Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

[quote name='vege*'] Jak mówiłam, on myśli, że jak psom nie da czegoś dobrego to pewnie ich nie kocha :mdleje: No heloł ja też nie dostaję wszystkiego co chcę i żyję:evil_lol:[/QUOTE]

To zapytaj tatę czemu Ty wszystkiego nie dostajesz? I skoro tak, to może Cię nie kocha :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nuka w zimę nawet od jakiegoś dziecka śnieg zjadła, bo dziecko się popłakało jak Nuka nie chciała i tak przez płacz "pesek nie ce?" :placz: to Nuka podeszła i wzięła od dzieciaka tą kulkę śniegu, a dzieciak przestał płakać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej :loveu:
Moja mama też mi psa podkarmia:mad: Jakieś 3 lata temu w końcu wysiadła jej jedna tylna łapa, taka tłusta była. Mamę uderzyło po kieszeni, przestała ją paść i F. pięknie schudła do 10 kg. Ostatnio jednak mama stwierdziła, że teraz jak jest chuda (dla niej za chuda) to może jej raz na jakiś czas coś dać, a jej raz na jakiś czas znaczy codziennie. Więc sucz znów się otłuszcza :roll:


[quote name='Ty$ka']O kurcze.... nie wiedziałam ;p[/QUOTE]

człowiek się uczy całe życie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Powodzenia :D

PS: Dlaczego jak się wchodzi na Twój profil na avatarze jest Nuka, a teraz (przy postach) jest niuf? ;pp[/QUOTE]
Czary :diabloti:
[quote name='magdabroy']W avatarze jest niuf, a Nuka jest na zdjęciu profilowym ;) To są dwie różne rzeczy :eviltong:[/QUOTE]
jaka mądra Madzia :loveu:
[quote name='Ty$ka']O kurcze.... nie wiedziałam ;p[/QUOTE]
:evil_lol:
[quote name='Ada i Fanta']Hej :loveu:
Moja mama też mi psa podkarmia:mad: Jakieś 3 lata temu w końcu wysiadła jej jedna tylna łapa, taka tłusta była. Mamę uderzyło po kieszeni, przestała ją paść i F. pięknie schudła do 10 kg. Ostatnio jednak mama stwierdziła, że teraz jak jest chuda (dla niej za chuda) to może jej raz na jakiś czas coś dać, a jej raz na jakiś czas znaczy codziennie. Więc sucz znów się otłuszcza :roll:

człowiek się uczy całe życie :D[/QUOTE]
Cześć :loveu:
Widzę, że nie jestem sama z tym problemem :roll: To nie jest fajne jak się o coś prosi a ktoś to bezczelnie olewa i robi swoje :shake: Jak mnie tata o coś prosi jeśli chodzi o Nukę to też to olewam. Jak goście przychodzą to pod moją nieobecność Nuka potrafi z talerza im coś zabrać i wtedy jest krzyk "Baśka bierz tego psa bo znowu wchodzi na stół", moja odpowiedź zawsze jest krótka i prosta "sam przyzwyczaiłeś, sam to odkręcaj, jak prosiłam to się mnie nie słuchało:diabloti:"

Nuka na łąkach kopała dobre 30 min dół, to była normalna trawa z kwiatami polnymi, kopie kopie, dół już ma tak 20 parę cm, a tam jakieś gniazdo :mdleje: Ale na szczęście wypluła wszystko i było puste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']siema :)
mialam nadzieje, ze o jedzeniu, jakis przepisach piszecie, a tu nic:evil_lol: mam ochote cos dobrego zrobic[/QUOTE]

A na co masz ochotę? Może coś podpowiem ;)

[quote name='Ty$ka']Pfff.... takie rzeczy to tylko w Erze :p

(za to ja wyszłam na idiotkę :lol:)
[/QUOTE]

Ery już nie ma :eviltong:

Nie na idiotkę, tylko na niewiedzącą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Bo ja jestem mądrą blondynką :grins:[/QUOTE]
:grins:
[quote name='monika15']siema :)
mialam nadzieje, ze o jedzeniu, jakis przepisach piszecie, a tu nic:evil_lol: mam ochote cos dobrego zrobic[/QUOTE]
ja będę zaraz robiła cukinie w cieście naleśnikowym :)
[quote name='Ty$ka']Pfff.... takie rzeczy to tylko w Erze :p

(za to ja wyszłam na idiotkę :lol:)

Może Nuka kopała właśnie dlatego, że to było gniazdo?[/QUOTE]
nie wiem, ale ona zawsze kopie jak coś wyczuje i zawsze coś wykopie, jak nie kości to właśnie gniazda :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A na co masz ochotę? Może coś podpowiem ;)



Ery już nie ma :eviltong:

Nie na idiotkę, tylko na niewiedzącą ;)[/QUOTE]
Teraz jest T-mobile :evil_lol:
[quote name='monika15']hmmm, na cos slodkiego, ale prostego do zrobienia:cool3: ;)[/QUOTE]
To może lody z bitą śmietaną i owocami :evil_lol:
[quote name='Angi']Tez mam ochote na cos slodkiego... Przeszlabym sie do sklepu ale mi sie nie chce. :evil_lol:[/QUOTE]
A ja nie wiem na co mam ochotę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...