Jump to content
Dogomania

Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora


ponka1

Recommended Posts

Skoro juz tyle w Tuptka zainwestowalyscie to teraz trzeba go wychowac. Zamiast placic komus obcemu spytajcie sie Jamora ile by wzial za wychowanie Tuptka.
Poza tym z adopcji nie zawsze wracaja psy niewychowane. Kodinka, ktora mam w banrze jest super a tez ja oddali, bo ludzie nie wiedzieli, ze jak sie bierze psa to sie go na drugi dzien nie zostawia samego w domu na 8 godzin.
No i jest wiele innych psow co wrocilo od jednych ludzi a potem poszlo do innych i byly idealne.
Tuptek jeszcze bedziesz super :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam pojecia co Was naszło. Tutpuś jest chyba najbardziej zdyscyplinowanym psem u mnie. To ze się niczego nie boi to nie jest jego wada tylko zaletą. Ze niby czego by sie miał nauczyc ? siad ? waruj, zostań ? tu nie ma zadnego problemu. Chcecie zmieniac jego charakter ? co , moze najlepiej prądem ? To taksamo jakbyścioe chciały mnie uczyc robić na szydełku lub jakies wycinanki. Behaworysta ? to prosze. 95% to teoretycy i sciemniacze, nie uzyje słowa naciągacze. Piszecie ze tuptuś robi u mnie to co chce, a niby co takiego złego robi ? ze dobrze sie bawi ? mam go tego oduczyc, zdominowac ? chcecie aby tak zrobił , że na widok człowieka bedzie lał pod siebie ? ja sie na to nie pisze. chcecie wydac kase na jakiegos behawiora to dajcie mu na nauke bronka , chętnie sie czegos przy nim naucze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Czy on faktycznie jest taki agresywny ??[/QUOTE]


Szarotka on nie gryzie tak wiesz ... on odstrasza kłapaniem zebami na początku . Ja się boję bo on ma odchyłki . Jak był w lecznicy to było tydzień kocham ta Panią a za tydzień ja zebami , bo kocham inna . Chodzi o to że on musi mieć dom fdzie człowiek się go bać nie będzie , ale nie moze to być dom z dziecmi myślę ze zwierzeta inne odpadają , najlepiej na podwórko . A takich domów to ze swieczką szukac . Gdyby nie był taki już dawno by był w domu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Tak każy się cieszył. Jednak Tuptusiowi pobyt w klinice kojarzył się z kłuciem, bólem, małą klatką. Spędził tam 3 miesiące. Może teraz uspokoi się.
Tuptuś sprawuj się.[/QUOTE]

proponuje zamkniecie tego wątku i załozenie nowego . Założycielka dostała bana i nawet nie można zmienić tytułu . Kto się pisze żeby prowadzić wątek Tuptusia ????
A w lecznicy to rzeczywiście kojarzył sobie że to miejsce jest z bólem zwiazane .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ketunia'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179675-TuptuA-z-dziurAE-w-oku-i-podniebieniu-juA-po-operacji-U-Jamora-czeka-na-nowy-dom?p=14080606#post14080606[/URL]

Nowy wątek Tuptusia
zapraszamy[/QUOTE]


Dobry pomysl z nowym watkiem ale martwi mnie brak DS dla Tuptusia...on potrzebuje dobrego , kochajacego domku ale z doswiadczeniem...raczej z dziecmi domek nie wchodzi w rachube ale kto wie....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ma prawo nie wiedziec, bo to stary wątek Tuptusia, ten nowszy chyba nie działa. Tuptuś jest tu gospodarzem. Jest juz starszy. Nie gryzie juz tak samo. Kiedys potrafił udziabać nawet chłopa w pachwine przy kroczu, teraz tylko od stopy do kolana. Moze to i waga bo troche mu sie przytyło. tak czy siak, to super psiak

[IMG]http://images54.fotosik.pl/251/d21f00372e0956fa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...