Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

 

no popatrz,  a info na pierwszej stronie, jak świeżynka. faktycznie nic nie aktualizują, dat nie ma i o, masz teraz.

u mnie wyświetla się na 2 stronie 
ale mniejsza z tym

zawsze jak kto niedowierza ;) może wziąć udział w naszym konkursie 
najbliższy termin do wygrania to sierpień ;)

a teraz pytanie:
ktoś pamięta?

https://lh3.googleusercontent.com/TaHJ6e4ckIxLJdYOLQmvCYat74_Vfzvc9mZms0yrzL8=w480-h640-no

i z najlepszym friendem ;)
 

 

https://lh3.googleusercontent.com/JwcX-DJH63H5iJRVkxODj1yomC1NkoSCV6Vh4Wn6_Cc=w640-h435-no

 

edit. 
sorki ale nie udaje mi się wstawić zdjęć inaczej niż pod postacią linków

Link to comment
Share on other sites

no, na drugiej, co za róznica, mozna się zestresować, co tu gadać. 

 

 

nasza podopieczna potrzebuje domu - na dożycie....  złosliwy guz trzustki, niezłosliwe (te wycięte) listwy mlecznej,a le już odrastają. leukocytoza du ża, chemio w tym wieku - i w tym stanie - niemozliwe....doopa :-(

Link to comment
Share on other sites

ej, spokój mi tutaj !

to nasz Fredzio tyle że tekst bardzo mocno stary !
nie wiem z kiedy ale:
1. strona jest rzadko aktualizowana 
2. dwa njusy nad Fredem jest info o Gerdzie a to ona miała do nas przyjechać w pierwszym rzucie czyli info jest sprzed jakiś trzech lat !
 

 

Uffff! Ufff! I uffff :)  W głowie mi się nie mieściło, że Wy, że moglibyście, że Freda...

Jak to dobrze, że Wy to Wy :) I Fred u Was. A strona rzadko aktualizowana. Choć lepiej by było, żeby była częściej aktualizowana. Nie mielibyśmy zawału zbiorowego :D

Link to comment
Share on other sites

to jakby ktoś chciał sie wyluzować po tym stresie i zobaczyć, czy nie potrzebuje kupić akwụkwọ, albo snyrtivörur, lub sarimihetsika (są i inne rzeczy), to zapraszam:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147320-akw%E1%BB%A5kw%E1%BB%8D-troch%C4%99-snyrtiv%C3%B6rur-jeden-sarimihetsika-te%C5%BC-zidni-svije%C4%87njak-i-kajero-dla-viva-interwencje-do-1506/

Link to comment
Share on other sites

A swoją drogą, macie przecież (przynajmniej większość z Was) telefon i maila do Gosi, to dlaczego nikt nie zadzwonił się dowiedzieć, tylko... :/

 

i coś na rozładowanie napięcia ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=4q7ye1TAWUs&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

jakiś czas temu spacerując sobie z chłopakami i dzierżąc w dłoniach woreczek z pozostałościami Freda, zmierzam w stronę śmietnika i słyszę (zdziwienie)
- oo sprząta pani po sobie!?!
uświadomiłam panią, ze sprzątam po psach ;)

 

w ogóle ostatnio utrzymujemy wszem i wobec, że Fred jest prawdziwym lwem. Nawet nie wiecie ile mniej tłumaczenia mamy ;)

sbd - jedno co wiem, to to, że internet to internet i ludzie w publikują w nim to co chcą publikować i trzeba mieć swój własny rozum i robić z niego użytek, żeby nie łykać wszystkiego jak młody pelikan i inne foczki ;)

wczoraj była mega burza i Fredziu całą noc śpiewał
Prodziu tradycyjnie miał wyjebane na wszystko ;)
śpiewać nie umiem więc pozostaje mi być jak Prodziu ;)

 

kutwa mać !
nie mam uprawnień, żeby wstawić zdjęcie
nie ma zatem zdjęć

 

Link to comment
Share on other sites

jak to nie masz uprawnień?  w ogóle po tej przerwie serwerowej poznikały mi wszystkie wątki. z jednej strony dobrze, nie miałam żadnych sledzonych, bo ni musiałam, wszystko, gdzie coś napisałam było na tej liście "na wieki wieków", nieusuwalne, stare bazarki, zamknięte wątki,  moje, czyjeś -  koszmar. apele na administracyjnym, żeby powiedziei, jak to usunąć - oczywiśc ie zero odzewu tajna wiedza. albo jej brak...

No, więc teraz mam czysto. ale w dodatku - pustkę w głowie, o matko, co ja jeszcze mialam ważnego, czego tu szukac  teraz... oczywiście wyszukiwarka dogo nie działa.

 

co do sprawy z fundacją, wydarzenie na fb  to tylko odprysk, sprawa nie jest bytem internetowym. dziko mam nadzieję, że się rzeczy wyjasnią, ale niestety - coraz mniejszą z każdym dniem. obym się myliła.

Link to comment
Share on other sites

jak to nie masz uprawnień?  w ogóle po tej przerwie serwerowej poznikały mi wszystkie wątki. z jednej strony dobrze, nie miałam żadnych sledzonych, bo ni musiałam, wszystko, gdzie coś napisałam było na tej liście "na wieki wieków", nieusuwalne, stare bazarki, zamknięte wątki,  moje, czyjeś -  koszmar. apele na administracyjnym, żeby powiedziei, jak to usunąć - oczywiśc ie zero odzewu tajna wiedza. albo jej brak...

No, więc teraz mam czysto. ale w dodatku - pustkę w głowie, o matko, co ja jeszcze mialam ważnego, czego tu szukac  teraz... oczywiście wyszukiwarka dogo nie działa.

 

co do sprawy z fundacją, wydarzenie na fb  to tylko odprysk, sprawa nie jest bytem internetowym. dziko mam nadzieję, że się rzeczy wyjasnią, ale niestety - coraz mniejszą z każdym dniem. obym się myliła.

 

nie mam uprawnień, jak wstawiam fotę to mi wyskakuje, że nie mam uprawnień żeby takowe zamieszczać
musicie mi wierzyć na słowo ;)

na fb widzę, że to działa aż za bardzo  :D

sprawa wyjaśni się na pewno :)

Link to comment
Share on other sites

w ogóle ta przerwa była dziwna, wciąż mam ją raz na jakiś czas - wczoraj i dziś error na serwerze wyskakiwał. no i co to z kontami porobiło, cholera wi, co oni znowu kombinują.

 

niech się wyjaśni, tylko - jak wyjasni opuszczone psy? larwy much, tasiemce, zanik mięśni? o innych rzeczach nie piszę, list nie widziałam na własne oczy, jedynie relacje, więc nie świadkowałam. jak mówię, wciąż mam jakąs nadzieję, ale obdukcja jest obdukcja i wiarę straciłam.

dlaczego izka nie reaguje nigdzie?  że na fb jest dym, to jest jasne i nic się nie dziwię.

 

od czasów boguszyc wpłacam co miesiac kaskę, niewiele, ale. teraz te wpłaty zdecydowałam się zawiesić. mam nadzieję, że czasowo.

Link to comment
Share on other sites

ja tak rzadko jestem ostatnio, że w ogóle nie zauważyłam przerwy ;)
 

Ola szczerze powiem, że nie chce mi się o tym wszystkim gadać.

Wierzę, że wszystko się wyjaśni
i że nie jest tak źle z moja oceną ludzi jak zdaje się to sugerować fb.

 

Fredzio miał wczoraj gorszy dzień.
I o dziwo nic zabawnego nas nie spotkało.
Li tylko, że się nie wyspałam, ale to nic zabawnego nie jest.
Nie lubię poniedziałków. :/

 

Link to comment
Share on other sites

ja znalazłam w lubianej zawartości jeden watek z subskrypcji. a na górze po prawej stronie jest pokaż nową zawartośc i po lewej można określic "jaką" i tam zaznaczyłam tematy w których uczestniczyłeś, ale wyskoczyły 4... to chyba tylko te w których jakis post nowy...

 

tyle mi się udało przy pomocy innych "odnaleźć"

Link to comment
Share on other sites

mi w "mojej zawartości" nie wyskakuje nic
w lubianej ze 4 tematy w tym Fredzia więc nawet reszty nie szukałam ;)

 

namówię w domu Grema żeby wstawił jakieś focie
chociaż po ostatnim braku ochów i achów po wstawieniu zdjęć Zorki Potworki zastanawiam się nad tym ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, możesz odzyskac swoją zawartosc. :)

Sama tego nie wymyśliłam. To Rozi napisała na innym watku. ;)

 

Należy wejśc po zalogowaniu w ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

Potem z boku, po lewej stronie należy wybrac funkcję TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ.

I zaznaczyc okres, z jakiego ma byc ta zawartosc. Np. rok.

To będzie odpowiednik MOJEJ ZAWARTOŚCI, która po awarii jest pusta.

Potem już wchodzic sobie po zalogowaniu z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

(Jeśli wyłączy się funkcję TEMATÓW, W KTÓRYCH..., to znowu Nowa zawartośc stanie się zbiorem wszystkich postów ze wszystkich watków).

 

"Ukradłam" i podaję dalej... :)

Link to comment
Share on other sites

Prodziak uczy się, skutecznie
i jest coraz inteligentniejszy
w sumie ma już prawie 3 lata
więc już ma prawo ;)
uczy się i działa
np. nauczył się na tyle cicho myszkować po kuchni
że fakt wpierdolenia przez niego wczorajszego (a zostawionego również na dzisiaj) obiadu odnotowałam dopiero jak przyniósł go na posłanie

;)

brawa należą się Gremlinowi ;)
bo to on przygotował wczoraj kurczaka
a Prodziak na posłanie znosi tylko coś, co uznaje za "smaczki" ;)

Grem. - brawo !
ale nie spoczywaj na laurach
ugotuj tez coś dzisiaj na obiad ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...