Jump to content
Dogomania

Trymery


Flaire

Recommended Posts

[quote name='jborowy']Wiem: [b]PALCAMI[/b][/quote]No niewątpliwie. Ale kiedyś, dawno temu, jednak poprosiła mnie o pewien konkretny trymerek. I potem napisała taki post:
[quote name='Nitencja']Ja wlasnie skonczylam meczyc mojego chlopaka malego. Trymerek naprawde cudo !!Prosze o e-mail, podziekuje jednak osobiscie jak sugerowalas A Ciebie wysciskam przy najblizszej okazji!! [/quote]

I tu nie chodziło o palce. :wink: Wiem, że nie jestem dla Ciebie żadnym autorytetem, ale palcami nikt przy wszystkich zmysłach pewnych części trymować nie będzie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz ja będę kusić .. ;)
zmówiłam, dostałam i skubię a raczej wyczesuję podszerstek bo na skubanie jeszcze mojej i dakarowej cierpliwości brakuje :evilbat:
Na czapraku robię się takie śmieszne falki :o i kolor trochę wyraźniejszy ale generalnie to zmiany są minimalne, zobaczę co będzie później :)

Link to comment
Share on other sites

borsaf - jesteś lepsza bo ja mam czerwonego :evilbat:

Ja postaram sie poskubać narazie tym moim żelastwem :-? bo Vigo tak śmiesznie zarasta, że gdzie indziej jest w miarę a na szyji robi mu się szczecina a na podgardlu takie kłaczki kręcone :evil: a pozatym i strasznie grożnie wyglądą z takim " grubym karkiem" :wink: tylko tam cholera akurta najgorzej się dłubie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze do tego mój niechętnie stoi do trymowania. Moja niekonsekwencja wychodzi bo trzeba było go codziennie chociaż trochę wyskubywać :evilbat: No cóż, dzisiaj ma obiecane solennie, nie ma zmiłuj.
On brdzo ciężko ząbkuje. Dziąsła ma nabrzmiałe, krwawa obwódka nawet tam gdzie już się stały przebił. Okropność. I panci jest żal itak schodzi dzień za dniem bo jeszcze mu do tego skubanie fundować? :cry:

Link to comment
Share on other sites

BORSAF- to nie kuszenie, tylko obiektywne fakty :wink: po prostu dobrze sie tym "żelastwem " trymuje .Tzn moim starym Hauptnerem trymowało sie identycznie, tylko pęcherze na rekach wychodziły łatwiej :evilbat:-sierść była tak samo dobra
A na nabrzmiałe dziąsła daje sie dzieciom gryzaki schłodzone w zamrażarce :evilbat: może i Regonkowi by to pomogło ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf'][b]Niedzwiedzica[/b] dzięki za podpowiedź, jutro ide mu taki gryzaczek kupić, może faktycznie pomoże. [/quote]borsaf, ja robię tak: znajduję starą, bawełnianą skarbetkę. moczę w wodzie. Wyżymam, ale nie za mocnoe. Wiążę w środku duży supeł (czasami wiążę dwa czy trzy razy, żeby supeł tworzył dużą, fajną do gryzienia gulę w środku skarpetki). Całość wsadzam do zamrażalnika. Robię takich gryzaków kilka i zamieniam - jak jeden się roztopi, to chowam z powrotem do zamrażalnika i daję drugi.

[size=1]Czyli chyba psa nie kocham, bo kasy na zabawki nawet nie wydaję. :( [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Dziekuje za odpowiedz; czyli który lepiej zamówic zółty czy czerwony?? który dokładniej wyrywa włos?? :)[/quote]Jeżeli chodzi Ci o dokładne wyrwanie całego włosa okrywowego na grzbiecie, to ja polecam żółty. Czerwony używam do przerzedzenia włosa - wyrywa mniej włosów przy każdym pociągnięciu, niz zółty.

Niebieski wyrywa jeszcze "dokładniej", tzn. jest gęstszy od żółtego i wyrywa na prawdę do skóry. Dla mnie, grzbiet idzie nim kiepsko - używam go raczej do partii, które mają być krótkie.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przyszedł kolejny pearson tym razem z drobnym zębem. Urząd Celny przetrzymał miesiąc u siebie, ale za "magazynowanie" :wink: nic nie pobrał.
Cacko, w ręce leży jak ulał, ostrze długie drobno ząbkowane, hehe wypróbuję go dziś na kotlecie schabowym. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszczę Wam tych trymerków!
Ja nadl "przetrzymuje" pozyczonego od Flaire Pearsona... Kaska na tyle rzeczy potrzebna... i ciagle jej za mało! Ale tak sobie myślę, że (w ramach tego, że Czika dzielnie kibicuje mi przy każdej sesyjce) jak dostanę stypendium, to zainwestuje w narzedzie tortur! :lol:

[b]Wojtuś:[/b] Zabieraj się za skubanie i pokaż efekty!

Link to comment
Share on other sites

Dla skubiących do "golaska" proponuję fiński Blackjack stripper, który zamiast ostrza ma gumę.
Super dla początkujących, bo nie ma mozliwosci przecięcia włosa.
Uzywam już prawie rok i bardzo sobie chwalę.
Cena 28euro z przesyłką. (nie płaci się cła)

Link to comment
Share on other sites

[b]Martini[/b] Ja tylko oglądam sobie bo jakis musze kupic ale nie bardzo drogi i żeby się łatwo trymowało bo takiej pary w dłoni jak Niedzwiedzica to ja nie mam.
Wczoraj zrobiła Regonika w tempie powalającym. Co prawda po cichu sie zastanawiam kiedy mi ona psa podmieniła? Przyprowadziłam erdelka zarośniętego, a wyprowadziłam charcika włoskiego.
Jutro mam zamiar go ufocić to sami zobaczycie i na 10 grupę mod mnie z nim przepedzi.
A tak na serio to wielkie dzięki dla [b]Niedzwiedzicy[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...