Jump to content
Dogomania

Fryzjer - Radom??


meja

Recommended Posts

  • 1 year later...

Z westką i szkotką jeżdziłam do Radomia do pana Sławka (który ma też hodowlę psów Victis) i salon w przejściu podziemnym w pobliżu centrum handlowego M1 i Feniks. Niestety nie pamiętam dokładnego adresu. Mogę spokojnie polecić, bo bardzo ładnie robił moje terierki, także na wystawy i ma długoletnie doświadczenie w pielęgnacji terierów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Fajny fryzjer dla psów jest na Paderewskiego w Radomiu Pluto. Ja chodzę ze swoim Yorkiem i jestem bardzo zadowolona. Obcina młoda dziewczyna i jest bardzo miła i dokładna. Na miejscu jest również sklep gdzie można kupić karmę dla psiaka. Gorąco polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Widzę , że nie tylko ja chodzę na Czachowskiego jestem naprawdę zadowolony mam yorka byłem już naprawdę w kilku salonach , a nawet ostatnio w jednym z nowo powstałych , bo do Pani z Czachowskiego nie mogłem się dostać. Nie chce mi się nawet gadać jak wyglądał pies po ostatniej wizycie, słowami nie da się tego opisać, miałem ochotę wsadzić tą babę do lochu . Pieś nie przypominał psa tylko jakiegoś postrzępionego szczura. Porazka uważajcie na nowe zakłady, bo tam chyba praktykują dopiero.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Salon CZTERY ŁAPY! Całkiem niedawno otwarty psi fryzjer na Ustroniu w Radomiu przy ul. Wyścigowej
Pani Joanna zdecydowanie strzyże z pasją i zamiłowaniem, ceny przystępne! Najważniejsze, że Riko lubi tam chodzić, więc zaglądamy tam regularnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Ja posiadam psa rasy West Highland Terrier i niestety mieszkam na obrzeżach miasta co wiąże się z tym, że mój Śniego raczej nieczęsto wygląda jak przedstawiciel swojej rasy :D W Radomiu przetestowałam kilka psich fryzjerów i powiem Wam, że najlepiej udała się wizyta w... przychodni. Chodzi konkretnie o przychodnię Sygocki - poza poradami weterynaryjnymi zajmują się też pielęgnacją. Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych ras, szczególnie tych wymagających, ale ja sobie chwalę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...