Jump to content
Dogomania

Kupię Australian Silky Terrier


Recommended Posts

Witam! Chciałabym kupić szczeniaka (pieska) rasy Australian Silky Terrier. Pies ten nie musi być z rodowodem, gdyż mogę na niego przeznaczyć 700-900 zł. Pies ten musi być w woj. zachodniopomorskim i potrzebuje go najpóźniej na 1 lipca 2009r.
Czy ma ktoś do sprzedania takie szczenie?
Proszę o kontakt pod numerem gg: 10[COLOR=SeaGreen]***[/COLOR] lub numerem tel. 609[COLOR=SeaGreen]*** [/COLOR]!


[B][COLOR=SeaGreen]usuwam namiary-mod[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

:angryy: Post co najmniej nie na miejscu.:shake:
Jak nie masz pieniędzy aby kopić psa i nawet po niego pojechać to lepiej odpuść sobie tą rasę, mimo ze nie chorowita ale zadbać o włos i tak trzeba nie mówiąc o jedzeniu. A i jakiś uraz może się zdarzyć bo pieski tej rasy są żywiołowe. Trzeba się ze wszystkim liczyć anie oczekiwać iż naszego psa nic nie dosięgnie.
Podany termin tez brzmi co najmniej dziwnie, kupno trzeba planować z rozwagą bo pies to nie telewizor tylko członek rodziny. A tak na szybko to i telewizora się nie kupuje.
:roll:Brak odpowiedzialności :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gdybym była biedna to nie wydawała bym 900 zł na psa, tylko kupiła bym kundelka. Po drugie nie mam samochodu, żeby pojechać w każde dowolne miejsce w tym kraju. Dziadek obiecał, że zawiezie mnie po psa, tylko jeśli będzie to miejsce nie daleko położone od naszego miejsca zamieszkania. A pies jest dla mojej siostrzyczki, która marzy o piesku, a jest uczulona na sierść zwierząt. Termin 1 lipiec wyznaczyłam, gdyż wtedy siostrzyczka ma urodziny.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, chociaż nie miałam czym.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie, kto będzie zajmował się tym pieskiem?
Zabiegi kosmetyczne przy tej rasie będą bardzo pracochłonne dla dziecka, do tego spacery, karmienie, sprzątanie... Mam nadzieję, że rodzice będą wyręczać dziewczynkę z większości obowiązków:mad:
Na Waszym miejscu zastanowiłabym się nad kupnem niby Silka dla alergika:shake:
Zdarzają się pieski nie wystawowe - tylko do kochania - na kolanka - nie hodowlane... za niższą cenę, nawet bliską takiej jaką podałaś a masz pewność, że to jest Australian Silky Terrier.
Lecz niestety Ty nie masz czasu na poszukiwania/czekanie na takiego pieska.
Tu raczej nie znajdziesz osoby, która naprodukowała "Silky" bez pochodzenia:shake: namiarów też nie dostaniesz:shake:

Link to comment
Share on other sites

I kolejnemu pseudohodowcy w kieszeni zostanie tysiaczek :angryy::shake:

Dzięki takim ludziom jak Ty, agata585, pseudohodowcy utwierdzają się w przekonaniu, że rozmnażanie jakichkolwiek psów (nieznane pochodzenie, niepewność co do zdrowia) na prawo i lewo bez papierów i bez serca jest dla nich opłacalne :angryy: i kolejne wyeksploatowane do granic możliwości suki będą ponownie kryte bo jest rzesza osób chętnych na 'szczeniaczki bez rodowodu w cenie 700-900 zł' :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim dzieciak moze sie okazac uczuleniowcem, niezaleznie od typu psa, bo moze byc uczulony na naskorek, sline itp., to raz.
Dwa wywalic 1000zl za kundelka, no coz.... ktos ma duzo pieniedzy do stracenia i niewiele rozumu do wykorzystania.
Za to szybko wroci na forum, jak sie okaze, ze pies chory, z problemowa psychika, wyrosl na typowe kundelka za 1 zl ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

dać 1000zł za psa bez rodowodu :crazyeye:
pies bez rodowodu to kundel a kundla możesz w schronisku wziąść nawet za 1zł.Więc za tego psa przepłaciłaś i to nieźle.Za taką kwotę można kupić psa z rodowodem jakości nie wystawowej i mamy pewność że pies jest rasowy.
A jak kupujesz psa bez rodowodu to możesz się spodziewać że może wyrosnąć na psa który wcale nie będzie przypominał silky teriera.
No ale co poradzić.To już twój wybór że wydajesz tyle pieniędzy na kundelka i przy okazji wspierasz pseudohodowlę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...