Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='sonikowa']Dzięki Renatko za pomysł, będziemy się ratować, ale nie wiem [B]czy co miesiąc można liczyć na allegro cegiełkowe..[/B] A nam miesięcznie brakuje ponad 300 zł...:-([/quote]
No właśnie...a nie wiadomo ile baca posiedzi w tym dt:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Kurcze ja przyszłam bez pieniędzy,ale za to z pomysłem...może allegro cegiełkowe?:roll:
Sonikowa -Albert ze Szczytna "jedzie" całkiem nieźle na takim allegro,z jednej aukcji było ponad 600zł,teraz Iza ponownie wznowiła i znowu cegiełki fajnie się sprzedają;)[/quote]

Dzięki Renatko za pomysł, będziemy się ratować, ale nie wiem czy co miesiąc można liczyć na allegro cegiełkowe.. A nam miesięcznie brakuje ponad 300 zł...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa'][B]Renato, my mamy DT dla niego.[/B].. Tylko deklaracji brak :shake: Ale dzięki za pamieć :loveu:[/quote]
No ja wiem,ale myślałam,że może nadałby się od razu do DS,ale KWL już mi odpowiedział,że nie.Dlatego latam po znajomych,może coś wyżebrzę dla Bacy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Nie znam charakteru Bacy,nadałby się do tego domu?[B]Post 150[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-zwierzeta-pani-miry-134828/index15.html[/URL][/quote]


Renato, my mamy DT dla niego... Tylko deklaracji brak :shake: Ale dzięki za pamieć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie będziemy się dalej zastanawiać-czyli tak:w pierwszym miesiącu 15 zł,a w następnych też coś w zależności jak się rozwinie sytuacja.
A w lipcu wystawimy super bazarek:lol:też dla niego..A swoją drogą dziwnie się w życiu plecie-zakochałam się w kaukazach,ja co świata nie dostrzegam poza ON.Dziwy..

E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']

A swoją drogą dziwnie się w życiu plecie-zakochałam się w kaukazach,ja co świata nie dostrzegam poza ON.Dziwy..

E/W[/quote]
Ktoś tu jest kochliwy jak ja;)

A teraz poważnie;).
Może ktoś podpowie, gdzie szukać miłośników tej rasy?
Może być na pw, pewnie jakiś kolega lub koleżanka jest zbyt nieśmiała, aby się ujawnić, trzeba im pomóc małym donosikiem;)Napiszę prośbę o deklaracje. 300,00 to duża kwota dla jednej osoby, ale wystarczy, że będzie 10 osób po 30,00 i już damy radę.
Bazarki będą pewnie świetne na dodatkowe koszty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']...A swoją drogą dziwnie się w życiu plecie-zakochałam się w kaukazach,ja co świata nie dostrzegam poza ON.Dziwy..

E/W[/quote]

Nic dziwnego, kaukazy sa piekne. A ja jestem jeszcze bardziej kochliwa, bo zakochuje sie w kazdym napotkanym psie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Nic dziwnego, kaukazy sa piekne. A ja jestem jeszcze bardziej kochliwa, bo zakochuje sie w kazdym napotkanym psie.[/QUOTE]
Ja tez ale te kurduple to takie bidne, zawsze troche wiekszy pies to daje sobie rade troche lepiej a kurdupel tak zalezny od czlowieka...

Dodaje jeszcze 15zl to bedzie 45zl miesiecznie. Moze jeszcze cos wydebie od mojej Mamy dla Bacy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']A może negocjować cenę?Ja wiem,pies duży,rasa specyficzna i wogóle,ale może..
E[/quote]

Kochane, negocjować można, ale wierzcie mi hotelik jest stąd, z dogo i nie zamierza na psie zarabiać, Baca jest jednak duży, hotelik ma inne psy na utrzymaniu, wszystkie chore i raczej nieadopcyjne. Baca też pewnie będzie potrzebował leczenia, nie wierzę, że w Boguszycach jest w super formie.... I to też będą koszty. Powalczmy jeszcze trochę, tak naprawdę to drugi dzień dopiero jak jest wątek, jeszzce z tydzien mamy. Myślę, że jak nam braknie stówka na początek, to DT nam zrobi raty ;-) czy coś. .. Na razie na chwilę obecną mamy ponad 300 zł, więc na pierwszy miesiąc prawie jest. Nie chciałabym jednak co miesiąc latać na żebry, więc jeszcze poprośmy znajomych, poprośmy...

Co do DT jeszcze, ja naprawdę jestem przekonana na 100 %, że jeśli
Baca ma szansę wyjśc na prostą, to własnie tam.

No i ważna informacja, ja jutro wyjeżdżam i nie będę miała netu, wiedziałam o tym zakładając watek i dlatego z góry uprosiłam [B]Irenakę[/B], żeby mnie zastępowała. Jest w kontakcie z DT, hasło tez w razie czego dam, żeby zmieniać tytuł czy pierwszy post. MOżna też do mnie dzwonić i ja będę tutaj dzwonić..

[B]Renatko[/B], ja żle zrozumiałam, nie wiedziałam, że chodzi o DS.. Przeczytałam niedawno, ale tam się Baca nie nadaje zupełnie, i dzieci i psy i ludzi w sumie się nie znający na kaukazach. Bardzo, bardzo dziękuję ci jednak za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Więc jak to leci:

[FONT=Arial][SIZE=2]Jednorazowo:
[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Agusiazet 100 zł
[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial][SIZE=2]Jola li 50 zł[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Anna 33 30 zł[/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial][SIZE=2]w sumie: [B]180 zł[/B]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]
Miesięczne deklaracje:

[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Nanhoo 30 zł[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Coronaaj 45 zł [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=&quot][B]Mosii 30 zł
Sonikowa 20 zł [/B]
[B]SBD 5 zł
Samoglow 20 zł
Waldi481 15 zł ( z zastrzeżeniem zmiany sumy)[/B]


w sumie: [B]165 zł[/B][/FONT][/SIZE][/FONT]


Czyli obecnie mamy [SIZE=5]345 zł[/SIZE]!!!!
Z tym da się zaszaleć ;-) Jeszcze z dwa dni żebrów i będzie całość :-)
Kłopot, że połowa to wpłaty jednorazowe, ale kilka osób - [B]Madallena[/B] dzięki - obieało, że będzie o nas pamiętać, kilka obiecało bazarki.
Damy radę!!!
Baca, spij spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nie kwestionuję umiejętności,rangi doświadczenia DT.Ja się obawiam,że nie nazbieramy..
E[/quote]


Kochana ja wiem, tylko tak chciałam uspokoić, że to nie jest komercyjny hotelik, który zamknie go w kojcu i będzie czesał kasę... Damy radę :-)

Dziękuję, że się przejmujesz i jesteś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Kochana ja wiem, tylko tak chciałam uspokoić, że to nie jest komercyjny hotelik, który zamknie go w kojcu i będzie czesał kasę... Damy radę :-)

Dziękuję, że się przejmujesz i jesteś.[/quote]

Melduję, że też jestem;)
Spokojnego urlopu Pati:loveu:.
Mam cichą nadzieję, że jak wrócisz, to będą na Ciebie czekać same dobre wiadomości.
Dogo mnie nigdy nie zawiodło. Dogo to ludzie i wierzę, że tym razem też tak będzie, nie zawiodą:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']ale o co chodzi z sylwetką i ceesowaniem. CS-y to sygnały uspakające, więc co Fred tak naprawdę chciał przekazać - ostrzec czy też sam był zaniepokojony i chciał załagodzić sytuację?
To w ogóle dobrze, że on się komunikuje, to bardzo ułatwia postępowanie z psem..[/quote]

Hmm, podciągam pod ceesowanie wszystkie sygnały, jakie pies wysyła.
W tym wypadku zdecydowanie dał mi do zrozumienia, że na jego terenie jestem intruzem.Wycofałam się z godnością :P
Zresztą przy następnych wizytach w Boguszycach głaskałam kolesia bez problemu, ale przy panu Józefie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Hmm, podciągam pod ceesowanie wszystkie sygnały, jakie pies wysyła.
W tym wypadku zdecydowanie dał mi do zrozumienia, że na jego terenie jestem intruzem.Wycofałam się z godnością :P[/quote]

Zawsze trzeba zachować godność ;-) Dzięki, Ewo, byłam ciekawa jak to wyglądało. Bo Fred przepiękny jest po prostu..

Link to comment
Share on other sites

Autentycznie jest przepiękny, a kiedy miał wyskubane przez pana Józefa całe futro na tułowiu poza grzywą to widok był niesamowity, on jest bardzo duży, więc naprawdę do lwa był podobny.
Kiedy przebywa na dużym podwórzu, nie na swoim wybiegu, gdzie rządzi, jest aniołkiem domagającym się pieszczot, olbrzymim szczeniakiem.
A, przypomniało mi się: skąd wiadomo, że Amanda jest jego córką i która suka była matką? - nie jedna z tych jasnych wredot na wybiegu Freda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Mam anonimową deklarację pewnego dobrze mi znanego anonima. 100zł jednorazowo i 40 zł miesięcznie :-)[/quote]

Dzięki za tę wiadomośc pod koniec dnia!!!!

A zatem mamy:

[FONT=Arial][SIZE=2]Jednorazowo:
[/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Agusiazet 100 zł
[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial][SIZE=2]Jola li 50 zł[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Anna 33 30 zł[/SIZE][/FONT][/B]
[B]Anonim od KWL 100 zł [/B]

[FONT=Arial][SIZE=2]w sumie: [B]280 zł[/B]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]
Miesięczne deklaracje:

[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2]Nanhoo 30 zł[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=2]Coronaaj 45 zł [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=&quot][B]Mosii 30 zł
Sonikowa 20 zł [/B]
[B]SBD 5 zł
Samoglow 20 zł
Waldi481 15 zł ( z zastrzeżeniem zmiany sumy)[/B]
[B]Anonim od KWL 40 zł[/B]

w sumie: [B]205 zł[/B][/FONT][/SIZE][/FONT]

Czyli teraz dysponujemy 485 zł, wiecie?

[SIZE=5]485 zł[/SIZE]

To znaczy, że MAMY na hotelik!! Na początek, ale jest cudnie, nie myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...