Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]zapraszam na watek BAKO[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189949-AST-BAKO-zbieramy-na-hotel-to-jego-jedyna-szansa.-POM%C3%93%C5%BBCIE!!!?p=15099879#post15099879[/url]
bardzo byśmy chciały zabrać psa do hotelu w bogatyni. dla niego to jedyna szansa, pies jest dominujący, z problemami. kierownictwo schroniska traci cierpliwość, gdyż pies swoim zachowaniem odstrasza chetnych do adopcji....obawiam się, że może to się dla niego źle skończyć. przyznam szczerze, ze ten pies zawrócił mi w głowie
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5263/bako1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ZA OK. TYDZIEŃ PLANUJEMY TRASĘ:

[B]ŁÓDŹ-SKIERNIEWICE-BOGATYNIA-ŁÓDŹ[/B] [SIZE=5][B](933km!!![SIZE=2] bako[/SIZE][/B][B])[/B][/SIZE]

może ktoś się dołączy, szczególnie w drodze powrotnej, czyli [B]BOGATYNIA-ŁÓDŹ[/B] ?
nie ukrywam, że zależy mi na podziale kosztów....
[B]kierowca jest w stanie zboczyć z tej trasy do kilkudziesięciu km jesli będzie taka potrzeba!

--------------------------------------------------------------------------

[/B]druga trasa jaką planujemy na przyszły tydzień to:[B]
POZNAŃ-SZCZECINEK-BOGATYNIA-POZNAŃ [SIZE=5](899km!!![SIZE=2] simens[/SIZE])[/SIZE]

i tu również mile widziane towarzystwo i podział kosztów



[SIZE=4]niestety koszty tych podróży simensa i bako będą ogromne!
może ktoś chciałby zasponsorować po kilkadziesiąt km dla któregoś z psiaków?[/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Pewnie zadam glupie pytanie...ale jak sprawa? Beda jeszcze jakies rozprawy?
Uda sie ukarac Pania Agnieszke??[/QUOTE]
to wcale nie jest głupie pytanie, nawet dziwie się, że nikt wcześniej nie zapytał ;)

ja 22 lipca byłam chora, zdychałam w domu z b. wysoką gorączką, więc się nie wybrałam. pisma z zawiadomieniem nie dostałam jeszcze więc nic nie wiem, czekam.
czy będą inne rozprawy? tego nie wiem. to zależy komu z grupy pokrzywdzonych(wpłacających agnieszce m.) będzie się chciało iść na policję i załozyc taką sprawę. niestety, pomimo jej oświadczenia na piśmie, moja sprawa toczyła sie chyba tylko o te 437zł, które ja jej wpłaciłam...:shake: niestety nie mogłam żądać oddania mi całości skradzionych pieniędzy, gdyż nie należały do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ehhh czyli co, bezkarna jest??[/QUOTE]
nie wiem gosiu...podejrzewam, że gdyby każdy wpłacający poszedł na policję i założył jej sprawę(nadal mozna to zrobić!), lub chociaż kilka osób to juz by nie była lekko potraktowana. jak dostane pismo z wyrokiem to napiszę jak to wygląda.
chyba juz nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że ab-agnieszka to perfidna oszustka, złodziejka i kłamczucha.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam ze po tym wszystkim Agnieszka się ocknie i odda te pieniądze, ale już nie mam wątpliwości:( ja sama przekazałam jej 200 zł na Svena, z czego 100 zł poszło na weta a 100 zł podobno na leczenie, tym ciężej mi z tego powodu bo te pieniądze przekazała mi dziewczyna, która bardzo chciała pomoc a przez ta cała akcje zniechecila się i już pewnie nigdy nie pomoże, ale skad mogłam wiedzieć ze tak się to skończy:( Agnieszko jeśli to czytasz mam nadzieje ze nigdy nie zasniesz spokojnie, bo przez ciebie tyle wspaniałych osób zrazilo się do pomocy, a pieniądze które zabralas mogły pomoc bardzo potrzebującym ich psom,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']No cóż, jak to mówią "trening czyni mistrza"...........[/QUOTE]

Wiesz Aniu, nie boli mnie to, że straciłam pieniądze, ale boli mnie to, że nie dostały ich bezdomniaki, tylko rozwydrzona pannica, przetraciła je na bzdety. To jest frustrujące.

Link to comment
Share on other sites

Tak, każdy musi pójść na policję osobno.
Ja już dałam pełnomocnictwo mojej koleżance, która jest adwokatem (bo chociaż jestem prawnikiem, to innego "rodzaju" i na prawie karnym nie znam się nic, a nic :evil_lol:) i będzie w tej sprawie działać. Na policję pójdę zeznawać w ciągu najbliższych tygodni, a wpłaciłam spore pieniądze, oj spore :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Tak, każdy musi pójść na policję osobno.
Ja już dałam pełnomocnictwo mojej koleżance, która jest adwokatem (bo chociaż jestem prawnikiem, to innego "rodzaju" i na prawie karnym nie znam się nic, a nic :evil_lol:) i będzie w tej sprawie działać. Na policję pójdę zeznawać w ciągu najbliższych tygodni, a wpłaciłam spore pieniądze, oj spore :diabloti:[/QUOTE]

ale cie wkurzyła ab-agnieszka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Wiesz Aniu, nie boli mnie to, że straciłam pieniądze, ale boli mnie to, że nie dostały ich bezdomniaki, tylko rozwydrzona pannica, przetraciła je na bzdety. To jest frustrujące.[/QUOTE]
Doskonale Cię rozumiem! Wyobraź sobie jakie my byłyśmy zrozpaczone, zwłaszcza zimą, jak się dowiedziałyśmy, że pieniędzy nie ma, a my nie możemy pomóc tylu psom, które zamarzają w schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...