Jump to content
Dogomania

Oszczekiwanie


Tośka_m

Recommended Posts

Mój raczej nie szczeka, bo nie wolno mu;P Ale jest nieufny wobec obcych i musi sie z nimi troche obyć, zanim da sie pogłaskać. Ma troche za duży instynkt stróżowania;) Ale tak jest tylko w przypadku kiedy jest w domu. Na wystawach spokojnie mżna go głaskac;)

Link to comment
Share on other sites

:) do mojego wystarczy zrobić maslane oczy a już psa nie mam :) i taką radość wtedy okazuje :)
co nie zmienia faktu że w Częstochowie złapał złodzieja w wieku 10 miesięcy.
Obserwując mojego (a mam też szetlanda, który jest świetnym stróżem) wydaje mi sie że to jest taka cicha woda, taki zrównoważony pies który tylko w obliczu zagrożenia budzi w sobie jakieś dziwne instynkty i jest zupełnie innym psem, widać to szczególnie na spacerach wieczornych kiedy to z misiowej przylepki robi sie mój aniół stróż i nie odstępuje nas na krok.

wspaniały ma charakter - ja polecam z całym sercem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulla Luck']Jak to złapał złodzieja?<wow>[/quote]

no sam instynktownie wyczuł zagrożenie a że ja ruszyłam za nim to Blue go obszczekał (złowrogo) i zagonił :)) aż facet zwątpił i się zatrzymał bo nie wiedział czy w końcu się nie rzuci i go nie ugryzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...