Jump to content
Dogomania

Hej =)


kelpie0

Recommended Posts

Ja mam aussika =) Jestem niestety nowa, bo na forum trafiłam przez przypadek =), zdumiewające jak wiele osób zna i interesuje się Owczarkami Australijskimi =) Kiedyś myślałam, że jako pies mało znanej rasy Edka nie będzie rozpoznawalna =), a tu niespodzianka =) Naprawdę wielu ludzi interesuje się rasami psów =) Takie małe gratulacje dla wszystkich miłośników rasowców i bukietów rasowych =)
Karinka

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, że to zupełnie inna rasa =) Ale bardzo mi się ten nick podoba i mam taki adres e-mail (wiesz interesowałam się to rasą duuuuużo wcześniej niż Aussikami =) ) I tak jakoś zostało =)

Dziękuję za powitanie (tak, tak Zakla, wiem, że znasz już mój słomiany zapał... ) =)

Link to comment
Share on other sites

Aha, no mi się też kelpie bardzo podobają - takie optymalne "psie psy" - krótki wlos, normalne proporcje, stojące uszka :loveu: Dla mnie mają tylko ten mankament, że są ciut za małe, zwłaszcza suczki. A najbardziej to jestem zakochana w workingowych, dlugonożnych czekoladkach w typie Dusty'ego z serialu ;-) (Troszkę inaczej niż u aussie czy bc, gdzie jednak optycznie podobają mi się zwierzęta bardziej wystawowe, nie takie całkowicie pracujące, choć oczywiście bez przesadnie przejaskrawionych cech ;-))

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam sentyment do kelpie:evil_lol:Pisałam z hodowcami z innych krajów itp, ale koszt ściągnięcia niestety jak na moją kieszeń za duży:roll:Ale za to mam innego wspaniałego psa:multi:A sentyment dlatego,że moja suczka jedna tak tyci tyci mi kelpie przypomina workinga:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...