Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

a komórki Prodziaka nie stykają się? Prodziu może i chuderlok ale i tak dość spory jest więc tez powinien robić  wrazenie i kultury uczyć prawda?

nie, Prodziakowi nic nie styka,przynajmniej nie tam gdzie trzeba 
jak jest z Fredem rzadko kiedy ktoś zwraca na niego uwagę 
a potem on to odreagowuje
podejrzewam, ze ma problem z określeniem swojej tożsamości płciowej - dzisiaj przymierzał moją czapkę i szalik 
wczoraj koszulkę i biustonosz
a teraz śpi z wywalonymi jajkami do góry
jakby prosił: utnijcie mi je ;)

btw żeby było jasne to tylko moja interpretacja

myślę jednak że jedyna słuszna 
jakby Grem napisał coś zgoła innego  
to możecie nie czytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja interpretacja: 

patrzcie jakie mam jaja!

Możecie mi tylko zazdrościć! ;p

 

grem, hmm, ty proponujesz właśnie taka interpretację ;-)?

 

 

:D :D :D

No i proszę jak szybko kultury można nabyć :D

 

 

kulturotwórczy czynnik masy ;-)

 

tja, jaja jajami 
a jak zinterpretujesz to że przymierzał moje ubrania? ;)

 

 

dżender\!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mówiłaś
ale wyczułam w twym słowie podtekst wizulany, że niby zmechaconego pieska mamy 
(bo twoje tylko od 'wielkiego dzwonu' zarośnięte)
a teraz Fedzio zaczał gubić sierść
więc mu pomagam 
a potem od razu idę pod pysznic pozbyć ze się Fredzia ;)
 

 

Brody zawsze zarośnięte... łapy tez często :lol: Tazzman stracił brode bo był się zafilcował CHłopaczyna... :lol:

 

 

 

jak bym miała takie dwie włochate kanapy w charakterze psów, to na bank byłyby zmechacone. więc nie mam :smile:.

poza tym twoje psy są jak na mój gust za małe....

 

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale odebrałam osobiście więc :) Moja jak zarośnięte to tez zmechacone :D tj jeden ten większy... mniejszy ma mało kłaka wiec mniej sie mechaci... i też uważam ze jest za mały... a jakbym miała jak to fajnie napisałaś "dwie włochate kanapy w charakterze psów" to tez by były zmechocone i to cały czas raczej :D Albo Chodziły by tak jak Fred latem :D

 

 

Moja interpretacja: 

patrzcie jakie mam jaja!

Możecie mi tylko zazdrościć! ;p

 

facet faceta zrozumie :)

Link to comment
Share on other sites

zasadniczo nie powinni o ile maja taką szate jaką zakłada wzorzec :) znaczy szorstką jak cholera jak sa trymowane :) Tazzman golony maszynką ma sierść miękką zwłaszcza brode i klatkę/ brzuch i tam sie emchaci jak głupi. Idefix zasadniczo kundel stylizowany na sznupa ma bardziej szorstką sierśc niz Tazzman i ma jej tez mniej i właściwie nie mechaci się wcale albo ociupineczkę... a Tazzman no cóż :P

Link to comment
Share on other sites

zasadniczo nie powinni o ile maja taką szate jaką zakłada wzorzec :) znaczy szorstką jak cholera jak sa trymowane :) Tazzman golony maszynką ma sierść miękką zwłaszcza brode i klatkę/ brzuch i tam sie emchaci jak głupi. Idefix zasadniczo kundel stylizowany na sznupa ma bardziej szorstką sierśc niz Tazzman i ma jej tez mniej i właściwie nie mechaci się wcale albo ociupineczkę... a Tazzman no cóż :P

o widzisz i to jest ten moment żeby to po prostu zaakceptować ;)
mamy w lesie znajomą z labką, która uwielbia wszelakie kałuże i Pani strasznie ale to strasznie się tym irytuje i przezywa
i na nic nasze namawianie, żeby to zaakceptowała
my wiemy, że biegający w lesie Prodziak = zaliczenie najbliższej kałuży w celu ochłodzenia jajek ;) i akceptujemy ten fakt z całymi jego następstwami tzn. wiem, ze podłoga będzie do mycia wcześniej niż póżniej
Fredzio się mechaci, no zóć
taki jego urok ;)
 

Link to comment
Share on other sites

kolega po powrocie z jakiegos wyjazdu zastał swoją goldenkę po fryzjerze. Z obciętymi firankami z brzucha i nóg... tfu, łap. O mało do rozłamu w rodzinie nie doszło, chodził po parku i płakał, że te firanki określają goldeny, są nieodłączną cechą i że własna rodzina mu psa skrzywdziła...

 

ja to mam akurat gdzies, jaką fryzure pies ma na sobie i  w ogóle pomysł "mania" psa, który wymaga czegoś więcej niż wyczesywanie uważam za dziwny, ale sunia faktycznie wyglądała "jakoś nie tak" ;-)

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej miałam jamnika i z nim nic nie trzeba było robić hyhy kąpać raz w roku albo i rzadziej ... Tazzmana w okresie kałużowym kąpiel co spacer w lesie ☺

Hmmm apropo firanek... tazzio rzadko łazi w frazie typowo sznupim zazwycza obcinanie na sportowo i juz ze 2 razy strac il brodę ☺ a to niedopuszczalne ????

Link to comment
Share on other sites

kiedys była gadka na jakims wątku, ze jak często pierzecie swoje psy. a ja wtedy chyba z 7 miesięcy juz zoski nie prałam, to gupio mi sie zrobiło i myślę sobie no dobra, do wanny, może faktycznie ja wykapać by się zdało. jak pomyślałam, tak zrobiłam, a tam nic, woda czysta.

 

hehe, akurat lisia ostatnio prałam, bo ten dziad wszędzie wlezie i nos wsadzi i juz lekko waniał ;-). musze pomyślec o zośce, tak dla porządku. bo takie tam błoto codzienne  wystarczy ręcznikiem pospacerowym wytrzec, krótkowłose są.  i spokój. ale za to sypie się z nich ostro, zwłaszcza z zosi, wszędzie mam sierść. coś za coś.

Link to comment
Share on other sites

siema 
tęskniliście?

siakoś tak wyszło, że mi zeszło coś tutaj z pojawieniem się 

ale nic to wracamy a przynajmniej mamy taki plan

bo jakos jak tutaj piszę to zawsze coś się dzieje 

a jak nie pisze to posucha spacerowa ;)

ale dzisiaj nastąpił przełom ;)

idziemy sobie alejką PanFanów

godziną poranną 

PanFany już na posterunku 

a że przymrozek chyba był w nocy to i zaprawieni nieźle 

ale powiem wam, ze to wszystko to norma

ale oni jacyś dziwni byli 

bo mijam ich z chłopakami 

a oni standardowo:

- tyyyy paaaa jakie zajebiste psy 

i po chwili dodaje 

- ten czarny 

 

a nie mówiłam, że jacyś dziwni ;)

 

 

a tutaj sobie chłopaki w lesie przerębel wykopali 
bo przecież w domu wody nie ma a jak jest to i tak im nie dajemy pić ;)
2015-02-15%2B11.10.41-1.jpg

 

ps. ktoś chce mój katar?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...