Jump to content
Dogomania

czy mógłby ktoś polecić mi linkę z amortyzatorem ?


WeronikaM

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Zrobić sobie zaczep ;) Dużo zalezy, czy chcesz mieć psa, który leci z przodu, czy takiego biegającego obok roweru... swoją drogą obejrzałam jeszcza raz uważniej tą smycz i uważam ją za idiotyczną- albo zapinasz bez rzepa i w razie ostrego pociągnięcia lecisz na łeb, albo zapinasz na rzep i nie daj Boże pies zobaczy coś po drugiej stronie ulicy, szarpnie, rzep się rozepnie i......

Link to comment
Share on other sites

Raczej wolałabym, aby pies biegł obok roweru.
Jak dla mnie też dziwnie podejrzanie wyglądał pomysł z przywiązniem psa do siebie, dlatego zasięgam rady ;)
A masz może jakieś zdjęcia tych Twoich smyczy. No i interesuje mnie równiez cena takiego cudeńka :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Raczej wolałabym, aby pies biegł obok roweru.
Jak dla mnie też dziwnie podejrzanie wyglądał pomysł z przywiązniem psa do siebie, dlatego zasięgam rady ;)
A masz może jakieś zdjęcia tych Twoich smyczy. No i interesuje mnie równiez cena takiego cudeńka :).[/QUOTE]
Ja akurat uprawiam bardziej dogtrekking/canicross z powodu "specyfiki" psa i potrzebowałam długiej smyczy . Tak wygląda nasza najnowsza jeszcze "nieśmigana":
[img]http://img225.imageshack.us/img225/6486/dsc1213.jpg[/img]

Oczywiście długość może być dowolna, rozciągliwość też, jeden karabińczyk, albo dwa. Zamiast karabińczyka rączka, albo kółko itp ;) Kolor czarny, czerwony, niebieski/inny- zależy jak taśma będzie dostępna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...