Jump to content
Dogomania

Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)


vege*

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

szel_zps68733d2b.jpg

 

ostatnio zrobiłam norwegi, powiem szczerze- myślałam że będzie trudniej  :eviltong:

 

Zdradzisz jakimi nićmi je szyłaś? Chodzi mi o firme rodzaj itp. I gdzie kupiłaś? (jakbyś mogła powiedzieć)

Ja cały czas mam zamiar wreszcie coś uszyć. Ale ani nie mam wybranych nici. Taśmy mam itp. też. A i maszyne nie wiem czy moja ciocia już wzięła z naprawy lub czy w ogóle ją tam dała :P xD ;)

Link to comment
Share on other sites

Przecież one są dla psa 4kg ;p

Kiedyś szylam obroze dla Gru jak jeszcze siedział na łańcuchu, a że jak zostawal sam to wariowal i chcial za wszelka cene zwiac, to po 15minutach ją rozwalil, ale puscilo metalowe zapiecie, a nie nitki, szylam ja kilkunastokrotnie zwyklymi, a potem jeszcze moja babcia poprawiła bardzo grubmi nićmi. Myślę że jak kazde zszycie poprawisz kilka razy zwyklymi nićmi to powinny wytrzymać

Link to comment
Share on other sites

Przecież one są dla psa 4kg ;p

Kiedyś szylam obroze dla Gru jak jeszcze siedział na łańcuchu, a że jak zostawal sam to wariowal i chcial za wszelka cene zwiac, to po 15minutach ją rozwalil, ale puscilo metalowe zapiecie, a nie nitki, szylam ja kilkunastokrotnie zwyklymi, a potem jeszcze moja babcia poprawiła bardzo grubmi nićmi. Myślę że jak kazde zszycie poprawisz kilka razy zwyklymi nićmi to powinny wytrzymać

 

yhym. Jak na 4 kg to ok ;) 

Dzięki za odpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bellatriks, profilowane zatrzaski, takie jakie ma furkidz, czy ohmydog są dostępne jedynie (przynajmniej ja nie znam innych źródeł) na pethardware.com , jednak żeby tam zamówić trzeba zrobić zamówienie za minimum 100€ + koszt przesyłki 10€.

Link to comment
Share on other sites

No tam widziałam, ale zakupów za 100 euro nie przewiduję, więc miałam nadzieję, że gdzieś jednak się znajdzie. Zwłaszcza że mam nawet jedną raczej tandetną obrożę, która była gratisem do bodajże linki, a ma klamrę profilowaną - niestety węższą niż potrzebuję, więc jej użycie odpada. Po prostu myślałam, że to nie jest aż takie trudne do zdobycia, ale skoro tak, to cóż, chyba muszę się zadowolić zwykłym zatrzaskiem. :c

 

Dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kamizelka Cargo z mozliwoscia doczepienia kieszeni. Uszyte w dwoch rozmiarach.

Generalnie uszyte z mysla o dluzszych wyprawach. Do kieszeni mozna spakowac co tylko pies potrzebuje czyli: jedzenie, wode

miske z materialu a nawet psie buty. Mniejsza kamizelka na srodku ma dodatkowo naszyta tasme w systemie molle (modulowy system przenoszenia oporzadzenia)

do przyczepienia swiatla pozycyjnego, latarki albo kamery Go Pro na krotkim statywie.

Wrzucilem tutaj bo zrobilem to samodzielnie :)

Kieszenie nie sa mojego projektu. Ot tak zeby nie bylo

 

338071323033.jpg338071369994.jpg338071370013.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...