Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szczerze ...wcale nie wstydze sie tych słów które napisałam ...
jeszcze coś miałam napisane ale nie mogę tego tu zostawić bo licho wie kto czyta te słowa ... a mam coś do załatwienia ...chyba że ktoś ochotny

ale spoko .....i tak życze tego by zło jakie wyrządziła wróciło ze stokrotną siłą ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Ja nie życzę Agnieszke źle, życzę raczej żeby się opamiętała, oddala pieniądze, przeprosiła i naprawiła to zlo które zrobiła, coś takiego przydaloby się o wiele bardziej niż jakieś nieszczęścia ktore ją dotkną.[/QUOTE]

przydało by się ale ja już zwątpiłam ... nie wierze już w słowa Agi , przeprosiny ...

dobra zresztą wszyscy wiedzą , człowiekiem małej wiary jestem i tyle



Fajnie sie wam pisze wszystkim ...znacie i Age i sprawe tylko na odległość , więc inne jest wasze spojrzenie na cały ten bałagan ... ja mam do załatwienia jeszcze jedną sprawe ...moze sie ktoś zamieni skoro wam tak jej żal ;/

Link to comment
Share on other sites

patrzę tylko pragmatycznie.
lepiej żeby Aga przejrzała na oczy i oddala kasę, niż zeby szlag ją trafil za karę.

wiem, to spojrzenie czysto realistyczne z uwzględnieniem interesu samych psów które probujemy uratować. nic nie wyceni straconego zaufania osob które znaly ją osobiście i przyjaźniły się z Agą.

Link to comment
Share on other sites

Pinkmoon - najważniejsze, ze nie wepchnęli gdzieś w kąt tych akt - to juz dużo znaczy:) Oby i prokuratura otworzyła oczy...

a co do tej sprawy...ja nawet nie wiem co powiedzieć, co napisać....po prostu dalej nie rozumiem...bo gdyby to tyczyło się jakiejś niezamożnej osoby, której świat zawaliłby się na głowę...to mogłabym jakoś to pojąć...ale przecież Aga do takich osób nie należała...


Ada Je-je Svenek jest w gliwickim schronisku - nie wiem czy ten kubraczek wysłać tam bezpośrednio ...Alicja - jak myślisz?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Pinkmoon - najważniejsze, ze nie wepchnęli gdzieś w kąt tych akt - to juz dużo znaczy:) Oby i prokuratura otworzyła oczy...

a co do tej sprawy...ja nawet nie wiem co powiedzieć, co napisać....po prostu dalej nie rozumiem...bo gdyby to tyczyło się jakiejś niezamożnej osoby, której świat zawaliłby się na głowę...to mogłabym jakoś to pojąć...ale przecież Aga do takich osób nie należała...


Ada Je-je Svenek jest w gliwickim schronisku - nie wiem czy ten kubraczek wysłać tam bezpośrednio ...Alicja - jak myślisz?????[/QUOTE]

Myślę , ze możesz wysłać bezpośrednio z zaznaczeniem że dla Svenka . Ja napiszę do mojej znajomej , że taki podarunek przyjdzie .
Mój polarek pójdzie na psiaczki we wtorek więc może jakieś innej bidulce potrzeba ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a ja właśnie dostałam maila od ab-agnieszki, w którym podtrzymuje swoją wersję, że przelew do mnie wyszedł z jej konta!!!:crazyeye:
agnieszko, NIE WIERZĘ CI.gdyby przelew wyszedł, to bym go miała.proste.[/QUOTE]

może po prostu Agnieszka podjedzie do Polski !!!!! podejdzie do oddziału banku i wyjaśni sprawe a nie wysyła NIC nie znaczące maile

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a ja właśnie dostałam maila od ab-agnieszki, w którym podtrzymuje swoją wersję, że przelew do mnie wyszedł z jej konta!!!:crazyeye:
agnieszko, NIE WIERZĘ CI.gdyby przelew wyszedł, to bym go miała.proste.[/QUOTE]

A napisała kiedy? Tak tylko pytam bo wiadomo, że prawda jest taka, że nie wysłała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a ja właśnie dostałam maila od ab-agnieszki, w którym podtrzymuje swoją wersję, że przelew do mnie wyszedł z jej konta!!!:crazyeye:
agnieszko, NIE WIERZĘ CI.gdyby przelew wyszedł, to bym go miała.proste.[/QUOTE]

a do Danusi i Marka ?? też jej wyszedł ??

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, przyszła mi jeszcze jedna rzecz do głowy. Swego czasu były jakieś zatargi finansowe przy psie Zumisiu, a konkretnie zenobiusz_flores, która zadeklarowala na niego 100 zł miesięcznie. Dziewczyny zarzuciły jej po paru miesiącach że żadne wpłaty nie doszly. Zenobiusz kłóciła się i zarzekała że wysłala 4 razy po 100 zł. I tak się przekrzykiwaly na wątku, ona swoje, one swoje. Ona ciągle się upierala że wysłała, podawala dane oddzialu banku. Dziewczyny ciągle krzyczaly że nie ma zadnych pieniędzy, że taki oddział banku w ogóle nie istnieje.
Zenobiusz została przez to wpisana na czarne kwiatki i zbanowana.

Po czym dopiero ktoś inny, niezwiązany w ogole ze sprawą (nie wiem czy nie był to przypadkiem Amit), pofatygował się żeby sprawdzić w internecie... i co się okazalo. Oddział banku byl po prostu w remoncie i nieczynny, stąd wszystkie problemy. Zenobiusz robila te przelewy z USA więc nie miała jak tego sprawdzić. Ale zanim się wyjaśniło że to nie jej wina, dostala już bana i została okrzyknięta oszustką i nieslownym deklarowiczem.

Nie żebym chciała wyciągać jakieś analogie, ale może skoro Agnieszka tak uparcie twierdzi że wysłała przelew, to czas to jakoś na spokojnie zweryfikować? Jeśli wysłała, to na pewno ma potwierdzenie wpłaty. I krótka pilka, albo przesyła to mailem do Agaty albo nie. Nie czekajmy w tej chwili na pieniądze, tylko niech pokaże to potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Słuchajcie, przyszła mi jeszcze jedna rzecz do głowy. Swego czasu były jakieś zatargi finansowe przy psie Zumisiu, a konkretnie zenobiusz_flores, która zadeklarowala na niego 100 zł miesięcznie. Dziewczyny zarzuciły jej po paru miesiącach że żadne wpłaty nie doszly. Zenobiusz kłóciła się i zarzekała że wysłala 4 razy po 100 zł. I tak się przekrzykiwaly na wątku, ona swoje, one swoje. Ona ciągle się upierala że wysłała, podawala dane oddzialu banku. Dziewczyny ciągle krzyczaly że nie ma zadnych pieniędzy, że taki oddział banku w ogóle nie istnieje.
Zenobiusz została przez to wpisana na czarne kwiatki i zbanowana.

Po czym dopiero ktoś inny, niezwiązany w ogole ze sprawą (nie wiem czy nie był to przypadkiem Amit), pofatygował się żeby sprawdzić w internecie... i co się okazalo. Oddział banku byl po prostu w remoncie i nieczynny, stąd wszystkie problemy. Zenobiusz robila te przelewy z USA więc nie miała jak tego sprawdzić. Ale zanim się wyjaśniło że to nie jej wina, dostala już bana i została okrzyknięta oszustką i nieslownym deklarowiczem.

Nie żebym chciała wyciągać jakieś analogie, ale może skoro Agnieszka tak uparcie twierdzi że wysłała przelew, to czas to jakoś na spokojnie zweryfikować? Jeśli wysłała, to na pewno ma potwierdzenie wpłaty. I krótka pilka, albo przesyła to mailem do Agaty albo nie. Nie czekajmy w tej chwili na pieniądze, tylko niech pokaże to potwierdzenie.[/QUOTE]

konto ma na mBank więc nie ma remontu

Link to comment
Share on other sites

hehe, to jest argument.

ja po prostu nie wierzę... już nawet nie w podłość, tylko w głupotę ludzi. bo skrajną głupotą jest twierdzic że wysłało się przelew, skoro ten przelew jakos magicznie nie dochodzi. Mogę zrozumiec że Agnieszka postapiła podle, ale nie że jest aż taka idiotką żeby upierać się przy czymś na co są dowody że jest kłamstwem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Nie czekajmy w tej chwili na pieniądze, tylko niech pokaże to potwierdzenie.[/QUOTE]przysłała mi jakby zeskanowany wydruk, dla mnie jednak nie jest to dokument wiarygodny. mogła nie mieć środków na koncie, miała miesiąc by wyjaśnić to w swoim banku. była w polsce, mogła to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ja wnerwiony przepychanką sprawdziłem, że oddziału nie ma na liście internetowej PKO i po prostu zadzwoniłem na infolinię. Tam dano mi telefon do centrali w Poznaniu.... W tamtej sprawie Zenobiusz Flores była w gorszej sytuacji, bo Stany, a Ninka zamiast ją oskarzać mogła zrobić to samo co ja.... Pozostałych wysyłek nie oceniam, gdyż nie podano dokładnych danych...
Wtej sprawie sytuacja jest prosta. To Agnieszka odpowiada za to, żeby wysłać pieniądze. I nie wystarczy sam fakt zrobienia przelewu. Może np. dane odbiorcy były niekompletne i bank odbiorcy odesłał pieniądze. To ona powinna sprawdzić, czy nie ma zwrotu i ewentualnie reklamować transakcję, jeśli go nie było... Zakładam, że skan przelewu jest autentyczny, bo w przeciwnym wypadku do par. 286. pkt 1 /6 miesięcy do 8 lat/ dochodzi jeszcze fałszerstwo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amit']Tak, to ja wnerwiony przepychanką sprawdziłem, że oddziału nie ma na liście internetowej PKO i po prostu zadzwoniłem na infolinię. Tam dano mi telefon do centrali w Poznaniu.... W tamtej sprawie Zenobiusz Flores była w gorszej sytuacji, bo Stany, a Ninka zamiast ją oskarzać mogła zrobić to samo co ja.... Pozostałych wysyłek nie oceniam, gdyż nie podano dokładnych danych...
Wtej sprawie sytuacja jest prosta. To Agnieszka odpowiada za to, żeby wysłać pieniądze. I nie wystarczy sam fakt zrobienia przelewu. Może np. dane odbiorcy były niekompletne i bank odbiorcy odesłał pieniądze. To ona powinna sprawdzić, czy nie ma zwrotu i ewentualnie reklamować transakcję, jeśli go nie było... Zakładam, że skan przelewu jest autentyczny, bo w przeciwnym wypadku do par. 286. pkt 1 /6 miesięcy do 8 lat/ dochodzi jeszcze fałszerstwo...[/QUOTE]

konto w mBank ... można je monitorować internetowo będąc nawet na drugiej półkuli
ona dostęp do internetu ma ... maile pisze a po stronie banku nie potrafi się poruszać ?
szkoda gadać ...
przecież może "zrobić zrzut" tego co wpłynęło na konto i tego co jak twierdzi wyszło i wszystkim pokazać że nie przywłaszczyła pieniędzy ... internet ma więc ja problemu nie widzę

chciałabym żeby za to co zrobiła spędziła parę miesięcy w schroniskowym boksie ... najlepiej okres zimy

dzięki ludziom z wielkimi sercami psiaki pozostały w hotelikach pomimo braku kasy która jest na koncie ab-agnieszki, ale są jeszcze takie którym można było pomóc za te pieniądze

życzę jej żeby poznała co to zimno, strach, samotność, głód ... żeby zobaczyła jak wygląda życie za kratą na betonowej posadzce

Link to comment
Share on other sites

miesiąc temu prosiłam ab-agnieszkę, by dała mi dostęp do konta, bo wiedziałam, że konto założyła sprecjalnie dla psiaków. chciałam wejść w historię i mieć pewność, że mówi prawdę. chciałam też jeszcze wtedy oczyścić ją z zarzutów. chciałam pokazać dziewczynom(ani, agnieszce, dance), że aga jest uczciwa i niewinna a to bank zawinił. powiedziała ok, ale najpierw chciała zamknąć konto walutowe, które tam sobie jakoś otworzyła i następnego dnia miała dać mi dostęp. stwierdziła, że to konto nie będzie już jej potrzebne. po 2 dniach napisała mi smsa, że dostępu nie dostanę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...