Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika15']mi tez:evil_lol:



no nic, jakos to przezyje;)[/QUOTE]

[quote name='monika15']nie mam lodow i bitej smietany... i owocow:diabloti:[/QUOTE]
A ja mam i właśnie jem :diabloti: Co jak co ale lodów z owocami nigdy nie odmawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To zapytaj tatę czemu Ty wszystkiego nie dostajesz? I skoro tak, to może Cię nie kocha :diabloti:[/QUOTE]
O o, dobre! :)

A nie chce jeść karmy, bo może jest już najedzona ;)
Dużo psiarzy ma ten sam problem, w tym ja. Nie mam więc problemu nie dać psu całej porcji lub wcale. Należy też pamiętać o smakołykach na dworzu ;) Że w rzeczywistości, smakole jako nagrody to też sposób dokarmiania... Niektórzy właśnie tym nieświadomie tuczą psy i się dziwią, why.
Jeśli widzę, że ojciec daje coś do michy, być może to bezczelne, ale albo wyrzucę do śmietnika albo schowam. Nie rozumie znaczenia dawkowania żarcia psów w ciągu dnia, bo miska powinna być napełniona non stop, a pies sam sobie ureguluje żołądek i będzie jadł ile chce.. Ta, jasne :lol: Jakbym nie robiła nic, mój pies by się toczył i wyglądał jak amerykańskie dziecko z macdonald'u.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Tez mam ochote na cos slodkiego... Przeszlabym sie do sklepu ale mi sie nie chce. :evil_lol:[/QUOTE]

Mam to samo :evil_lol: jak tylko pomyślę o tych schodach... Po których ostatnio i tak ganiam bez przerwy to mi się ogólnie jeść odechciewa... Nawet chleba nie mam :siara:

Link to comment
Share on other sites

Jak czytam co piszecie, to stwierdzam że cieszę się że moja mamusia tylko toleruje moje psy, nie darzy ich jakąś wielką miłością - więc problemu z dokarmianiem nie ma :)
Wie że jak ma coś lewego z gotowania to dać to może tylko Funi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']moja obślinia stopy :loveu: nie skacze po stołach, ma za krótkie łapki ;p

jezu przez Was mi też chce się lodów D: na szczęście chyba mam coś jeszcze z zamrażalce[/QUOTE]
Ja zjadłam i były pyszne :loveu:
[quote name='Asia&Kleo']O o, dobre! :)

A nie chce jeść karmy, bo może jest już najedzona ;)
Dużo psiarzy ma ten sam problem, w tym ja. Nie mam więc problemu nie dać psu całej porcji lub wcale. Należy też pamiętać o smakołykach na dworzu ;) Że w rzeczywistości, smakole jako nagrody to też sposób dokarmiania... Niektórzy właśnie tym nieświadomie tuczą psy i się dziwią, why.
Jeśli widzę, że ojciec daje coś do michy, być może to bezczelne, ale albo wyrzucę do śmietnika albo schowam. Nie rozumie znaczenia dawkowania żarcia psów w ciągu dnia, bo miska powinna być napełniona non stop, a pies sam sobie ureguluje żołądek i będzie jadł ile chce.. Ta, jasne :lol: Jakbym nie robiła nic, mój pies by się toczył i wyglądał jak amerykańskie dziecko z macdonald'u.[/QUOTE]
Mój tata może ma takie podejście bo poprzedni pies, który był babci, ale mieszkaliśmy z nią w jednym mieszkaniu. Jak skończyłam 7 lat to się wyprowadziliśmy na swoje, a ten pies babci zawsze miał w misce suche, ale dostawał inne rzeczy, wiadomo byłam mała i nie wiedziałam, że to jest złe, mimo wszystko całe życie był szczuplutki ;)

Nuka je karmę w ostateczności bo żadna jej nie smakuje. Zawsze powącha i odchodzi, trzeba jej coś zawsze dorzucić.
[quote name='Luzia']Mam to samo :evil_lol: jak tylko pomyślę o tych schodach... Po których ostatnio i tak ganiam bez przerwy to mi się ogólnie jeść odechciewa... Nawet chleba nie mam :siara:[/QUOTE]
Ja chleba też nie mam bo nikt w domu nie je, chyba, że sobie po bułki do sklepu pójdzie :diabloti:
[quote name='Luzia']Jak czytam co piszecie, to stwierdzam że cieszę się że moja mamusia tylko toleruje moje psy, nie darzy ich jakąś wielką miłością - więc problemu z dokarmianiem nie ma :)
Wie że jak ma coś lewego z gotowania to dać to może tylko Funi :)[/QUOTE]
Nuce babcia przynosi mięso, na których gotuje zupy, oj Nuka lubi taką wołowinkę z zupy, albo indyka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Jak czytam co piszecie, to stwierdzam że cieszę się że moja mamusia tylko toleruje moje psy, nie darzy ich jakąś wielką miłością - więc problemu z dokarmianiem nie ma :)
Wie że jak ma coś lewego z gotowania to dać to może tylko Funi :)[/QUOTE]
Zazdraszczam ;)
Oprócz dokarmiania miałam jeszcze przygody z ojcem do przekonania go do barf'u.
Kieruje się starą szkołą, że jak pies wyczuje i zje surowe mięcho, to jak w przyszłości wyczuje krew (np u człowieka ze skaleczeniem), to zagryzie:lol:
[B]
Vege*[/B], pies sam z głodu nie zdechnie, tym bardziej, jak jest dokarmiany. Po jakim czasie ulegasz i dodajesz coś do karmy?

Link to comment
Share on other sites

Ona zawsze karmę dostaje od razu z serem białym np, albo z jakimś mięsem i wtedy zje, ale jak dałam jej kiedyś samą suchą to ze 3 dni w misce leżała i nie chciała. Czasami dostaje też ryż z warzywami i mięsem bo to akurat lubi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*'][U]Ona zawsze karmę dostaje od razu z serem białym[/U] np, albo z jakimś mięsem i wtedy zje, ale jak dałam jej kiedyś samą suchą to ze 3 dni w misce leżała i nie chciała. Czasami dostaje też ryż z warzywami i mięsem bo to akurat lubi[/QUOTE]
No to masz już jeden z powodów dodatkowych kilogramów ;) A smaki/firmy zmieniasz, czy dostaje cały czas to samo?

Link to comment
Share on other sites

Hejo!
Niewiem jak mogłam tu wcześniej nie trafić, jak tu rozmowy o jedzeniu się toczą!
Nuka to śliczne psisko, dużo jej do niufa nie brakuje!:diabloti:
Będziemy odwiedzać w celu znalezienia ciekawych pomysłów na coś smacznego.

W temacie dokarmiania przez rodziców mogłabym poemat napisać, za co Viki dostaje jedzenie i co je zamiast swojego jedzenia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Hejo!
Niewiem jak mogłam tu wcześniej nie trafić, jak tu rozmowy o jedzeniu się toczą!
[B]Nuka to śliczne psisko, dużo jej do niufa nie brakuje![/B]:diabloti:
Będziemy odwiedzać w celu znalezienia ciekawych pomysłów na coś smacznego.

W temacie dokarmiania przez rodziców mogłabym poemat napisać, za co Viki dostaje jedzenie i co je zamiast swojego jedzenia:diabloti:[/QUOTE]
No cześć :multi:
Czy ty sobie robisz jakieś jaja?! :mad::diabloti:

Ja polecam jako coś smacznego wege burgery :) Przepis znajdziesz na stronie jadlonomia.pl :) W zasadzie to wszystko z tej strony jest pycha :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']No cześć :multi:
Czy ty sobie robisz jakieś jaja?! :mad::diabloti:

Ja polecam jako coś smacznego wege burgery :) Przepis znajdziesz na stronie jadlonomia.pl :) W zasadzie to wszystko z tej strony jest pycha :loveu:[/QUOTE]

nigdy takich nie jadłam:lol: musze kiedys zrobic
a ja jutro bede siedziala w kuchni i piekla pieguski:diabloti: duuuuuuzo pieguskow:evil_lol:

moj pies je na szczescie prawie wszystko. tzn. prawie wszystko, bo sera bialego w przeciwienstwie do Nuki nie tknie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']nigdy takich nie jadłam:lol: musze kiedys zrobic
a ja jutro bede siedziala w kuchni i piekla pieguski:diabloti: duuuuuuzo pieguskow:evil_lol:

moj pies je na szczescie prawie wszystko. tzn. prawie wszystko, bo sera bialego w przeciwienstwie do Nuki nie tknie;)[/QUOTE]
Oj Nuka uwielbia sery i pudełka po jogurtach :evil_lol: Jak widzi kubek po jogurcie to aż się cała trzęsie bo później jest zabawa w rozwalanie kubeczka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']nigdy takich nie jadłam:lol: musze kiedys zrobic
a ja jutro bede siedziala w kuchni i piekla pieguski:diabloti: duuuuuuzo pieguskow:evil_lol:

moj pies je na szczescie prawie wszystko. tzn. prawie wszystko, bo sera bialego w przeciwienstwie do Nuki nie tknie;)[/QUOTE]

Jak robisz te pieguski?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Jak robisz te pieguski?:cool3:[/QUOTE]

przepis mam stąd :) [url]http://www.wielkiezarcie.com/recipe10366.html[/url]
robiłam je juz kiedyś i zniknely w zastraszajacym tempie, wiec chyba byly dobre:evil_lol:

[quote name='vege*']Piecze w piekarniku :diabloti:[/QUOTE]

dokladnie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O :cool3: o psim żarciu jest :evil_lol:
K od samego początku u mnie je suchą karmę + jak coś z obiadu dobrego zostaje to dostaje :p Jest super ekonomicznym psem bo jadła 3kg na 3miesiące :evil_lol: ostatnio coś jej odbiło i przestała żebrać przy stole :-o praktycznie już nie je domowego od jakiegoś czasu i 3 kg starczyły na niecałe 2 miesiące :shake: mój pies przestaje być ekonomiczny :placz::diabloti: mamusia załamana bo K-tester szyneczek nie chce ich jeść :loveu::diabloti: Mnie to pasi bo tera widać więcej mięśni mniej tłuszczyku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']O :cool3: o psim żarciu jest :evil_lol:
K od samego początku u mnie je suchą karmę + jak coś z obiadu dobrego zostaje to dostaje :p Jest super ekonomicznym psem bo jadła 3kg na 3miesiące :evil_lol: ostatnio coś jej odbiło i przestała żebrać przy stole :-o praktycznie już nie je domowego od jakiegoś czasu i 3 kg starczyły na niecałe 2 miesiące :shake: mój pies przestaje być ekonomiczny :placz::diabloti: mamusia załamana bo K-tester szyneczek nie chce ich jeść :loveu::diabloti: Mnie to pasi bo tera widać więcej mięśni mniej tłuszczyku :loveu:[/QUOTE]
Nuka szynek też nie lubi, ale swojską kiełbasą nie pogardzi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...