Jump to content
Dogomania

Chomiki już w nowych domkach :) Wrocław


_Chomusia_

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, wszystkie chomiki są we Wrocławiu.
Z moich najnowszych danych sprzed ok. tygodnia Akemi pod opieką miała 14 chomików z czego jeden zostaje u niej, jeden pojechał już do nowego domu, dwa są zarezerwowane. Reszta, czyli 10 nadal jest do wzięcia, z czego wiem, że parę jest w domach tymczasowych.
Postaram się jeszcze wypytać, czy coś się zmieniło.

Do Asiqs - a czy transport chomika dla DorkiWD jest aktualny?

Link to comment
Share on other sites

Tak więc, domek w Krakowie przygarnie 2 chomiczki.
Chce się dowiedzieć troszke więcej o nich, charakter? wiek? i obecnie jakie są /dzungarskie czy chinskie/? Pisałaś ze parę są w dt, gdzie? Domek jest w Krakowie, trzeba by poszukać transport..

Link to comment
Share on other sites

Doda - wszystkie chomiki są we Wrocławiu, tylko dżungarskie. Chomiki muszą być trzymane osobno, mam nadzieję, że to uwzględniłaś. Prosiłabym o skontaktowanie się w sprawie adopcji z Akemi (nie ma jej na dogo, nr gg 47535884) lub bishop (jest na dogo, ale wchodzi tu raz na jakiś czas, nr gg 8295682).

Edzina - też jej nie widziałam jakiś czas na gg... A próbowałaś skontaktować się z bishop? Najlepiej na gg, bo jak już wcześniej napisałam - za często na dogo nie wchodzi. Tutaj telefon do inspektora straży:

Ania - 504 311 871

U niej są chomiki syryjskie, te co były podtapiane na spektaklu, jeżeli ktoś chciałby przedstawiciela tego gatunku.
Jeszcze dzisiaj napiszę do bishop, żeby mogła tutaj zerknąć na wątek i uzupełnić to, czego ja nie powiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Tak więc, domek w Krakowie przygarnie 2 chomiczki.
Chce się dowiedzieć troszke więcej o nich, charakter? wiek? i obecnie jakie są /dzungarskie czy chinskie/? Pisałaś ze parę są w dt, gdzie? Domek jest w Krakowie, trzeba by poszukać transport..[/quote]


Chomiki są dżungarskie,w różnych umaszczeniach,młode,mają ok 6-8tygodni (w zasadzie to są w różnym wieku,ale jakoś w tym przedziale).W większości są grzeczne,nie gryzą,są przyjacielskie:) Niektóre tylko trochę dokazują,ale to dlatego,że przy takiej ilości zwierząt fizycznie nie dajemy rady pobawić się z każdym tyle,ile by chciały..
Jeżeli chodzi o ilość,to ja jednak rekomendowałabym Ci jednego chomika z racji tego,że wszystkie są już rozdzielone,ponieważ mimo,że znały się od dzieciństwa,nawet w małych stadach były bójki.
Domy tymczasowe są wszystkie we Wrocławiu,ale do Krakowa często są transporty szczurów,więc myślę,że się uda szybko coś zorganizować.
Po więcej info najlepiej dzwonić do Akemi 790 556 800
@Edzina-jeżeli pisałaś do Akemi dziś rano,to ona mogła zwyczajnie jeszcze nie wstać,myślę,że tak do 13 odpowie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bishop']@Edzina-jeżeli pisałaś do Akemi dziś rano,to ona mogła zwyczajnie jeszcze nie wstać,myślę,że tak do 13 odpowie;)[/quote]
Pisalam wczoraj gdzies tak po poludniu. Niestety na gg moge wejsc dopiero wieczorem, wiec najlepiej jakbym mogla zadzwonic.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem nie mają określonego czasu - zależy nam na szybkim znalezieniu domów, ale takich na prawdę dobrych :)
Jeżeli będziesz znała dokładną datę, kiedy ktoś by przyjechał po malucha to pisz.
I możecie wybrać maluchy - zdjęcia dostępne na 4 stronie wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Chomusia_']

Do Asiqs - a czy transport chomika dla DorkiWD jest aktualny?[/quote]
Dopiero teraz się odzywam (nie było mnie w domu),ale dalej jestem bardzo zainteresowana chomiczką (tą Titą,co to ją niedobre siostry obgryzły).
Wyczytałam, że może być problem z transportem :-(
Jeśli jakieś chomki jadą na Kraków, to może i znalazłoby się miejsce dla mojej małej? Odbiór w Krakowie jest trudny ale nie niemożliwy. Pod warunkiem, że chomik mógłby tam pomieszkać około tygodnia (samochodem dysponuję tylko i wyłącznie w weekendy a i to nie zawsze)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...