Jump to content
Dogomania

Fafik-hodowla


isska

Recommended Posts

Faktycznie, jak sie przyjrzec blizej tym psom tam sie wrazenie, ze tej skory to troche za duzo. I z tej strony dowiedzialam sie, ze presa awangarda hoduje staffiki!!! Jako pierwsze mieli bardzo dobre kanary, pozniej doszly azjaty a nastepni neapolki, ale o fafikach nic nie wiedzialam...

Link to comment
Share on other sites

Isska, mama tych szczeniąt musiała byc wystawiana.
Zdjęcia, które zamieścili dogomaniacy pochodzą ze strony przez ciebie podanej. Przedstawiają "szczeniaczki" (?) ...
Jeżeli chodzi o wystawianie - jeśli nie maja wpisu "niehodowlany" to wystawiać zawsze można. Tylko po co ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wystawiać mozna KAZDEGO POSIADAJĄCEGO RODOWÓD z tym,ze nie kazdy jest tym WYSTAWOWYM EGZEMPLARZEM - moim zdaniem jak juz wystawiać to dla jakieś idei ,a nie tylko po to aby szybcituko zrobić uprawnienia z przecietnym egzemplarzem i dawaj ,dalej ROZMNAŻAĆ :evil:
Efekty widzimy na podanej stronie WWW :roll: :(

Tam w ogóle te pozostałe rasy maja duzo do zyczenia :-? - to tylko zdjecia ,ale jak wyglada ta Bordożka :o - linia grzbietu ,głowa :-?
No jedynie te bokserki jakos ,no ta ruda, juz nawet cos mozna zobaczyć w niej ciekawego ,ba nawet ma z Poznania III lokate na 3 i wniosek CWC :lol: :wink:
Preguska ma niekorzystne fotki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='staff-ka']Wystawiać mozna KAZDEGO POSIADAJĄCEGO RODOWÓD z tym,ze nie kazdy jest tym WYSTAWOWYM EGZEMPLARZEM - moim zdaniem jak juz wystawiać to dla jakieś idei ,a nie tylko po to aby szybcituko zrobić uprawnienia z przecietnym egzemplarzem i dawaj ,dalej ROZMNAŻAĆ :evil:
[/quote]

Rozmnażać trzeba osobniki wybitne, to prawda ! :)
Ale wystawiać można też i dla rozrywki, zabawy albo w celach imprezowo-towarzyskich... :wink: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Napisalam do tego Pana i otrzymalam odpowiedz, ze te czarne z bialymi znaczeniami psiutki, ktore zdjecia sa na stronie w dziale miot sa na sprzedaz.... :-?
zal mi tych psiutkow i mimo wszystko sa slodkie... :) nie wiem czy serce nie wezmie gory nad rozumem....jesli tam bedzie sunia to tym bardziej.... :) Z drugiej strony chce jezdzic z faficzkiem na wystawy, dla dobrej zabawy....
Ja oszaleje....
:cry:
Nie wiem co teraz zrobic :-?

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że jeżeli poważnie myślisz o wystawianiu i jakichś osiagnięciach, to biorąc TAKIEGO staffika możesz się z tymi marzeniami pożegnać.
Co nie przekreśla TE szczenieta jako psy do towarzystwa. Musisz także się liczyć z pewnymi kosztami (kto wie, czy nie drugie tyle co cena psa), aby doprowadzić go do jako takiego stanu.

Jest takie powiedzenie "CO TANIE TO DROGIE"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isska']Nie wiem co teraz zrobic :-?[/quote]

Jak to "nie wiem" ?!! :o
Jeśli Alojzyna ma jeszcze te suczki nie zamówione to pędem na priwa do niej i bierz fafinkę ! :lol:
Ładne psinki są, i niektórzy na dogo sami by pewnie wzieli gdyby mogli... 8)

I będziesz mieć i do towarzystwa i na wystawy.

A litością się nie kieruj, bo ten "hodowca" jeszcze pomyśli, że skoro pieski ładnie zeszły, to znaczy że należy "zmajstrować" kolejny miot takich "szczeniaczków" ... :evil:

Bierz od Alojzyny i nie kombinuj. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isska']Wlasnie tego sie boje, ze "hodowca" moze pomyslec w ten sposob,ale jednak zal zostawic te pieski u niego (kto wie jakie maja warunki...) :([/quote]

To zależy od ciebie. Jak chcesz coś zrobić w tej sprawie, to może pogadaj z samym hodowcą, napisz do ZKwP, TOZu, do gazety poślij list itd. Kupowanie tych szczeniąt z litości to ostatnia rzecz jaką bym robił. Pies ma być przyjacielem a nie kulą u nogi. Chyba że lubisz się opiekować poszkodowanymi przez los - wtedy polecam schroniska - są pełne psiego nieszczęścia i nie trzeba za nie płacić grubej kasy.
Prędzej bym tę sukę wykupił, a nie szczenięta.
Z resztą - rób jak uważasz - ja ci powiedziałem co ja bym zrobił na twoim miejscu ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...