Jump to content
Dogomania

MĄDRY PIES skarcił właściciela


hun

Recommended Posts

Ostatnie wiadomości podaja o zagryzieniu przez mięszańca amstafa swego właściciela[trudno nazwać takiego osobnika właścicielem]
Nareszcie media nie obwiniają tylko psa,zawsze współwinny jest człowiek :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, ale znowu oberwie się i tak wszystkim po równo - Bullom, ASTom i Staffikom.

Właśnie oglądałem zajawkę na ten temat na polsacie - wydaje mi się, że przez moment był pokazywany Staffik... Może mi się wydawało... Ale jeśli nie - to tak jakby reportaż o koniu ilustrować materiałem filmowym pokazującym krowę ! :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze lepszy był komentarz do tego - wskazywanie na listę najgroźniejszych psów (amerykański pitt bull terrier) a mówienie o amerykańskim staffordzie - w tle migawki pokazujące owego nieszczęśnika, który w moim mniemaniu najbardziej przypominał pitta (red nose) i zdjęcie staffika (oczywiście :cry: ).

Czyli jak zwykle bełkotliwy misz-masz :wink:

o bullkach nie było ani słowa... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Andrzejku przeciez to jest celowe i zamiezone ,aby sie cos działo :evil: :evilbat:
No jakze wyrobic opinie takiemu PIĘĘĘKNEMUUU łowcorkowi niemieckiemu ,tak to taki przyjaciel jakich mało i ludzi ratuje ,i przwdodnikiem osiemniałych jest i supszczaja go z helikoptera etc.etc.
No i wyglada jak nalezy :wink: ,gdzie on do takich obzydliwych bullowatych - nawet sie nie umywa 0X
Ale nie pamieta sie jak to własnie nikt inny jak owczarek niemecki rozszarpywał jeńców (dzieci,kobiety ) w obozach ,łagrach itp.
Pamietam jak przechodziłam raz koło starszej kobiety - "babci" dosłownie ,ze swoim ON-em .Babcia struchlała o mało nie zamarła z przerazenia ,ja sie zaniepokoiłam stanełam i zapytałam : co sie dzieje ??!
A kobicina mi odpowiedziała,ze sie tego psa okropnie boi ,bo takie same mieli niemcy i szczuli na ludzi jak była w obozie :o :cry: :cry: :cry: - bez komentarza :(
Jakos udało mi sie babcie przekonac,ze to juznie te czasyi nic jej nie grozi przynajmniej ze strony mego psa - a aniolkiem to on nie był i ugryżć w przeciwienstwie do moich bullowatych :angel: potrafił :evil:

Moim zdaniem takich ZAGRYZIONYCH nieopowiedzialnych włascicieli powinno byc wiecej - szkoda tylko,ze ZWIERZE na tym cierpi pózniej :(
Nie ma kogo obwinic trzeba obwinic zwierze Bogu ducha winne :(
Zawsze powtarzam,ze [b]NASZ PIES POWINIEN BYĆ NASZĄ WIZYTÓWKA !!!!![/b]- to my jestesmy [b]HOMO SAPIENS[/b] nie nasi bracia mniejsi :-?

Link to comment
Share on other sites

w jednych z wczorajszych wiadomości podano sprostowanie że pies nie zagryzł właściciela , tylko został on zabity ( ugodzono go nożem ) , a że na psie zobaczono ślady krwi , no to oczywiście na kogo zwalić ? NO NA PSA !!!
Tylko dosyć długo zajęło im czasu stwierdzenie że to nie ten biedny psiak, już go odrazu usypiać chcieli - tego strasznego AMSTAFA !!! hahaha!!!
Chociaż od moich znajomych już usłyszałam , że taki sam pies jak moje zagryzł faceta ! Faktycznie poedobieństwo uderzające !

Link to comment
Share on other sites

@tomo
Ja mam Ca de Bou i ciagle slysze ze na ulicy ze takie psy to sa zabojcy i ze napewno gryza co popadnie!!!! taka juz metalnosc ludzi! Ja tylko odpowiadam z usmiechem ze jak by nie gryzl to by umarl z glodu :lol:

Co do sprawy tego piesa jest mi zal i wstyd bo dopiero teraz sie o tym dowiedzialam a przeciez mieszkam pod Poznaniem!
Trzymam kciuki za piecha!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badman2503']Nieźle, jak wet wie lepiej od prokuratury, ze pies brał udział w zajściu.
Koleś ma juz obraz calej awantury gdzie w bójce dwóch facetów, pies pogryzł jednego z nich.
On sie bawi w prokuratora,sędziego i [b]Pana Boga [/b]razem.[/quote]

Myślę, że szczególnie w tego ostatniego

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie on jeden bidak :cry:
Do kin wchodzi teraz jakiś polski film pt. PITBULL. Widziałam zajawkę - tematyka: kryminał (?), dresy, policja, ruskie, mordobicie i cos o zabijaniu mówią. Ciekawa jestem .... w jakim kontekście pitbull 0X

Link to comment
Share on other sites

Moja grafi też wariuje jak zostaje sama w domu... poprostu jej sie nudzi i czuje sie źle sama. Nero siedział w domu-miał pana jakiego miał- ale miał chociaż namiastke normalności. Teraz siedzi w klatce metr na metr, z jednej i drugiej strony szczekające psy- nic dziwnego ze czuje sie zdezorientowany,wystraszony( stąd te pogryzione miski). Na pewno oprócz misek pies nie miał zadnej zabawki-iwem troche smieszne->więzienie->zabawki :-? . Co może robic pies przez cały dzień w takiej klatce. To tak jakby normalnego człowieka wsadzic do domu wariatów.

Denerwujące jest tez stwierdzenie weta.Zapytany o zdrowie psychiczne psa, powiedział ze nie wie. Ale juz za chwile znał wszystkie szczególy przeszlości psa. Koleś powinien być wróżką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...