Jump to content
Dogomania

Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)


vege*

Recommended Posts

Witajcie!
Wpadłam na pewien pomysł, żeby założyć temat o własnoręcznie robionych smyczach i obrożach :lol: Może np. komuś się w domu nudzi, albo kasa się skończyła na nowe akcesoria dla pieska? Z byle czego można zrobić naprawdę fajne smycze i obróżki dla naszych czworonożnych przyjaciół! :loveu: Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Nie czytałam tych numerów, ale kiedyś zrobiłam smycz ze zwykłej liny wspinaczkowej dynamicznej, nie pamiętam już jakie węzły zrobiłam , ale po prostu na jednym końcu był mały karabinek do wpinania w obrożę, a na drugim zrobiona pętla "nibyuchwyt", bardzo tą smycz sobie chwaliłam , ale nie nadaje sie do psów , które ciągną. Można sobie dobierać różne kolorki mieć np. 5 smyczy na różne okazje:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Ja dzisiaj zrobiłam tą z MP:)[/quote]


OOo i jak ci wyszła?? Może jakieś foto :lol: ? Chciałabym taką zrobić, jutro zamierzam udać się do sklepu po tą śmieszną włóczkę - użyłaś tej o której tam piszą, czy jakąś inną? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']OOo i jak ci wyszła?? Może jakieś foto :lol: ? Chciałabym taką zrobić, jutro zamierzam udać się do sklepu po tą śmieszną włóczkę - użyłaś tej o której tam piszą, czy jakąś inną? :lol:[/QUOTE]

Później wstawie zdjęcie;) Wyszła nawey fajnie, tylko dałam złą sprzączke i mi się rozpina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Auslander']prosze bardzo oto link :
[URL="http://irma.pl/"]IRMA Sp.J - Artyku�y metalowe, okucia budowlane, narz�dzia, materia�y �cierne - producent, importer i dystrybutor[/URL][/quote]

Dzięki :). Nie pomyślałam o tego typu sklepie, trzeba wyciągnąć ojca i się do praktikera lub jakieś hurtowni przejechać :evil_lol:.

A gdzie szukać metalowych elementów do takich obroży?
[URL]http://www.maxiboo.pl/data/gfx/pictures/medium/5/1/215_1.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dobry temat. Ma ktoś może instrukcje do zrobienia zacisku w stylu rogz- [url=http://animalia.pl/produkt,4575,69,Rogz_Fanbelt_Obedience_Chocker.html]Rogz Fanbelt Obedience Chocker 20 mm / 34-56 cm - obroże - akcesoria - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url]

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Dobry temat. Ma ktoś może instrukcje do zrobienia zacisku w stylu rogz- [URL="http://animalia.pl/produkt,4575,69,Rogz_Fanbelt_Obedience_Chocker.html"]Rogz Fanbelt Obedience Chocker 20 mm / 34-56 cm - obroże - akcesoria - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/URL]

Proszę o pomoc[/quote]


podpisuję się pod pytaniem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Fajny temacik :cool3:.
Ja będę wdzięczna jak ktoś podeśle linki, gdzie można zaopatrzyć się w różne rzeczy do robienia obroży (łańcuszki, kółka itp.).[/quote]


też mnie to ciekawi.. kółka, zatrzaski, te coś do regulacji :lol: można to kupić w jakimś sklepie czy trzeba gdzieś przez internet?
też się przymierzam do zrobienia tej z MP :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No to kurcze problem:angryy: cuś nie pasuje fotosikowi a ja oblatana nie jestem i inaczej nie umiem wstawić. także jak chcesz mogę Ci przesłać na maila albo sobie poczekasz troche:p jak się pomęcze to to zrobie ale nie wiem kiedy mi się to uda:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jakiś niecały miesiąc temu zrobiłam dla mojego psa obróżkę własnoręcznie ze starej smyczy do kluczy zielonej, wzięłam zapięcia ze starych szelek Nuki które przegryzła :evil_lol: i te kółeczko też z szelek, jak ktoś by chciał zobaczyć jak ona wygląda to mogę fotkę wkleić. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja jakiś niecały miesiąc temu zrobiłam dla mojego psa obróżkę własnoręcznie ze starej smyczy do kluczy zielonej, wzięłam zapięcia ze starych szelek Nuki które przegryzła :evil_lol: i te kółeczko też z szelek, jak ktoś by chciał zobaczyć jak ona wygląda to mogę fotkę wkleić. :razz:[/quote]
Wklajaj:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...