. Ale ja widzę w innych prognozach, że ma nie być najgorzej. Więc tego się trzymajmy. No i trzymajmy kciuki za Biafrę :)

Link to comment
Share on other sites

Biafra powiedziala, ze dom jeszcze dwie godziny temu stal. Na razie nie pada.
Straz pozarna wycina na stokach drzewa zeby nie obciazaly urwisk.
Caly czas pracuja.
Iza jest na pewno zmeczona, zeby nie powiedziec wykonczona. Skontaktuje sie z nia znowu jutro rano.
Nawet jesli dom nie runie, to czekaja Ja ogormne prace przy nim.
Pisalam wczesniej, ze calkowicie zniszczona jest droga dojazdowa.
Ocalal tylko jeden kojec.


Widzialam przed chwila prognozy, burze z gradem....

Link to comment
Share on other sites

Zrobimy zbiórkę w szkole (karma i pieniądze) ale potrzebujemy do tego pisma od fundacji, że takiej zbiórki potrzebują i proszą o pomoc (musi tam być też napisane czego dokładnie potrzeba). Wszystkie takie sprawy zawsze załatwiałyśmy z P. Izą, ale teraz to przecież nie możliwe. Nie wiem czy mam jechać do biura, czy może ktoś stąd ma uprawnienia żeby takie pismo zrobić?
Jeśli jest taka osoba, to najlepiej, żeby było już do odebrania w niedziele wieczorem, żeby jak najszybciej można było zbiórkę przeprowadzić.
Potrzebna też będzie puszka, jeśli jest jakaś w Krakowie zaplombowana, którą można by odebrać. Jak nie to ew. mogę kupić taką jednorazową.

Jeśli ktoś jest w stanie się tego podjąć, to proszę o wiadomość albo informację, u kogo takie pismo mogę otrzymać.

Zaciskamy mocno kciuki. Oby te "złe" prognozy się nie sprawdziły.

Link to comment
Share on other sites

Hell angel, przeczytam jutro twoj post Izie, napisze co odpowie.

Awit, nie ma malo. Kazda zlotowka sie liczy.
Mozna wplacac na konto fundacji, mozna zrobic tez zbiorke na koncie np na koncie 3x na zakup i zamowienie karmy. Kilkanascie osob po 10 zl i juz jest wor karmy.
3 x zostawila mi na pw swoje konto, uzywane juz chyba bylo do zbiorek, nic sie na nim nie dzieje i powiedziala, ze jak bedzie trzeba zbierac jakas kase na konkretny zakup, to sluzy pomoca.
Na Miau tak dziewczyny zrobily. Jedna forumowiczka kupila duzy wor, reszta sie sklada na drugi i zaraz pojdzie zamowienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...