Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najgorsze jest to że ab-agnieszka w całej tej sytuacji problemu nie widzi
pieniądze wysłała ... a ze nie doszły, no cóż według niej trzeba poczekać aż wróci ... a Danusia i Marek mogą zaczekać przecież nie ???
co my tu wogóle jakimis psami dupę zawracamy

lepiej się już zamknę bo sie rozkręcę i będzie niesmacznie

Link to comment
Share on other sites

[quote]proszę cię o rozliczenie, bo to które mi kiedyś przysłałaś jest nieprawdziwe(przelewów do danki nie było a uwzględniłaś je) a także ania od ambo miała rzekomo dostać 500zł a nic nie dostała.[/quote]

To z Ambo też jest jakiś problem? To przecież było już chyba parę miesięcy temu. Wpłaciłam Agnieszce 30 zł na niego, nie jest to może jakaś fortuna, niemniej jednak fajnie byłoby chociaż wiedzieć czy te pieniądze faktycznie zostały wykorzystane na pomoc Ambulkowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Dziewczyny poczekajmy na wyjaśnienia i rozliczenie.[/QUOTE]

Dziewczyny, Wy wiecie o tej sytuacji od kiedy? - od wczoraj ...
Ja z agagą21 od kilku tygodni - tyle czasu czekałyśmy i wyjaśniałyśmy ... przez tyle czasu Agata dzwoniła do ab-agnieszki i pisała maile codziennie - od kiedy tylko dowiedziałyśmy się o zaległościach w płatnościach w Szczecinku i Bogatyni. .... (o zaległościach powstałych WE WRZEŚNIU!!)
tyle czasu prosiła ją o rozliczenie i uregulowanie zaległości .....
a pieniędzy jak nie było, tak nie ma ...

Agnieszka wciąż mówiła nam, że sprawę wyjaśni jak będzie w Polsce - mówiła to od miesiąca - była w Polsce kilka razy przez ten czas - a sprawy nie wyjaśniła.

A dług psów rośnie i rośnie ............. dłużej czekać nie możemy, bo nasze psy wylądują w schronach ..., nie mówiąc już o zaufaniu darczyńców, Marka i Danusi :shake:

Agnieszka twierdziła (i nadal tak twierdzi), że to wina banku ... ale problem z bankiem rozwiązuje się prosto - idę do banku, zamykam konto, biorę pieniądze i wpłacam na rachunek osoby, która ma czas i ochotę dokonywać terminowych przelewów - to zajęłoby max 15 minut - nawet jak dla tak zapracowanej osoby, jak ab-agnieszka, nie sprawiłoby to dużych trudności.

Jeśli Agnieszka pokaże mi pismo z banku, z którego wynikać będzie, że zrobiła polecenia przelewów na właściwe kwoty, właściwe konta, z właściwymi tytułami wpłat, z datami, na które wskazuje i z potwierdzeniem stanu środków na koncie w datach składania poleceń przelewów ... i historią rachunku bankowego - wtedy jej uwierzę ...


Agnieszka miała już czas na wyjaśnienie sytuacji poza forum - teraz będzie się tłumaczyć publicznie. Jak każda inna osoba na dogomanii, która na swoje konto zbierała pieniądze na psy.

EDIT:
Nie sądzę, aby Agnieszka te pieniądze ukradła (jak sama stwierdziła). Tak jak napisała wyżej agaga21 - 4000 zł to nie są dla niej duże kwoty.
Myślę, że jej życie uległo jakimś zmianom, które spowodowały, że przestało jej na tych psach, płatnościach, terminowości, darczyńcach i swojej dobrej opinii - zależeć.
Każdemu może się "odwidzieć" - ale pewne sprawy trzeba doprowadzić do końca ... inaczej cierpią psy i osoby, którym na tych psach zależy :shake:

Link to comment
Share on other sites

doszły wpłaty:

[B]30zł [/B]na BB od Izabelka_70
[B]100zł[/B] na białego od Natalia Maria S.

[B]minus na koncie zmniejszył się do - 224zł[/B]

pięknie dziękujemy!

edit:
[B]20zł[/B] na białasa od Pauliny G.
-----------------------------------
[B] -204zł na koncie BB[/B]

Link to comment
Share on other sites

dostałam właśnie sms od ab-agnieszki, że pieniądze będą u mnie w środę....hmmm, ciekawe skąd ta informacja...skąd ta dokładność, skoro już rzekomo 20.11.09 je wysłała przez m-bank przelewem i jak dotąd idą, idą i dojść nie mogą!
w każdym razie to już kolejny termin wyznaczony przez age.
aga, jaja sobie robisz!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']No dokładnie, po pierwsze skąd akurat środa (Agata, o ile dobrze pamiętam to w zeszłym tygodniu miał być wtorek?), a po drugie dlaczego pieniądze są wysłane znowu z banku , z którego pieniądze idą po trzy tygodnie?[/QUOTE]
tak...w zeszłym tygodniu miał to być wtorek :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Pieniądze będą tak ?
No dobra pożyjemy zobaczymy.

Agato czy Ty wiesz dokladnie ile?[/QUOTE]
według [B]"[/B]rozliczenia[B]" [/B]które przyszło na maila 3800zl....ALE(!) AGA NAPISAŁA, ŻE WPŁACIŁA 500ZŁ DO ANI OD AMBO A ANIA TYCH PIENIĘDZY DO TEJ PORY NIE ZOBACZYŁA, PRZELEWY, KTÓRE MIAŁY IŚĆ DO MARIAMC TEŻ NIE WSZYSTKIE DOSZŁY.
nawet nie zamieszczam tego rozliczenia, bo nie jest zgodne z prawdą, choć miałam to zrobić po otrzymaniu pieniędzy.
niech ab-agnieszka jeszcze raz przeanalizuje wszystkie wpłaty i wydatki, zrobi rzetelne rozliczenie i wstawi je na wątek, by każdy mógł sprawdzić czy jego wpłaty się zgadzają.

te pieniądze to bezpieczeństwo naszych obecnych psów i być może ŻYCIE następnych! musiałam ostatnio odmówić dwukrotnie pomocy, gdyż dzięki agnieszce mamy związane ręce:shake:

Link to comment
Share on other sites

za candy minął termin zapłaty, jutro za diabłA mija, 12 za białasa.
ab-agnieszko, pewnie to czytasz, miałaś wyjaśniać nam wszystko po weekendzie. jest środa-termin kolejny, który sama wyznaczyłaś. powiedz mi, co mam zrobić z psami??????? już mamy długi, z bazarków nie ujedziemy!
[B]DLACZEGO NIE CHCESZ NAM ODDAĆ PIENIĘDZY????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Nie ukradlam tych pieniedzy! Jutro jestem w Polsce wiec wszysto zostanie wyjasnione.[/QUOTE]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Aga ...napisałaś to 6 grudnia ...dziś jest 9 grudnia ,
nie uważasz że zachowujesz się co najmniej nieodpowiedzialnie .... czyli wszystkie twoje słowa powiedziane w czasie ostatniej Naszej rozmowy telefonicznej były bujdą ????? Powiedz że nie ... pozwól uwierzyć , że to była prawda .

Byłas na dogo dziś , nic tu nie napisałaś ....

[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ogólne Informacje[/B][/COLOR][/FONT][/B]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ostatnio Aktywny[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Dzisiaj 11:28[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Black][B][SIZE=4]Co masz TYM WSZYSTKIM PSOM do powiedzenia[/SIZE] ...kiedy wyladują w schroniskach ...jeśli umrą , jeśli zostaną uśpione bo zabraknie na nie pieniedzy [SIZE=5]TO BĘDZIE TWOJA WINA TYLKO I WYŁĄCZNIE !!!!!!!![/SIZE]
[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Black][/COLOR][/FONT][COLOR=Black]
[/COLOR][COLOR=Black]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...