Jump to content
Dogomania

karmienie 8 tygodniowego szczeniaka


fifi290496

Recommended Posts

[quote name='fifi290496']sorka pomyłka 8 tygodni
sorka!!![/quote]

Polecam Royala junior w zaleznosci od rasy ( to sucha karma) i troche gotowanego domowego jedzonka. Gotowany kurczaczek, indyczek , ryż, marcheweczka . Mozna zrobic na dwa trzy dni do lodówki. Wciągac porcje na kilka godzin przed podaniem . Mało roboty a wiadomo co maluch szama. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Lakusiowa P., akurat RC dawno przestal byc niezla karma, pozostala tylko niewspolmierna cena.
Jak juz koniecznie suche (bleee ;) ), to chociaz dobrej jakosci, w podobnej cenie do RC znajdzie sie pare duzo lepszych.[/quote]

Polecam RC bo dla mojego psiaka okazała sie najlepsza. Próbowałam chyba wszystkiego i zawsze cos było nie tak z innymi:mad::angryy:. A to uczulenie a to ból brzucha a to biegunka. Dlatego napisałam ze polecam RC. Mój piecho je tyle ze nie zbankrutuje na tej karmie.:shake: A poza tym nie samym suchym zyje mój piecho. :p

Link to comment
Share on other sites

ja na początku karmiłam ryżem z kurczakiem i marchewką. obecnie karmię britem i mogę go polecić.. dobra cena i pies dobrze wygląda. ale karmę to sobie można polecać.. musisz wypróbować wiele karm bo nie wiadomo jaka będzie twojemu psiakowi pasowała. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='fifi290496']Czym karmić takie maleństwo czym wy karmiliście swoje szczenięta??niedługo będę miał szczeniaka i zbieram wszelkie informacje,więc jak jeszcze coś mogli byście napisać to byłym bardzo wdzięczny;)
pozdrawiam:razz:[/quote]
Ja swojego sznaucera odchowałam na royalu i wyrósł duży, silny i zdrowy :p. Royala dostałam z wyprawka i później nie już chciałam zmieniać (to się nazywa marketing:diabloti:) Potem przerabialiśmy kilka innych karm i w końcu skończyliśmy na acanie. Myślę że na acanie już zostaniemy, bo psu podeszła najbardziej. Gdybym jeszcze raz odchowywała szczeniaka od razu zaczęłabym od acany.
Chociaż o royalu nie mogę powiedzieć złego słowa, bo pies go chętnie wcinał i był zdrowy. Tylko pewnego dnia wyczytałam że w składzie royala są składniki sklasyfikowane jako rakotwórcze dla ludzi. Więc po co truć psa, jeśli za ta sama cenę (a chyba nawet parę zł niższą) można mieć karmę lepsza (z bardziej naturalnych składników).
Przemyśl opcję acany -smak/rodzaj wg uznania Twojego i psa :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...