Jump to content
Dogomania

Trymery


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wracając do wędki - wczoraj użyłam nowego narzędzia tortur i w czasie, kiedy [b]aga_o[/b] zebrałaby całą reklamówkę kudłow, mnie udało się wydrzeć psu zaledwie garść... Przy czym pies robił już wszystko - podejmował próby ucieczki, wchodził na mnie, przytulał się całym ciałem, abym tylko go nie darła... Myślicie, że go to bolało?

Link to comment
Share on other sites

tu są jackstrippery:
[url]http://www.parma.se/index.asp?menuItem=12&subMenuItem=76&pageNum=1[/url]
Ale niestety nie ma tego blackjacka
Rączkę ma dokładnie taką jak te na w/w stronie
Ja nie mam pojęcia na ile taki trymer przydaje się do terrierów, ale rwanie łapkami napewno bardzo ułatwia
Dla sznucków jest super, rwie i podszerstek i okrywówkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']tu są jackstrippery:
[url]http://www.parma.se/index.asp?menuItem=12&subMenuItem=76&pageNum=1[/url][/quote]
To są te fińskie podróbki Macknyfów właśnie i dlatego, Ali, podobne do Twojego. Aluzja ma je na sprzedaż. Główne różnice to rączka, która tutaj jest drewniana (dokładnie z balsa), a w Macknyfach - metalowa. No i cena... :roll:

A o gumowej końcówce to nie słyszałam, chociaż wiem, że niektórzy do trymowania palcami zakładają na palce takie gumowe końcówki, jak kiedys używali w bankach do liczenia pieniędzy, bądź lateksowe rękawiczki.

Link to comment
Share on other sites

Ja też na pewno nie będe skubać na łyso
[b]Ali[/b] ja też mam ten sam problem - Vigo albo probuje uciekać albo właśnie się tuli całym ciałem albo nadstawia tylko przód ale wara od tyłu
wtedy drze się albo wyje mi do ucha jak kojot ....

borsaf - już nie moge się doczekać fot nowego Regonika!! :lol: dawaj je!! :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica'][quote name='Ali26762']No taaak - jednemu to rybę, a drugiemu wędkę zaledwie... ;) :D[/quote]
Ali-zapraszam do Poznania ( równiez w sensie dosłownym :wink: ) Ryba czeka na ciebie i Deryla :D wędkę możesz w domu zostawic, mam swoje :D[/quote]
Dzięki serdeczne, ale to ciut daleko... :(
Może na wiosnę... W każdym razie na pewno zapamiętam i zjawię się w najmniej oczekiwanym momencie :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Ali [/b] to może od razu wiosną zrobimy sobie spotkanie terierowe w Poznaniu bo ja pewnakiem też odwiedzę gdzieś na wiosne naszą kochaną Miskę :D A teraz zimą sama będe próbowała utrzymać szatę Vigo w jako takim porządku :roll:
Narazie kijkiem ale mam nadzieje że i wędkę niebawem sobie sprawię :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...