Jump to content
Dogomania

Wybieramy "Rasowego Moda" dla Sznaucerów!


weszka

Rasowym Modem na sznaucerach niech zostanie:  

22 members have voted

  1. 1. Rasowym Modem na sznaucerach niech zostanie:

    • LeCoyotte
      2
    • weszka
      20


Recommended Posts

Cytuję za Margo --> więcej [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f36/rasowi-moderatorzy-140340/[/URL]
[quote name='Margo']
Poniewaz forum sie rozrasta i modzi na Dogo maja czasem wiecej pracy niz sa w stanie czasem udzwignac. No i oczywiscie nikt nie zna waszych potrzeb tak dobrze jak osoba "z towarzystwa" - wiec postanowilismy wprowadzic grupe 'rasowych' moderatorow.

Czym sie beda roznic od "normalnych"? W uprawnieniach niczym - beda to moderatorzy z prawdziwego zdarzenia. Roznice beda dwie:
1) ich uprawnienia beda dotyczyc jedynie jednego konkretnego forum (lub 2), a nie calych dzialow.
2) to WY ich mozecie wybrac. Jesli wiec na forum Waszej rasy jest osoba, ktorej szczegolnie ufacie i sadzicie, ze powinna zaczac dbac o to forum to prosze o kandydatury. Mozecie tez przeprowadzic wybory" z glosowaniem, a ich wynik przeslac do mnie.

Naszym celem jest stworzenie grupy ludzi, ktorzy:
- sa w stanie szybko reagowac
- potrafia zachowac zimna krew :cool1:
- znaja sie i orientuja w danym temacie


Mile widziane sa tez osoby, ktore dzialaja w jakies rasie, ktora nie ma jeszcze swojego podfora na Dogo, a chca je tutaj rozkrecic. To dobra alternatywa do zakladania osobnych for na darmowych serwisach, bo dogo dziala (bedzie dzialac :razz:) o wiele lepiej. A juz na starcie macie tysiace odwiedzajacych... :p
[/quote]

[COLOR=red][B]KANDYDACI NA SZNAUCEROWYCH RASOWYCH MODÓW PROSZENI SĄ O WPISYWANIE SIĘ NA NINIEJSZYM WĄTKU.[/B] [/COLOR][COLOR=black]Mile widziane parę słów o sobie - w końcu nie wszyscy się znamy :)[/COLOR]
[B]ZAPRASZAM DO KULTURALNEJ DYSKUSJI NT. KANDYDATUR, POPIERANIA LUB UWAG KRYTYCZNYCH.[/B]

Kandydaci zostaną przedstawieni modom i to oni ostatecznie zdecydują kto dostąpi tego zaszczytnego tytułu.

I jeszcze:
[quote name='Admin']
OK, ustalmy, ze pierwszych modow wybieramy do srody (01.07.). W czwartek zmienimy ich prawa dostepu. Nastepnych bedziemy wybierac na zasadzie:
- zgloszenie kandydata/kandydatow
- tydzien na glosowanie i zglaszanie sprzeciwow
- po tygodniu albo nominacja na moda, albo odmowa [/quote]



[B][COLOR=black][U]KANDYDACI:[/U][/COLOR][/B]
[LIST=1]
[*][CENTER][B][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/11218.html"]LeCoyotte[/URL][/COLOR][/B][/CENTER]
[*][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19543.html"][COLOR=#000000]weszka[/COLOR][/URL][/CENTER]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Kilka słów o mnie :)
Sznaucery mam od 8 roku życia i kocham je nad życie. Wystawiam, szkolę, sama przygotowuję do wystaw i stale uczę się. Są cudownymi towarzyszami mojej rodziny i przyjaciół. Mam uprawnienia asystenta kynologicznego. Zapraszam na moją stronę - adres w profilu.
Na tyle na ile mogę działam też na PWP - pomagając sznaucerom i nie tylko.
Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu są psy, a ludzkie utarczki całkowicie mnie nie interesują.
No to się przedstawiłam jak na wyborach miss hehehe :)

Link to comment
Share on other sites

wiecie co :shake::shake::shake: a musi być jeden? raz na dogo jest weszka a raz Kojot - Kojot w sprawach technicznych rulez bo tam gdzieś wyczytałam, ze powinno się znać BBCode czy coś, a weszka jako hodowca i posiadacz sznupa z dłuższym stażem ma pewnie większą wiedzę o rasie - ja się wstrzymuję od głosu :oops: no bo naprawdę nie wiem i wg mnie oboje byliby świetnym uzupełnieniem dla siebie nawzajem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wiecie co :shake::shake::shake: a musi być jeden? raz na dogo jest weszka a raz Kojot - Kojot w sprawach technicznych rulez bo tam gdzieś wyczytałam, ze powinno się znać BBCode czy coś, a weszka jako hodowca i posiadacz sznupa z dłuższym stażem ma pewnie większą wiedzę o rasie - ja się wstrzymuję od głosu :oops: no bo naprawdę nie wiem i wg mnie oboje byliby świetnym uzupełnieniem dla siebie nawzajem :cool1:[/quote]

Marudzisz - na głównym wątku chcieli Ciebie na moda, więc ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Marudzisz - na głównym wątku chcieli Ciebie na moda, więc ? :cool3:[/quote]

no i co jeszcze? :shock: ja i sprawy techniczne forumowe minęliśmy się gdzieś kiedyś i to dosyć daleko od siebie :lol: poza tym czasu brak - już kiedyś mnie chcieli wkopać na moda na PwP i to przed tym jak sie zaczęły robić dogopiekiełka - dzięki bogu nie chciałam wtedy :evil_lol:

nie nie - ja wolę po cichutku, partyzantka, swój mały światek, swoje wątki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...