Jump to content
Dogomania

Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.


Neigh

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']taka trochę pointerowata
[/quote]

O to to właśnie! Pointerowata, tego mi brakowało. Wiedziałam ze widziałam. Ni to wyżeł, ubarwienie takowe na seterze widziałam, ale pamiętałam też ze było coś bliższe. I właśnie POINTER.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Jaka śliczna dropusia! Jakiej jest wielkości?[/quote]

Taki nie do końca wyrośnięty wyżeł.

Mariamc - ja wszystkim tłumaczę wokoło, ze tu jest inny świat. Trudny wymóc na odpowiednich władzach pomoc dla dziecka. Pies? A to musi mieć wartość - jak przedmiot.
Takich "bezdomnych psów sąsiadów" to ja mam tu kilka w okolicy. Ktoś mi ostatnio poradził, zebym walcząc z plagą zgłaszając sprawę policji prosiła o numer służbowy....
Ok. Tylko wiecie jak to się moze skończyć? Ja już wiem. Zgłaszam policji załużymy taką śmiałą tezę, ze zareagują i wszystko pójdzie w literze prawa......nooo psy odbieramy. Tylko one NADAL mają właściciela i zanim się ich nie zrzeknie albo się na drodze prawnej go prawa własności nie pozbawi.......psa nie można wykastrować, szukać domu i takich tam.
Stan moze trwać miesiącami. Czyli byśmy płaciły za hotel nie mając prawa nic przy psach zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Dziewczyny, a nie da się tych klejnotów bez łapy? :roll:

rzuć linkiem :p[/quote][url]http://www.dogomania.pl/forum/f1206/pokiereszowany-rudzielec-czyli-moj-dol-dolow-139387/[/url]

To jest wiesz chwyt reklamowy... jak onegdaj miałam kota bez oka, to się 3 osoby biły. Zastanawiałam się czy nie wyłupać oka 6 następnym których nikt nie chciał.

Kotów do oddania mam jeszcze 10 - całego białego np, z tricolorowym ogonem, pręgusowatą szylkretkę i takie tam....
I powoli poczucie całkowitej bezsilności.

Wczoraj przyjaciółka dzwoniła w sprawie konia - urodziła źrebaka - właściciele nie wiedzieli ze jest w ciązy:roll:. Jedzenie zdobywają same.....

Link to comment
Share on other sites

RanyBoskieJezusMariaŚwięta.. :crazyeye::huh::flaming:
Neigh, nawet w najgorszych koszmarach sennych chyba by mi się nie przyśniło to co opisujesz..
Nie wiedziałam w co Cię wpakuję, uwierz mi.. :oops:
Strasznie przepraszam.. :oops: :oops:

I bardzo, bardzo dziękuję, że pomogłaś.. :calus:
Nawet nie wiem co napisać, bo nie mam jak pomóc.. :oops:
Same zmagamy się z jakimś koszmarnym wysypem puchatków.. w większości do leczenia..
Wprawdzie nie jest to taki hurt jak zeszłoroczna Kobyla Góra, ale w sumie chyba mamy niewiele mniej niż wtedy.. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Neigh, czy jest możliwość zrobienia allegro cegiełkowego na te bidy?
To będą ogromne koszty... może jak będą zdjęcia szczeniaków, to wstawić i takie zrobić z prośbą o pomoc i domy...?

Wiem, że teraz mało cegiełek się sprzedaje, ale od czegoś trzeba zacząć.. W głowie się nie mieści...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Neigh, czy jest możliwość zrobienia allegro cegiełkowego na te bidy?
To będą ogromne koszty... może jak będą zdjęcia szczeniaków, to wstawić i takie zrobić z prośbą o pomoc i domy...?

Wiem, że teraz mało cegiełek się sprzedaje, ale od czegoś trzeba zacząć.. W głowie się nie mieści...:-([/quote]


Trzeba robić cokolwiek.... cegiełki też mogą być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='admirabilis6']Zaplace za sterylke mamusi jak juz sie ogarniecie z DT i wszystkim wazniejszymi sprawami.[/quote]

Wielkie dzięki, ale mam pytanie - czy mozesz zapłacić np. za cos innego? Choćby karmę dla sceniorów, hotel?
Mam obiecany talon na bezpłatną sterylkę suńki - jak tylko wet pozwoli na ciachanie. Na razie to ona jest do odkarmienia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Żeś Ty tam nie wlazła po te szczeniaki z temperamentem Twoim to ja się w pas kłaniam.....[/quote]

Też sie sobie dziwię.....ale wiesz, jak oni zaczęli ( znaczy ci sąsiedzi, co nas zawiadomili) rzucać mi liczbami tych psów......i jeden powiedział, ze szczniaków było 10, tylko cześć już "ludzie pozabierali". I sobie wyobraziłam jak chodzę po tym mieszkaniu przeszukując obsrane kąty w poszukiwaniu dzieciaków ..........a na koniec mnie zamykają za włamanie....to postanowiłam jednak się opanować. A poza tym byłam na 4 dniowym wyjezdzie ( joga, medytacja te sprawy ;-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Też sie sobie dziwię.....ale wiesz, jak oni zaczęli ( znaczy ci sąsiedzi, co nas zawiadomili) rzucać mi liczbami tych psów......i jeden powiedział, ze szczniaków było 10, tylko cześć już "ludzie pozabierali". I sobie wyobraziłam jak chodzę po tym mieszkaniu przeszukując obsrane kąty w poszukiwaniu dzieciaków ..........a na koniec mnie zamykają za włamanie....to postanowiłam jednak się opanować. A poza tym byłam na 4 dniowym wyjezdzie ( joga, medytacja te sprawy ;-) )[/quote]


No ale jeszcze jedna akcja i wiesz co sobie będziesz mogła zrobić i z medytacją i z jogą? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']No ale jeszcze jedna akcja i wiesz co sobie będziesz mogła zrobić i z medytacją i z jogą? :evil_lol:[/quote]


Toteż zawsze powtarzam, ze ja się na interwencje nie nadaję. I pozwolenia na broń nie mogę mieć.....

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Neigh właśnie.
Zaryczana.
A wierzcie mi - ona woli działać niż ryczeć.

Szczeniaki mają po około 6 miesięcy. Mają już stałe zęby...........
To sobie wyobraźcie w jakim są stanie skoro wczoraj TRZY zmieściły się do jednego, kociego kontenera............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Dzwoniła do mnie Neigh właśnie.
Zaryczana.
A wierzcie mi - ona woli działać niż ryczeć.

Szczeniaki mają po około 6 miesięcy. Mają już stałe zęby...........
To sobie wyobraźcie w jakim są stanie skoro wczoraj TRZY zmieściły się do jednego, kociego kontenera............[/quote]


o boże :-( jak Ona je okresliła wczoraj na około 8 tygodni :-(

Link to comment
Share on other sites

niewiarygodne :-(
Jeszcze te z mieszkania, co z nimi będzie? Chrcynno?

Te sunię podeślijcie Tanitce, moze będzie miała jakiś pomysł...

[B]Neigh[/B], juz ty mi lepiej psuj dobry humor od rana, ale nie bądź zmuszana do takich akcji :placz: Już nawet nie pytam, co z ta Chudziną z poligonu, bo i na nia nie mam pomysłu :placz:

Link to comment
Share on other sites

wpadłam tu zobaczyć. a bodaj by mi ręka uschła, po co się pchałam.... :shake:
na szczęscie znalazło się kilak zabawnych postów, może mi to uratuje zdrowie psychiczne i możliwość snu....



[quote name='Neigh']Nooo wiesz jak szaleć to szaleć. W piątek amputujemy Rudemu Bazyliszkowi [B]łapę wraz z klejnotami[/B]. Zajrzyjcie też i na tamten wątek, bo tam to normalnie straszy......takei puchy.
A ja myślę, ze niebawem będziecie zbierać na terapię dla mnie....albo na paczki do więzienia....jak jeszcze ze 2 interwencje zaliczę...[/quote]

miałam taką wizję łapy z branzoletką :p

[quote name='gusia0106']Żeś Ty tam nie wlazła po te szczeniaki z temperamentem Twoim to ja się w pas kłaniam.....[/quote]

też się zdziwiłam...

[quote name='gusia0106']Dzwoniła do mnie Neigh właśnie.
Zaryczana.
A wierzcie mi - ona woli działać niż ryczeć.

Szczeniaki mają po około 6 miesięcy. Mają już stałe zęby...........
To sobie wyobraźcie w jakim są stanie skoro wczoraj TRZY zmieściły się do jednego, kociego kontenera............[/quote]

w ogóle cały watek to dramat, ale tutaj - to już dno dna :angryy::angryy:
przecież to nie wiadomo nawet, czy one nie mają problemów rozwojowych przez długotrwałe niedożywienie!

mogę pomóc bazarkiem. ale mam zaległe, więc jakbym długo nie robiła - przypomnijcie mi, plisss!


tak, też mam te myśli czasami, ze zdrowy tymczas, to wieczny tymczas, czasme lepiej miec bez oka, bez nogi, zalanego betonem, etc.. to straszne myśli.....

Link to comment
Share on other sites

wstawię te fotki normalnie

chłopiec
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5633/b7c6bfac.jpg[/IMG]

chłopiec
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1787/6a14a094.jpg[/IMG]

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5520/07e79395.jpg[/IMG]

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8446/8cae72c3.jpg[/IMG]

dziewczynka
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9741/a7462fd6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']
Szczeniaki mają po około 6 miesięcy. Mają już stałe zęby...........
To sobie wyobraźcie w jakim są stanie skoro wczoraj TRZY zmieściły się do jednego, kociego kontenera............[/QUOTE]

rany boskie!!!!!!!!!!!!!! Jak one przeżyły!!???

też wstawiłam zdjęcia ale widze ze jestem 3-cią która na to wpadła :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...