Jump to content
Dogomania

Instrukcja edycji podpisu (dla laików i początkujących)


paulus

Recommended Posts

[quote name='Wredotka4']Mam pytanie,jak wstawić w podpis ticker-suwak?Dodam,że w moim profilu nie ma opcji "edytuj podpis" jest "edytuj sygnaturę".Nie wiem co źle robię,bo albo nie wyświetla się nic albo ticker wyświetla się na stronie od wpisywania sygnatur a w podpisie pod postami go nie ma.[/QUOTE]

bo edytuj opis to bylo chyba na starej dgm i teraz zmienili na edytuj sygnature ale nie wiem moze ktos jeszcze ma edytuj opis w swoim panelu uzytkownika ale wydaje mi sie ze chyba juz tak nie jest :eviltong:
Ale pomóc to ja ci nie pomoge bo kiepska z sygnaturami do tej pory jestem :lol:mimo ze juz sie nauczylam wstawiac banerek i go linkowac :-o:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 10 months later...

[quote name='Wredotka4']Mam pytanie,jak wstawić w podpis ticker-suwak?Dodam,że w moim profilu nie ma opcji "edytuj podpis" jest "edytuj sygnaturę".Nie wiem co źle robię,bo albo nie wyświetla się nic albo ticker wyświetla się na stronie od wpisywania sygnatur a w podpisie pod postami go nie ma.[/QUOTE]

Mam to samo, pomoże ktoś? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak zmienić sygnaturkę w te nowej dogomani??

1/ górna listwa strony , baner z Twoim nickiem - wchodzisz i wybierasz "mój profil"

2/ lewy górny róg na stronie profilu , baner "edytuj mój  profil"- klikasz

3/ z menu po lewej (w  "ustawienia profilu") wybierasz "zmień sygnature" - klikasz

4/ zmieniasz co trzeba i zatwierdzasz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...