Jump to content
Dogomania

Oczernianie schroniska - Jakie sankcje prawne?


Malwi

Recommended Posts

Martens często jest tak jak piszesz, przykre... Ja jeżdżę do schroniska po to, żeby te smutne mordki spoglądające zza krat swojego boksu poczuły chociaż ten jeden raz w tygodniu dotyk człowieka, dla mnie to największa przyjemność, patrząc na szczęśliwe pyszczki ze zdjęć z nowego domu. I to jest to co być powinno dla nas najważniejsze, radość bezdomnych zwierząt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']O świetnie to trzeba zebrać trochę przykładów z dogo i pokazać "co potrafią" 12-13 latki. Bez urazy zresztą dla A&S - bo to chlubny przykład.[/quote]
zgadzam sie
to nie jest zwykła dziewczynka:loveu:
ale ze jest wrazaliwa ma w zyciu gorzej
ale psiaki lepiej i to jest ta zaleznosc:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='giselle4']zgadzam sie
to nie jest zwykła dziewczynka:loveu:
ale ze jest wrazaliwa ma w zyciu gorzej
ale psiaki lepiej i to jest ta zaleznosc:eviltong:[/QUOTE]

Witam wszystkich

Ja również znam osoby, tylko że one są już dorosłe. Byłam na wielu wątkach,wiele czytałam, niektóre miejsca odwiedzałam i widziałam ze to co niektórzy piszą na dogo to prawda,a inne wierutna bzdura.Wiele osób, które podają sie za miłosników zwierząt przez nie działa w wolontariatach,wyciąga psy,a dla samego schronu nic nie robi,nie organizuje zbiórek, nie zbiera darów.Takie osoby potrafią tylko burzyć i grozić schroniskom, opisywać je w internecie,ze jeśli ich nie wpuszczą to i tak im pokaża. Przykład? schronisko Zamość, Radlin i inne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula045']Witam wszystkich

Ja również znam osoby, tylko że one są już dorosłe. Byłam na wielu wątkach,wiele czytałam, niektóre miejsca odwiedzałam i widziałam ze to co niektórzy piszą na dogo to prawda,a inne wierutna bzdura.Wiele osób, które podają sie za miłosników zwierząt przez nie działa w wolontariatach,wyciąga psy,a dla samego schronu nic nie robi,nie organizuje zbiórek, nie zbiera darów.Takie osoby potrafią tylko burzyć i grozić schroniskom, opisywać je w internecie,ze jeśli ich nie wpuszczą to i tak im pokaża. Przykład? schronisko Zamość, Radlin i inne....[/QUOTE]

Paulinko,ja nie moge napisac nic innego
jak tylko to co widziałam i zrobilam
dac fotki,karte adopcyjna ,pojechac na poadopcyjna[fotki]
Co kupiłam ,co zrobił wet,rachunek czy tylko worek z karmą obok zwierzecia dla ktorego kupiłam,,czy leki,obroze itd
nie napisze ze ma dom ze złotymi klamkami ....jak nie ma.
W schronie praca cieżka,codziennie nowe zwierzeta,chore,zagryzienia,codziennie adopcje i interwencje
a gdzie czas na sprzatanie,laki,karmienie ,wode i znowu sprzatanie
a spacery.....szczepienie ,odrobaczanie....
Teraz ,kiedy jestem codziennie w schronie tak szybko nie palne,,psy siedza a zafajdanych boksach,, to mogło sie stac przed chwilką
nie oskarze pracowników ze nic nie robią.....bo usiedli przy kawie na chwilke i na kes bułeczki....
teraz rozumiem i wiem ze oni ciazko pracuja.....
ale trzeba miec do tej pracy serce i rozum i doswiadczenie ze zwierzetami......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie wiem jak jest teraz, ale ja zaczynając wolontariat w schronisku miałam 13 lat, a niektóre koleżanki 12,ale może się coś zmieniło;) Teraz już niestety tam nie przychodzę, bo nie mieszkam już w Ostrowie, a szkoda:-(
A dziewczyna według mnie postępuje strasznie, jak można przez swoje widzimisię, pozbawiać zwierzęta domku, na który czekają często wiele lat:-( I to ma być miłość do zwierząt:-(

Link to comment
Share on other sites

cały czas tyle będzie - tyle jest miejsc w schronisku .. a na każdego który pójdzie do adopcji jest kilka kolejnych w kolejce ... czasami jest ich tyle że kierownictwo odmawia interwencji ponieważ nie ma gdzie wcisnąć psów żeby się nawzajem nie pozagryzały :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...