Jump to content
Dogomania

Europejskie Studium Psychologii Zwierząt


diabelkowa

Recommended Posts

[quote name='diabelkowa']mnie tam interesuje skad u nas nagle tak duzo tytulow psich psychologow ktorzy tak na prawde nie maja zbyt duzej wiedzy...[/quote]

zawód "zoopsycholog" zdaje się że jest już nawet w rejestrze ALE pojęcia nie mam jakich kwalifikacji wymaga.
licencja Centre of Applied Pet Ethology (COAPE) daje brytyjskie uprawnienia behawiorysty zwierzęcego - i to jest osiągalne w Polsce dzięki adaptacji kursu przez Andrzeja Kłosińskiego, absolwenta tejże placówki, a także psychologa.
myślę, że wiele osób po psychologii albo i nawet bez niej aspiruje do zawodu zoopsychologa przy swoim doświadczeniu tudzież drobnych kursach szkoleń dla zwierząt - po prostu traktują nazwę "zoopsycholog" jako praktyczny opis tego, czym się zajmują. Wątek ten był już omawiany na:
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22245]http://www.zoopsychologia.pl- czy ktoś ma opinie? - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

o ile sie orientuję, to nie ma żadnych studiów typowo psich dla "pierwszakowych" studentów... wiem tylko, że miało działać koło kynologiczne na SGGW dla studentów. Czy zaistniało w końcu - nie mam pojęcia. Wielokrotnie tam byłam po swoich zajęciach i albo prowadzącego brak, albo prowadzący nie wiedział co będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']o ile sie orientuję, to nie ma żadnych studiów typowo psich dla "pierwszakowych" studentów... wiem tylko, że miało działać koło kynologiczne na SGGW dla studentów. Czy zaistniało w końcu - nie mam pojęcia. Wielokrotnie tam byłam po swoich zajęciach i albo prowadzącego brak, albo prowadzący nie wiedział co będzie...[/quote]

hm - czyli jak oceniasz aktywność w tej dziedzinie na SGGW??? bo organizacyjnie to tam coś kuleją... o tych podyplomowych nikt nic nie wie, niby trzecia edycja, ale nie wiadomo czy ruszą, błędne info na stronach...:shake:

jestem zdecydowana, bo ten boski program studiów mi odpowiada - ale cała "otoczka" mi się średnio podoba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...