Jump to content
Dogomania

Studia Psiego Psychologa


Zita

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są to studia podyplomowe i można na nie iść niezależnie od kierunku jaki się skończyło na studiach magisterskich. Jednak teraz przeglądałam strony SWPS i SGGW i w tym roku takie podyplomowe się nieodbyły. Mozna również zrobic różnego rodzaju kursy z zoopsychologii(ale są bardzo drogie).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam, pozwalam sobie odkopać wątek. W chwili obecnej mam ukończony kurs z dogoterapii i pracuję wraz z moim huskim w fundacji Dogtor. Bardzo sie ostatnio interesuję psią psychologią i szukam jakiejś dobrej podyplomówki. Jestem z Gdyni, najbliżej ;) mnie puki co znalazłam: [url]http://www.psychpan.waw.pl/ippan_pl/studia_podyplomowe_1238077228/psychologia_zwierzat_1239178658.html[/url]
Czy ktoś skończył?, zaczął?, jest w trakcie? myśli o rozpoczęciu? lub po prostu wiecej wie niz znajduje się na stronce?
Proszę o pomoc- zapłacę 3900 i będę zadowolona, czy raczej lepiej tą kwotę przeznaczyć na wyżywienie mojego psa i zapominać o tym kierunku? :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Kostek[/b] No w Warszawie, w Warszawie/.... ale tak naprawdę, to nie robi mi takiego strasznego problemu, owszem wolała bym żeby był to np Gdańsk, ale jak nie ma nic bliżej, cóż.... ważniejsze jest dla mnie, tak jak tez zauważyła [b]Saint[/b] kto program studiów choćby ułożył. W innych podobnych podyplomowych nie znalazłam "firmującego" profesora, ba! w jednej ze szkół był tylko dr, reszta to najczęściej mgr... o ile wogóle... Ja rozumiem, ze czasem doświadczenie ważniejsze może być niż tytuł, niemniej jednak teoretyczną wiedzę wolę zdobyć na podstawie programu opracowanego przez prof. a praktykę to już sama zdobędę[B] :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

O...ooo to przepraszam Saint, że zrobiłam z niego babę :P ale nie wyczytałam z kontekstu zdania płci, zresztą byłam pewna, że Ty Kostek, to chłop :evil_lol: Takie te nicki macie mylące ... :eviltong:

Jak byś mogła, to proszę dowiedz się najwięcej jak się da o nich i daj znać. Czekam z niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

Czego jestem pewna, to tego, że rekrutacja będzie trwała do końca września (rozpoczęcie zajęć przewidziane na połowę października) , więc czasu na sprawdzenie uczelni i decyzję czy się tam udać mam uhuhu i jeszcze trochę. Dzwoniłam już do nich raz w czasie moich poszukiwań podyplomówek, na pewno będę dzwonić raz jeszcze. Muszę tylko sobie na karteczce wszystkie pytania wypisać :) Tak czy inaczej, jak będziesz w pobliżu to zrób rekonesans, ja też zrobię na odległość, czego się dowiem, to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chyba sobie już odpuszczę tą wetę :-(:-(:-(:-( Nie mam kiedy się uczyć, żeby poprawić maturę na jeszcze lepsze wyniki, zresztą już chyba bym więcej się nie nauczyła :roll:
Od 9 lat jestem bardzo blisko związana ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, od 2 lat tam pracuję... No i teraz coraz powazniej myślę, zeby jednak jakies studia skończyć :roll: Może coś doradzicie? Interesuja mnie studia tylko i wyłącznie dotyczące zwierząt, bo wiem, że i tak nic innego w życiu nie mam zamiaru robić... Zootechnika odpada, na nia się dostałam, ale uznałam ,ze to kierunek studiów zupełnie mnie nie interesujacy :roll:
Powiedźcie jak to jest z tą psychologią?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mysia_']po przemyśleniu sobie wszystkiego i prześledzeniu tego co i jak chyba własnie na kurs w alterii się zdecyduje... Troche kasy to kosztuje, a może dam radę :)[/QUOTE]

No niestety kasy trzeba :( Ale oprócz studium to jedyne kursy w Polsce z tego co się orientuję. Są jeszcze w Dogtorze, ale to pewnie pod kątem dogoterapii, a nie samej zoopsychologii ;) Z tego co wiem to w UK mają dużo fajnych kursów, no ale tu już dochodzą ceny za przelot, nocleg, itd...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odgrzewając temat psychologii zwierząt [url]http://www.psychpan.waw.pl/ippan_pl/studia_podyplomowe_1238077228/psychologia_zwierzat_1239178658.html[/url]
Skontaktowałam się z 27 osobami, które w zeszłym roku ukończyły ww podyplomówkę. Odpowiedziało mi około 3/4 osób, każda chwaląc (bardziej bądź mniej, ale chwaląc) zdań negatywnych nie było. Rozpatrując wszystkie moje za i przeciw, te własnie opinie przechyliły szlę na "ZA" :D i tak oto 16 października mam pierwszy zjazd :D
Ktoś się jeszcze wybiera?? :>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...