Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - sunia golden/Owczarek ŚRODKOWOAZJATYCKI(?)SZUKA JEDNAK DOMKU


Asior

Recommended Posts

wybaczcie prośbę...ale szukam cioteczek z Krakowa...:oops:

[COLOR=Red][B][SIZE=3]Cioteczki...z Krakowa...okolic Krakowa...
Potrzebujemy pomocy...[COLOR=Black]towarzystwa[/COLOR]...przy przewiezieniu benia z Olkusza do dt ...w sobotę!

Czy,ktoś może pomóc i towarzyszyć Kinyi?[/SIZE][/B][/COLOR]...rano w tę sobotę?

...czekam na pw...pilne:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blonditipsy']I jak z tekścikiem????[/QUOTE]
wcześniej mnie popędzano :mad::mad: a teraz nie ma nikogo zainteresowanego tekstem [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_109v.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_109v.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']już jestem.. nie było mnie bo wczoraj[B] mały dość poważnie poaprzył mi się kawą...[/B] wróciłam z pogotowia ok 23 .. nie miałam łowy do dogo... dziś tez jakoś tak... ale już jestem..tak, na mnie podawaj nr...[/QUOTE]
:crazyeye: o matko to sie musiał bidulek nacierpieć :shake:, szkoda słodziaka-rozrabiaka. Buziaki od cioci Marysi i dmuchaj mamuśka bo ponoć wtedy mniej boli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Macie już jakiś domek na oku, bo znalazłam ogłoszenie

Przyjmę psa do domu z ogrodem. Najlepiej owczarek niemiecki, labrador, golden lub inny, ale duży. Musi być łagodny, spokojny. Do zabawy, nie do stróżowania. Młody (do 2 lat). W domu są małe dzieci. Zdjęcia mile widziane. Mieszkam koło Krakowa.
telefon 502507298 lub 0122745181
email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


może warto się skontaktować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']no to juz wiem.. Panie wstrzymują na razie chęc wydania suni :( [B] Syn z nią chodzi RAZ dziennie :roll:[/B]ehhhh :shake:[/QUOTE]
no i cooo , zwiększył czy zmniejszył ilość spacerów z psem ??? wkurzają mnie tacy ludzie, sami nie dadzą jej tego co potrzebuje i zabierają jednoczesnie szanse aby mieć przy sobie odpiowiedniego człowieka:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...