Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[COLOR=#000000]Dziewczyny, prosze, zagladnijcie na ten watek:[/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251866-Bullik-w-tragicznym-stanie?p=21984814#post21984814"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21984814[/URL]

[COLOR=#000000]Masakra ...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Freya73']Chce wystawic bazar, agaga21 podaj mi link do watku psa ktory jest pod opieka BB, ok?[/QUOTE]

kochana, wielkie dzięki. ja już mam tylko milkę pod opieką i na dzień dzisiejszy nie trzeba, jakoś dajemy radę ale może mogłabyś na dumkę wystawić ten bazarek? dumcia ma masę długów i chita musi z własnej kieszeni od wielu miesięcy sporo dokładać :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-tonie-w-dlugach-%28%28%28-pomocy!?highlight=dumka[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

z naszą milką jest bardzo źle. już jakiś czas temu danusia mówiła mi, że ma guzy, które rosną, zaczęła kuleć, była leczona pod kątem zwyrodnień stawów, potem miała różne badania. niestety teraz mam wieści,że guzy przeszły na listwe mleczną, tylne łapy słabną, milka ma problemy z oddychaniem...słabo reaguje na leki i strasznie szybko to wszystko się posuwa :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agnieszka32']O matko... Biedna niunia:-([/QUOTE]
na razie dostaje leki. zobaczymy co dalej, jak będzie reagowała.
danusia przysłała mi jej zdjęcie, postaram sie nie zapomnieć i jutro może wstawić. oooo, rozliczenie też mogłabym zrobić...postaram się jutro pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

nie zrobię końcowego rozliczenia, bo nie ma ono najmniejszego sensu. sprawa wygląda tak, że od dłuższego czasu donvitow wpłacał 100zł miesięcznie, resztę pokrywałam ja (zebrane pieniądze dawno się skończyły). została nam nieadopcyjna milka u danusi w szczecinku, z którą płatności przejęła agnieszka32. na dogomanię już mało kto zagląda, ja też rzadko tu bywam. post ten piszę w ramach końcowego podsumowania. wszystkim którzy wspierali nasze pomaganie bardzo serdecznie dziękuję, dzięki WAM udało się pomóc sporej ilości bullowatych. 

jeśli jednak ktoś chciałby pomóc w opłacaniu milki, to kontaktujcie się z agieszką32. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...