Jump to content
Dogomania

MODERATOR w VII gr. FCI co sądzicie?


Daria_13

Recommended Posts

Witam.Z góry napiszę, że rzadko udzielam się na tym forum w tej grupie. Częściej jestem na adopcjach seterów. Jak wiecie od kilku dni na forum organizowany jest nabór na moderatorów poszczególnych ras. Chciałam zapytać z czystej ciekawości czy komuś z was, by przeszkadzało to, iż zgłosiłam swój nabór na moderatorkę VII gr.??. Od razu napiszę, że mam zamiar zmienić swoją częstotliwość bywania w tej grupie;). Nie często tu piszę, ale oglądam śliczne zdjęcia m.in: seterka- Arminka, Branda, Nelli, Ertusi. Ja seterka nie mam, ale przez dłuugi czas opiekowałam się seterem wujka- młodym Bingo i raz był u mnie na tymczasie seter, który znalazł swój poprzedni dom. Seterami interesuje się już od 5-6 lat. Na tym forum jestem już 2 lata i NIGDY nie miałam ŻADNEGO zatargu z innymi użytkownikami. Uważam, że w 7 gr. FCI potrzebne jest ożywienie, bo dział umiera śmiercią naturalną- forumową i chcę to zmienić, mam nadzieje, że będę miała taką szansę;-)

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja jestem przeciwna Twojej kandydaturze. Moderatorem forum RASY powinna być osoba mająca solidną wiedzę i praktykę dotyczącą grupy VII. Osoba znana w środowisku wyżlarzy i użytkowników tego działu forum.
Przykro mi, ale uważam, że nie jesteś właściwą osobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga & Amber']tez niestety jestem za kims ,kto jest znany w wyzlim swiecie.Wydaje mi sie ze najlepiej byłoby zeby na funkcje moderatora powróciła Sylwia choc pewnie to nie jest mozliwe :shake:[/quote]

Zgadzam sie! Bo grupa 7 to nie same setery!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Dziękuję za szczere odpowiedzi i czekam na wynik głosowania;). Przepraszam, że dodałam swoją kandydaturę a nikt mnie tu nie chce ;)[/quote]

Daria zacytuje moja wypowiedz z tematu w dziale administracji o rasowych modach.

[quote name='sylrwia']To zapraszam Ciebie Okamia na gr 7 i zobacz tą wiedzę, bo ja nie widzę. Daria pojawila sie na siódemce 24 czerwca tego roku, po zgłoszeniu siebie na moda do siódemki - irlandów w tym temacie, potem wpadła od nas, trzasneła temat o wyborze Moda, i ze cztery posty jedne po drugim o irlandach z kotami i szamponach, miejscach spacerów i hodowlach i wsio.:roll:
Bądźmy poważni.[/quote]

Widzialam ze udzielasz sie w psach w potrzebie, siedzisz tam to tam zglos sie a nie tu wśród nas gdzie do akcji wybory modów Ciebie nawet nie było. Dziwie się, że wogóle wystawiaś swoja kandydature. :cool1:
Co do Twojego postu z Twoją kandydaturą w temacie modów rasowych to grupa siódma ładnie rozkwitała i działała dopóki nie pocięto siódemki i tematów na poszczególne rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Sylrwia rozumiem waszą decyzje i szczerze powiedziawszy prawda jest taka, że ja tutaj siedziałam cały czas w tej grupie, ale przez to, że nie mam setera jakoś brakowało mi odwagi ;)[/quote]

Ktoś kto siedzi w grupie to sie w niej udziela. Wiesz ja też siedze w innych grupach :evil_lol: ot przelotem po "spisie treści" jak przesuwam się do siódemki.Ja mam tylko węgra ale zaglądam na inne wyzły i nieraz pisuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...