Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

przyciski przyciskami, zerknij na cenę  :megagrin:

 

Uh.... nie mam domofonu więc się nie orientuje w cenach....

 

wnioskuję ze to więcej niż normalnie... ale jak Prodziak zniszczy jeszcze ze 2 słuchawkowe to na jedno wyjdzie? :D

 

 

 

edit:

 

chciałam zobaczyc ile kosztują i jest 118 zł w leroy merlin bez słuchawki.... http://www.leroymerlin.pl/zabezpieczenie-domu/dzwonki-gongi-domofony/zestawy-domofonowe-i-bramofonowe/domofon-bezsluchawkowy-or-dom-re-914-orno,p215033,l1129.html?gclid=CJX2q8ummsECFUjHtAodXiEARQ&gclsrc=aw.ds :)

Link to comment
Share on other sites

No w mordeczkę... 

A ja znalazłem tylko z LaskoMex'u :/

 

Tylko pytania, który będzie współpracował z centralą cyfrową ProEl ;)

(laskomex ponoć nie... )

 

Podeszłabym od tyłu - trzeba zadać im pytanie, jaki UNIFON będzie współpracował z tym ich guanem http://proel.pl/nasze-produkty/centrale-cyfrowe/

albo jakie parametry musi spełnić. Przecież domofon prosty jak konstrukcja cepa - musi być na zasadzie sygnału wejście/wyjście i tyle... Co może być rożne? Pobór/natężenie prądu i tyle wg mnie musi się zgadzać...

 

Eit (w końcu się udało) Jeszcze takie cudo znalazłam: http://www.eltrox.pl/unifon-kenwei-g%C3%82%C5%81o%C3%82%C5%9Anom%C4%82%C2%93wi%C3%82%C4%84cy-kwe1011-p-5812.html?zenid=31dffb6ba5606d0df49956d873ac5bf5

i taki: http://www.eltrox.pl/unifon-g%C3%82%C5%81o%C3%82%C5%9Anom%C4%82%E2%80%9Cwi%C3%82%C4%84cy-eura-ada10a3-p-6073.html

:)

Link to comment
Share on other sites

Sebastian kupując Qwendi miał wytłumaczone do czego ta rasa jest zdolna , ale chyba nie bardzo w to wierzył że jednak i tak zdecydował się nabyć takiego szkodnika  :loveu: ja wzięłam go już z tym niszczycielskim stworzeniem ale i atk bym jej za nic nie oddała  :loveu:  wystarczy ze spojrzy na mnie tymi swoimi maslanymi oczkami  :loveu: chociaz dzisiaj miałam ochotę przerobić ją na gulasz albo sprzedac jako mięso wołowe  :lmaa: jak się zaczeła wydzierac to przestac nie chciała , musiałam wychodzić ją uciszać chyba z 15 razy  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Sebastian kupując Qwendi miał wytłumaczone do czego ta rasa jest zdolna , ale chyba nie bardzo w to wierzył że jednak i tak zdecydował się nabyć takiego szkodnika  :loveu: ja wzięłam go już z tym niszczycielskim stworzeniem ale i atk bym jej za nic nie oddała  :loveu:  wystarczy ze spojrzy na mnie tymi swoimi maslanymi oczkami  :loveu: chociaz dzisiaj miałam ochotę przerobić ją na gulasz albo sprzedac jako mięso wołowe  :lmaa: jak się zaczeła wydzierac to przestac nie chciała , musiałam wychodzić ją uciszać chyba z 15 razy  :lmaa:

Może jej właśnie o to chodzi, byś do niej przyszła...? :siara:

 

Link to comment
Share on other sites

Sebastian kupując Qwendi miał wytłumaczone do czego ta rasa jest zdolna , ale chyba nie bardzo w to wierzył że jednak i tak zdecydował się nabyć takiego szkodnika  :loveu: ja wzięłam go już z tym niszczycielskim stworzeniem ale i atk bym jej za nic nie oddała  :loveu:  wystarczy ze spojrzy na mnie tymi swoimi maslanymi oczkami  :loveu: chociaz dzisiaj miałam ochotę przerobić ją na gulasz albo sprzedac jako mięso wołowe  :lmaa: jak się zaczeła wydzierac to przestac nie chciała , musiałam wychodzić ją uciszać chyba z 15 razy  :lmaa:

 

Marta potencjalnym nabywcom wysyłała fotki: a to jak wygląda kurtka, która została na chwilę poza szafę, a to siatka w kojcu "podarta", a to drzwi w hotelu spacyfikowane przez tatuśka Prodzinki, bo jakaś suczka miała cieczkę :D

 

demolka.JPG

Link to comment
Share on other sites

Taaaa, chwila nieuwagi ;)

 

 

Napisałam do swoich dostawców w sprawie domofonu, może któryś coś dobierze z sensem :)

 

Mi z kolei odpowiedział gościu z LaskoMex'u, że na ponad 95% ich unifon powinien działać, ale wymaga osobnego zasilania.

A w razie czego przecież mogę przecież odesłać w ciągu dwóch tygodni bez podania przyczyny (słowa serwisanta ;) )

Link to comment
Share on other sites

Mi z kolei odpowiedział gościu z LaskoMex'u, że na ponad 95% ich unifon powinien działać, ale wymaga osobnego zasilania.

A w razie czego przecież mogę przecież odesłać w ciągu dwóch tygodni bez podania przyczyny (słowa serwisanta ;) )

 

A bo wszystko co kupujesz w necie możesz zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny :)

Podaj model domofonu jaki tam miałeś, bo się pytają moi 

Link to comment
Share on other sites

się uzewnętrzniłam i przy wstawianiu zdjęcia zablokowała mi sie strona

więc teraz będą tylko zdjęcia  ;)

 

Fred w lecznicy u Biafry leżał i dumał

bo przecież potem on jedzie w góry i tam się nachodzi jeszcze 

d001_DSC00059.jpg

 

ta dam, w końcu dotarliśmy do Chaty!

 

d002_DSC02135.jpg

 

 

a tam, "tańce, hulanki, swawole"* ;)

d003_2014-08-17%2B20.04.31.jpg

 

 

*) po części dzięki temu cytatowi wygrałam książkę w konkursie  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

tradycyjnie rekomendujemy

zamek w Nowym Wiśniczu !

do samego zamku się nie pchaliśmy, ale nie ma problemu, żeby z psami wejść na teren przyzamkowy :)

 

d017_DSC_0319.jpg

 

a na terenie przyzamkowym takie ludki przytulaki były 

d018_DSC00086.jpg

 

papa ;)

 

d019_DSC00089.jpg

 

 

a później 'zahaczyliśmy' o :

d020_DSC00091.jpg

 

gdzie Fredzio się maskował ;)

 

d021_DSC00095.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ale były WIEEEELKIE!

 

d022_DSC00098.jpg

 

Prodziaka w nich prawie nie widać 

 

d023_DSC00108.jpg

 

 

a gdy wróciliśmy do chaty czekał nas taki zachód słońca 

 

d024_DSC_0322.jpg

 

 

i lojalnie ostrzegam, od jutra będą wstawiane właśnie takie 'kiczyki' (jakby to powiedziała maupa4)

 

informacji bieżących nie będzie

Prodziak mnie wcholerwił na maksa i ma embargo na inf o nim na forumie o!

Link to comment
Share on other sites

a cóż Ci Prodzinka uczyniła ???

 

wielkie mi uczyniła pustki w domu moim  :megagrin:

nie, az tak źle to nie jest ;)

 

 

 

Prodzinka doprasza się o wykastrowanie  :megagrin:

ale nie wiem czy mu ulegniemy

bo dzięki temu zmotywował nas (tak ładnie piszę "nas" ale chodzi o Grema) do uprawiania spotrów

sport pierwszy: poranna jazda na rowerze z pieseczkiem biegnącym obok 

sport drugi: kto pierwszy dopadnie drzwi jak wyjdziemy: Prodziak czy my jak tylko ten na nie skoczy 

poza tym zaczął dbać o porządek, ostatnio nam bezczelnie już zasugerował, że ta kurta i ta bluza spacerowa to ona się już do prania nadaje a jeśli mieliśmy co do tego wątpliwości to Prodziu je rozwiał froterując nimi podłogę

chyba logiczne, że jak się myje czymś podłogę, na której leżakują psy, to potem to coś należy też umyć, no nie?

poza tym, moja kurtała to już chyba stara jest czy co? fason niemodny?

a może jesień za ciepła? bo dorobił mi kilka dziurek nadprogramowych, ażurkowy esteta się znalazł 

chociaż kurtka na zamek  :siara:

że mu buty  śmierdziały moje to ok, całkiem zrozumiała rzecz

ale dlaczego tyko jedna wkładkę wpierdolił?

no i tradycyjnie dorasta i chce sam na spacer wychodzić 

tylko szafy nie umie otworzyć 

ale próbuje

a raczej próbował  kilka dni  :2gunfire:

 

jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości 

to życie z tybetanem jest piękne   :)

tylko nie ma co przywiązywac się do rzeczy materialnych

wszak najważniejszy jest majestat

wcześniej czy później nastąpi jebnięcie

albo majestatu

albo my jebniemy ;)

 

 

pozostając w temacie majestatu

trochę naszych gór (majestatycznych )

 

d025_2014-08-19%2B19.17.08.jpg

 

 

d026_DSC_0325.jpg

 

d027_2014-08-19%2B19.17.14.jpg

 

d028_2014-08-19%2B19.17.25.jpg

 

d029_2014-08-19%2B19.19.00.jpg

 

ps. gameta, napisałam Ci to wszystko w ramach prezentu urodzinowego ;)

najlepszego laska :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki !!!! Właśnie śmieję się jak niepełnosprytny do sera :megagrin: :megagrin: :megagrin:

Nawet nie wiesz, jaka to dla mnie radość nie mieć Tybetana :klacz: Ani żadnego innego szczeniaka czy też niekastrowanego samca :jumpie:  Nienawidzę ażurów - czy to ubraniowych czy to meblowych :laugh2_2:  A domofon ogarneliście ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...