Jump to content
Dogomania

Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)


vege*

Recommended Posts

Najnowsza obróżka:
[IMG]http://i49.tinypic.com/10y3m1e.jpg[/IMG]

I smycz do kompletu:
[IMG]http://i46.tinypic.com/mtb600.jpg[/IMG]

Robiłam smycz, taką prawdziwą, nie krótką, pierwszy raz. Ło matko, ale się na robiłam! :crazyeye: Dobre 5h dłubałam :lol: :eviltong: :cool3: Ale wyszła śliczna :loveu: A teraz już cały komplecik jedzie sobie samochodzikiem poczty do nabywczyni ;)

Smycz, to prawdziwe wyzwanie! Myślałam, ze nigdy jej nie skończę :evil_lol: :shake: Było ciężko... Ale można. ;) Uwaga! Nie polecam robienia smyczy osobom początkującym, gdyż 6m sznureczki plączą się o wiele łatwiej niż te 1,5m :eviltong: :evil_lol: Istny HARD CORE :evil_lol:

Pozdrawiam serdecznie, ciepło i świątecznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Bardzo fajnie ta smycz wyszła;)
miękka jest, wygodna? :P[/QUOTE]
Dzięki :)
Ciężko mi powiedzieć... W sumie miałam ją w ręku dość krótko - jak tylko skończyłam, do koperty i na pocztę. ;) Ale właśnie macnęłam obróżkę mojego wyrobu, którą nosi moja Kika. Powiem tak. Nie jest ani jakoś szczególnie twarda, ani miękka. Ale czuję, że z biegiem czasu robi się coraz miększa. W ręku jest raczej wygodna do trzymania :) Nie wpija się w dłoń.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='psikut_zabrze']BobowitaMW twoje obróżki i smycz są po prostu meega xP
Chyba w najbliższym czasie wybiore sie do pasmanterii po sznurki ;]


A tak w ogole to czesc wszystkim bo w temacie pierwszy raz :][/QUOTE]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid]Dzięki :oops:
Życzę powodzenia :) Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania - "wal śmiało" ;) Służę radą :cool3:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psikut_zabrze']Jak zakupie sznurki to bd probowac :] ale ja nie mam cierpliwosci to tego typu rzeczy :][/QUOTE]
Takie plecenie, to świetne ćwiczenie na cierpliwość :evil_lol: ;)

[quote name='vege*']Jak długo robisz taką obróżkę? :-) nagrałabyś kiedyś filmik jak je pleciesz? :lol:[/QUOTE]
Od 0,5 - 1,5h. Zależy od jej szerokości i długości. ;) Smycz robiłam 5h :evil_lol:
Dobra, mogę nagrać. ;) Tylko jak już, nagram kilka krótkich, bo mi ich ani YT, anie Tiny pic nie przyjmą inaczej. :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

BobowitaMW, również byłabym wdzięczna za filmik, bo, co prawda sznurków jeszcze nie zakupiłam, ale próbowałam na takich innych sznurkach podróbkach i pewne etapy coś mi nie wychodziły, po prostu nie zrozumiałam ich...
Ja tam cierpliwość i zamiłowanie do tego typu rzeczy mam, więc cały problem tkwi w tym, bym opanowała sposób, w jaki się plecie. ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']niue no jestem pełna podziwu. smycz jak sklepowa a nawet jeszcze lepsza! :D[/QUOTE]
Dzięki :)

[quote name='Mada:)']BobowitaMW, również byłabym wdzięczna za filmik, bo, co prawda sznurków jeszcze nie zakupiłam, ale próbowałam na takich innych sznurkach podróbkach i pewne etapy coś mi nie wychodziły, po prostu nie zrozumiałam ich...
Ja tam cierpliwość i zamiłowanie do tego typu rzeczy mam, więc cały problem tkwi w tym, bym opanowała sposób, w jaki się plecie. ;][/QUOTE]
Rozumiem. ;)
Filmik będzie, do końca przyszłego tygodnia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']gdyby kogos interesowalo sklep internetowy z tasmami, klamrami i roznymi roznosciami do wyrobu smyczy i obrozek
[URL]http://www.pielegnacjaobuwia.pl/index.php?cat_id=37&page=0&view=3&sort=default[/URL][/QUOTE]
Super! Wielkie dzięki! :)
Świetne maja te klamry :) I jakie tanie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...