Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

Boooże, patrzysz i nie grzmisz!!!
Przyznaję, że nie często "szarżuję" po Dogo, ale zawsze mam "szczęście" natknąć się na jakiś taki wątek... Ręce opadają. Mimo tego, że człowiek ma chęci, może i nawet środki finansowe na to żeby wspomóc bidy to nie ma odwagi i przekonania, jak naczyta się takich rzeczy...:shake:

Nie znam tej Agnieszki, pomimo tego że niedaleko mnie mieszka, nie orientuję się w jej innych "przebojach" tak samo jak i w tych dobrych uczynkach, ale tak dużo osób wypowiada się niepochlebnie o tym, że nie sposób obojętnie do tego podejść...

Piszecie o tych wannach przezroczystych, kafelkach i innych "wypasach"...Może Agnieszka wzięła sobie po prostu nieoprocentowany kredyt z pierwszymi ratami równymi 0zł? :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o matko! jestem zaskoczona! kojarzę panią o tym nicku-i nie mieści mi sie w glowie, że w ten sposób postanowiła zarobić...jak można w ten sposób żerowac na wielkich sercach sponsorów i odbierać pieniądze na życie zwierzakom, które poza tymi pieniedzmi nie mają nic?
mam nadzieję, że sprawa szybko znajdzie finał w sądzie i pieniadze trafią tam gdzie powinny.

Link to comment
Share on other sites

Jestem naiwna!
Dostałam od Ab-agnieszki dwa potwierdzenia przelewów na PGK, dwa bez opisu.
nr operacji 63046891 - 00000081
nr operacji 63046891 - 00000082
oba na 200, króre wysłała 30.09.
TYlko dlaczego na koncie są tylko pieniądze z pierwszego przelewu?
Czyli brakuje następnych 200zl i do tego jest fałszywe potwierdzenie przelewu.

Czy nadal Ab- Agnieszko chcesz mnie pozwać do sądu o pomówienie?

Link to comment
Share on other sites

Przyglądam sie tej sprawie od jakiegoś czasu i normalnie mam wrażenie, że to jakaś groteska. W głowie się nie mieści:o

Skłonna jestem, ja, wielka nawniara, myśleć nawet, że ta dziewczyna może nie potrafi posługiwać się kontem internetowym? Pieniądze to może i wysyłała, a może tylko wydawało jej się że wysyłała. Teoretycznie są możliwości, że one sobie z powodu jakichś kardynalnych błędów wisiały, wisiały, wisiały jako transakcje zawieszone..aż w końcu, nie zaksięgowane, "wpadały" spowrotem na konto.Osobę kontrolującą swoje (i nie swoje zwłaszcza!!!) wpływy i wydatki taka sytuacja szybko by zaalarmowała. No, chyba, że ktos lubi mieć dużo i się nie zastanawiać skąd się ta kasa ciągle bierze na koncie...

Nie wiem jeszcze tylko jak w swojej wielkiej naiwności wytłumaczyć sobie skąd ona by miała potwierdzenia tych operacji?

Wy sie dziwicie, a u mnie w mieście dziś pisza w gazetach, że pracownica banku czyściła konta swoim znajomym... Oni zakładali lokaty, a ona sobie "pożyczała" te ich leżące bezczynnie;) pieniążki...przelewając na konta swoich dzieci ( kieszonkowe :roll:). I żeby było jeszcze zabawniej, "zapominała" ich oddać... Czy to jeszcze chciwość czy już czysta głupota?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no właśnie, cały czas myśle, skąd ona ma potwierdzenia :roll:[/QUOTE]

jak chcesz to ja Ci potwierdzeń naprodukuję ile chcesz z różnych banków i dyplom ukończenia [SIZE=2]Harvard University ;) są stosowne programy w których można stworzyć wszystko ... a i np pieczątki to też nie problem



jak nie pojawię się na dogo przez kilka kolejnych dni tzn że mnie zamknęli :evil_lol:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']
Skłonna jestem, ja, wielka nawniara, myśleć nawet, że ta dziewczyna może nie potrafi posługiwać się kontem internetowym? Pieniądze to może i wysyłała, a może tylko wydawało jej się że wysyłała. T[/QUOTE]no niestety, ab-agnieszka to nie jakaś słodka idiotka, która nie umiałaby zrobić przelewu

[quote name='Asior']no właśnie, cały czas myśle, skąd ona ma potwierdzenia :roll:[/QUOTE]
to potwierdzenie, którym można sobie tyłek podetrzeć. wygląda to tak jak słabo skserowana kartka z wydrukiem, wysłana jako jpg.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiekszosc na dogo zaczyna, najpierw udaja uczciwych a jak juz sporo na konto wplywa to wtedy oliwa na wierzch wyplywa. ab_agnieszka nie jest pierwsza ani ostatnia sosba ktore naciagaja naiwnych.
Najbardziej zawiedziona jestem faktem ze jak Fudacja bierze psa pod opieke na hotel, gdzie widomo ze za hotel prowadzacy dzialalnosc gospodarcza moze wystawic fakture, nie ma chetnych do wplat i pomocy, a tu prosze na prywatne konto wplacaja dogomaniacy na gebe. Z konta Fundacji nie da sie na gebe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tak wiekszosc na dogo zaczyna, najpierw udaja uczciwych a jak juz sporo na konto wplywa to wtedy oliwa na wierzch wyplywa. ab_agnieszka nie jest pierwsza ani ostatnia sosba ktore naciagaja naiwnych.
Najbardziej zawiedziona jestem faktem ze jak Fudacja bierze psa pod opieke na hotel, gdzie widomo ze za hotel prowadzacy dzialalnosc gospodarcza moze wystawic fakture, nie ma chetnych do wplat i pomocy, a tu prosze na prywatne konto wplacaja dogomaniacy na gebe. Z [B]konta Fundacji nie da sie na gebe[/B].[/QUOTE]

Nie da się na gębę, ale fundacja może nie wykazywać wpływów i rozliczeń.
Kto zmusi fundację do ujawnienia wyciągów?
Wiele wpłat jest osób które nie są na dogo, nie czytają dogo i nie mają pojęcia co się z ich kasą dzieje.
Niestety znam takie przypadki, że kwoty faktyczne zebranych kwot i ujawnionych kwot są bardzo rozbieżne:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pewnie masz rację,ale naprawdę jak nie ufać fundacjom?No właśnie się okazało-fundacja zbierała dla dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych tylko nie dała pieniędzy tym biedakom.
Wiecie co..Ręce opadaja,bo jak można skrzywdzić zwierzaki dzieci starych ludzi?NIEPOJĘTE
E/W

Link to comment
Share on other sites

doszła wpłata
[B]50zł[/B] grażyna m.d.
dziękuję serdecznie.


wiecie co, żałosna jestem ale wciąż wierzę, że agnieszka się opamięta i z własnej woli odda pieniądze naszych psów :(
po prostu nie mogę uwierzyć, że mogła by być tak podła...wiem, pewnie jestem strasznie naiwna.

Link to comment
Share on other sites

Zapewniam Cie Irenaka ze Fundacje sa rozliczane i to az do obrzydzenia, uwierz mi ze ja tez chtnie pomagalabym osobom prywatnym ktore ratuja zwierzeta. Nie musza przed nikim sie rozliczac oprocz dogomani. Zas Fundacje musza sie rozliczac na dogomani jezel zaloza taki watek i zbieraja bezposrednio na tego psa pieniadze. Roznica polega na tym ze osoba prywatna ktora zbiera kase, jezeli jej zostanie kasa musi sie zwrocic do sponsora o dalsze losy pozostalych pieniedzy i przekazac tam gdzie wskaze darczynca, natomiast fundacja nie musi tego robic, wrecz nie moze jezeli darczynca nie wskaze opcji w ktorej moga byc przekazane te pieniadze tylko i wylacznie na fakture. Ale Fundacja ma osobowosc prawna i ma wieksze mozliwosci egzekwowania od ludzi (urzedow) ustawy o ochronie zwierzat. Za to jest ciagana ze wszystkich mozliwych strona do rozliczenia z kazdego grosza i to terminowo. Jak to kto nas zmusi do pokazania wyciagow, a bilans roczny to nie jest zmuszanie, a wyciagi przeciez sa miesiecznie oddawane do biur rachunkowych. I pamietaj ze to tez kosztuje, zadne biuro Ci tego za darmo robic nie bedzie, wylsnaie bilansu do KRS to koszt 300 zl. wyciag z KRs to koszt 30 zl. kazda zmiana wpisu w KRS tez nie jest za darmo. Za zezwolenie na kwestowanie trzeba zaplacic po czym oglosic w gazecie ile zebralas po uplywie roku i na co wydalas. A serwer i domena uwazsza ze to za darmo. Malo Irenko wiesz na ten temat, choc wiem i czytam ze fundajce tez robia przekrety, tylko ze jak sie dysponuje rocznie 20 tys. zl to nie bardzo jest z czego robic te przekrety. Prosze taka ab- agnieszka sprzeniewierzyla okolo 6 tys. zl. a my za caly rok 2008 miaysmy zaldwie 20 tys. zl. i czym tu sie rzadzic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Widzę że powoli zapaść finansowa się zmniejsza, to dobrze. Ale jak pomyślę, ile nowych psów można by uratować za te pieniądze, zamiast łatać nimi dziurę budżetową powstałą z winy ludzkiej chciwości i braku skrupułów... :([/QUOTE]

No dokładnie! To właśnie najbardziej mnie wkurza! Jesteśmy uziemione!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Dziewczyny, z bazarku uzyskałam kwotę [B]309zł. [/B]Przelałam dzisiaj na konto mariamc 350zł na hotel.[/QUOTE]
dziękuję aniu, dodaję do pierwszego postu.
z danusią w końcu jesteśmy na czysto. teraz zbieramy na candy i barona. do 26 mamy czas.

strasznie żałuję, że nie możemy wziąć następnych psów na miejsce lary i etny, które jadą niedługo do nowych domków :(
był też plan, by diabła przenieść do bogatyni na szkolenie....on ma na dzień dzisiejszy małe szanse na adopcję ze swoim zachowaniem :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']ab_agnieszka nie jest pierwsza ani ostatnia sosba ktore naciagaja naiwnych.
[/QUOTE]

Pamiętam moje początki na dogomanii i wielkie zdziwko, że ludzie mogą być tak dobrzy - te wpłaty!!! ta mobilizacja, poświęcenie!!! i również tak uczciwi - rozliczenia, pytania o przekazanie deklaracji, same deklarowanie się było dla mnie wowczas czymś bardzo szlachetnym. Potem kilka razy zauważyłam, że nie wszystko jest tak słodko, ale generalnie jednak chyba tych uczciwych i oddanych swojej pasji ludzi jest tu o wiele, wiele więcej. Poza tym zauważcie, że coraz częściej sami znajdujemy nieprawidłowości i zwalczamy je, jednoczymy się w walce z czymś, co jest w naszych kategoraich złe i nieuczciwe. W moim odczuciu to dobrze rokuje na przyszłość tego forum, na przyszłość społeczeństwa obywatelskiego w ogóle. Taka dogomania to niezłe pole do badania dla socjologów...

...Troszku się rozpisałam niezupełnie na temat , przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

3 w bogatyni to 1200zł. u danki zostaną już tylko 2 czyli 400zł. nie możemy jednak liczyć nas to, że kajetan co miesiąc będzie płacił 400zł, gdyż deklarował 100 chyba. głupio mi z tego powodu. zawiózł białasa do bogatyni i czuje się odpowiedzialny.

razem 1600zł.
nie liczę już etny i lary, bo jadą do domów na dniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...