Jump to content
Dogomania

Fanta - suka stróżująca - dla odpowiedzialnej osoby!!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='terier']No bravo Fancia :) Postaraj się bo już najwyższy czas żebyś miała jakiegoś kumpla do towarzystwa :)[/QUOTE]
Fanta postarała się nie gryźć Corsa i już mieszkają razem!:-) Są świetnymi współlokatorami - żadnego mruczenia ani przeganiania:-)

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7706/sdc10938x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kaskadaffik']No to Fancia jest soba, pamiętam jak jeszcze dawno z Barnim ja próbowałam zamieszkać, to biedny spał na deszczu, a ona do dwóch bud go nie wpuszczała...taka kobita :)[/QUOTE]

Słyszałam coś o tym i nie mogłam uwierzyć, że Barni został wyrzucony na dwór przez Fantę.


Jak na razie trzeba pilnować Fantę i Corsa podczas jedzenia, bo gdyby zostawić je same podczas posiłku to mogłoby się to źle skończyć, niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Jak na razie trzeba pilnować Fantę i Corsa podczas jedzenia, bo gdyby zostawić je same podczas posiłku to mogłoby się to źle skończyć, niestety.[/QUOTE]
Lub przynajmniej źle zacząć;)

[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2673/dsc0120mr.jpg[/IMG]

[B]kaskadaffik[/B] - Corso to nie Barni. Zahartowany przez ulicę, nie jest pantoflem:) Fanta niekiedy nim rządzi, ale co jakiś czas Corso się buntuje...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...