Jump to content
Dogomania

Bryza 4 m-czna sunia przeżyła koszmar w rękach dogomaniaczki!juz w wspaniałym DS!:)


Ada_

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

karolina_g_k ta osoba jest swiecie przekonana ze sunia byla pod wspaniala opieka i ze nie rozumie o co nam chodzi... pomóc jej moze tylko odpowiedni dom stały który pomoze jej od nowa poznawac swiat i nigdy juz nie zrobi jej krzywdy ani jej nie porzuci..

Link to comment
Share on other sites

Suczeńka jest przeurocza :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy domek.
[quote name='natalia_aa']Zgadza się nasz Freonek, pamiętam kuzyna, adopcję załatwiał z Asią.[/QUOTE]
Dokładnie, zresztą Asia wiedziała o ich pechu i skojarzyła Marcina z naszą wcześniejszą rozmową.
[quote name='natalia_aa']No to teraz Monika masz bojowe zadanie, zorganizować fotki "naszego" pieknisia...[/QUOTE]
Jak tylko nie zapomnę zrobić mu zdjęć (ostatnio z wrażenia zapomniałam ...), to wrzucę na początku listopada, o ile mi dogo znów nie będzie się "wieszać"... A mogłabym się uśmiechnąć o zdjęcia mamusi - masz może jakieś lub mogłabyś zrobić i mi przesłać ([email protected]) ? W jakim ona +/- może być wieku ?

Link to comment
Share on other sites

o matko, ja tez z czarnych kwiatkow...
normalnie brak slow...

mysle ze oddala psa poniewaz sie bala-dziewczyny znaly jej adres zameldowania itp...w innym wypadku pewno by go porzucila/podrzucila gdzies indziej...brak mi slow...

mam nadzieje ze maly nietoperek szybko znajdzie domek!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o kurczę, sunia wygląda jak pies faraona na krótkich łapkach! No jak w mordę strzelił :D:D

I ja też trafiłam tu z czarnych kwiatków. To właśnie przez takich ludzi i ich zachowania świat wygląda, jak wygląda. Taka typowo polska mentalność. Psa można wyrzucić jak zabawkę. Pojedź dziewczyno do Szwecji, to zobaczysz, co czeka tych, co źle traktują psy. U nas piękne prawo - zero wykonawstwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Bryza dzisiaj została wysterylizowana, jest cały czas do adopcji. Niestety chętnych brak... byli i owszem, ale podesłani przez Arikę...

[URL=http://img237.imageshack.us/i/bryza3.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6016/bryza3.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img18.imageshack.us/i/bryza4.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/88/bryza4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bryza tydzień temu zamieszkała w nowym, wspaniałym domu;)

Mimo wielu nieodpowiedzialnych, podsyłanych przez Arikę (celem odzyskania psa?) osób, udało nam się je wszystkie rozpoznać i uchronić Bryzę przed kolejnym koszmarem. Adopcja Bryzy nie była łatwa, gdyż przez Arikę musieliśmy za każdym razem bawić się w detektywów, aczkolwiek osoby te były na tyle charakterystyczne, że nie było to zbyt trudne.


Bryza zamieszkała u jednej z naszych wolontariuszek i jej rodziny. Ostatnio nowa rodzina dzwoniła pochwalić się, że wszystko jest w porządku, poza małym strupkiem, który zrobił się suni po sterylizacji, nic się nie dzieje.


Życzę niuni szczęścia w nowym życiu, mam nadzieję, że nigdy więcej na swojej drodze nie spotka, takich osób, jak Arika!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Widuję Bryzę często, bo mieszka w tej samej dzielnicy co ja. Widuję ją zawsze uradowaną ze starszą Panią, widać, że lalka jest szczęśliwa. Niewiele się zmieniła od ostatnich zdjęć, może ciut ciałka nabrała.
Nie mam zdjęć, bo jako takiego kontaktu nie mam z właścicielami, widuję ją z reguły przejazdem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...