Jump to content
Dogomania

Pomoc w wyrpowadzanu psów husky - Tychy


Recommended Posts

miejscowosc tychy poszukuje osoby chetnej do pomocy przy moich psach husky.niedawno bo pięć miesiecy temu urodzilam moja coreczke, jak juz jest dziecko to nie ma sie tyle czasu i sil dla psa..psow trudno mi samej poradzic sobie z nimi.szukam osoby ktora pomoze mi w trenowaniu songa i kana udzieli mi informacji i rad jak sobie radzic z nim.jestem sklonna nawet je wypozyczac komu kto zna sie na tej rasie np.maszerowi.songo ma niecale trzy lata kupilam go w tychach na mysliwskiej dlugodystansowiec masci brazowej.kan ma niecale dwa lata zostal kupiony w toruniu, smieje sie ze przyjechal z piernikami :) pieknej masci czarnej jest silnym pociagowym psem.sa mile i wesole.zostawie moj numer telefonu bardzo prosze o pomoc 882559862
[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3957/songoikan.jpg[/IMG]
piesek po lewej to Kan a po prawej to Songo

Link to comment
Share on other sites

Odezwij sie na podforum husky, na forach zaprzegowcow np.
[URL="http://forum.stake-out.org/"]Psy zaprz�gowe :: Strona G��wna[/URL]
[URL="http://www.haszczaki.pun.pl/dogoterapia-15.html"]BEZDOMNE SZPICE - HASZCZAKI[/URL]
Moze cos sie uda.
A moze uda sie porozmawiac z partnerem, kims z rodziny, by zajal sie dzieckiem na 2-3 godzinki dziennie, Tobie tez przyda sie odskocznia od pieluch ;).
Albo moze by bral psy na wybieganie, moze ktos ze znajomych, sasiadow?

Link to comment
Share on other sites

witam:)dziekuje za wiadomosc,dzisiaj nie mialam czasu zagladnac na ta strone.jezeli chodzi o wychodzenie z psami czy to znajomi czy sasiedzi,siostra brat to nie jest takie latwe.znajoni pracuja i maja swoje problemy i sprawy..sasiedzi-mieszkasz moze w bloku?jezeli tak to wiesz jak to jest z sasiadami:\juz sobie wyobrazam moja sasiadke z moimi psami jak targaja ja po krzaczyskach songo w jedna kan w druga,one jak wyczuja troche luzu to robia co im sie podoba i szczeze powiedziawszy to wola nieswiadone osobki o slabej psychice kruchej postawy,zeby zniszczyc zgladzic itp.oczywiscie to zart;)nie wiem co mi tak wesolo:(jestem sama z dzieckiem u rodzicow mieszkam i zeby bylo wesolo rodzice tez maja psa ktory tez jest takim dominatorkiem jak songo wiec ja jestem w jednym pokoju z moja coreczka+dwa psy a w drugim baks:-(dlatego choc wszystko wokol zdaje sie przeczyc i jest mi smutno i czuje sie bezsilna to nie moge sie wyzbyc nadzieji.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Songo, to masz ulatwienie, skoro mieszkasz z rodzicami. Popros moze, zeby zostawali z mala, jak spi, a Ty w tym czasie wezmiesz psy na rozladowanie energii?
Moze tak sie uda?
Co do bloku, to wlasnie mieszkalam w kamienicy, moze warto rzucic ogloszenia po okolicy, dzieciaki maja wakacje, nie wszystkie wyjezdzaja, moze by pomogly na spacerach, pod Twoim okiem, a Ty mozesz wtedy wziac i dziecko i psy...
Ja siedzialam 2 lata z malym dzieckiem i zaprzegowcem, gdy maz wyjechal i dalo sie, kwestia pomyslu, zaangazowania :).
Trzym sie cieplo!

Link to comment
Share on other sites

czesc,fajnie ze jestes chetna mi pomoc:)to moze sie umowimy ktoregos dnia?ja zapoznam cie z pieskami,pokaze,wytłumacze jak z nimi chodzic:)podalam moj numer telefonu,jezeli nie mozesz zadzwonic napisz sms-a to jakos sie zgadamy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...