Jump to content
Dogomania

szukam domu swoim psom....woj. mazowieckie,proszę o pomoc w ogłoszeniach.


tusinka22

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wykorzystywałam czas jak moja Oliwka spała, słupki wynalazł mój tata, zrobił furtkę, siatkę dał mi wujek (kupił ją rok temu i miał zakładać ale się rozmyślił, na moje szczęście), a między siatką a ziemią wkopałam razem z mamą takie blachy które miał mój tata na podwórku, mam nadzieję że się nie przekopią. Psiaki zabieram jednak dzisiaj, w niedziele musiałam wyjechać na cały dzień i się bałam żeby nie uciekły.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki w miarę się zadomowiły, poczekam jeszcze kilka dni i zacznę je troszkę wypuszczać (wtedy zrobię zdjęcia każdemu z osobna).

Moja Falusia znów ma gorsze wyniki, z badań krwi wynika że jest jakiś ucisk (prawdopodobnie na drogi żółciowe), w przyszłym tygodniu mam jechać z nią na usg, zobaczymy czy guzki na wątrobie urosły, no i muszę podjąć decyzję czy znów operować???

Pomóżcie bo nie wiem co robić.... miesiąc temu miała wyciętą śledzionę, ma 12 lat, nie wiem jaką podjąć decyzję???

Link to comment
Share on other sites

Moja Falusia jest już przygotowywana do operacji. Życie jest niesprawiedliwe, wszystko mi się wali...

Operacja Fali, wczoraj mąż powiedział że chcerozwodu, wczoraj znalazłam maleńkiego potrąconego kotka (niestety nie udało się go uratować, miał całą gałkę oczną na wierzchu i wewnętrzne urazy - uśpili go):-(

Wszystko jest do dupy!!!!

Proszę trzymajcie kciuki za moją Falusię.

Link to comment
Share on other sites

Smutny i bardzo trudny jest Twój obecny etap życia....Musisz to wszystko przetrwać...Twoja Fala chyba zdecydowanie szykuje sie do przejścia na drugą stronę...taka kolej życia.Rozwody tez sa dla ludzi tylko nie daj sie wrobić ,że to z Twojej winy!!!!!Musicie to niestety ustalić aby uniknąć ogromnych przykrosci....Jeżeli to wszystko przetrwasz to potem będzie już tylko lepiej.Serdecznie Cię ściskam i życzę siły przetrwania!.Nie załamuj się ,masz dla kogo żyć...Jeszcze i dla Ciebie zaświeci słońce!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Falusia odeszła. Przeżyła samą operację, wybudziła się, nawet wstała i się załatwiła i umarła.... weterynarz był u niej o 8.40 a o 9.00 już nie żyła. Jak się okazało miała przerzuty na całej wątrobie, jeden był duży i powodował odklejanie płata - dlatego krwawiła. Nigdy sobie nie wybaczę że nie byłam przy niej jak odchodziła i że zdecydowałam się na tą drugą operację- może by jeszcze chociaż kilka dni pobyła z nami.... odeszła by w domu przy nas....tak patrzyła na mnie jak wychodziłam z lecznicy i jej nie brałam.... skróciłam jej życie.

Link to comment
Share on other sites

Piękne słowa i piękny obrazek, ale to i tak bardzo boli....:-(

Psiaki już się w miarę oswoiły z nowym miejscem, powoli zaczynam puszczać Majkę bo ona jest najbardziej posłuszna, jeśli jutro będzie ładna pogoda to postaram sie porobić zdjęcia do ogłoszeń, może chociaż Majce.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...