Jump to content
Dogomania

własnoręcznie robiony tor doAgility


Sylwia K

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, przyznaję że przeczytałam tylko 2 pierwsze str. więc czegoś pewnie nie zauważyłam, ale czy są jakieś klubu w gdańsku? I czy przyjmowane są obojętnie jakie rasy (nawet kundelki) ? MAm sznaucera miniaturkę oraz kundelka ;) MAcie może linki z "przepisami" jak zrobić sobie samemu tor? A może są do kupienia jakieś[B] tanie[/B] gotowe toru?
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak z klubami w Gdańsku, bo tam nie mieszkam, ale napewno przyjmują kundelki i wszystkie inne rasy ;) Ktoś tam prędzej chyba wklejał link jak zrobić stacjonaty z rurek pcv ;) Tor można zrobić np. z drewna, ale wtedy wychodzi to chyba jeszcze drożej niż gdyby kupiło się gotowy, plastikowy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Sylwia K']z patyków i gałęzi (takich większych, ale bezlistnych)
program "cudowne psy" leci na animalach o różnych porach, tylko nie zawsze jest tor przeszkód zrobiony właśnie z patyków, deseczek i tego typu rzeczy.[/QUOTE]

A ja mam pytanie z czego mogę zrobic tunel dla 5 miesięcznej mojej suni border collie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Ja tunel mam niedrogo kupiony na wystawie, to chyba najlepsze rozwiązanie. Gdzieś w Agility/Sprzęt ktoś dawał instrukcję, jak zrobił tunel z plandeki? i hula-hopów ;)[/QUOTE]

A czy możesz mi przesłać jakieś fotki twojego tunelu na PW proszę a jest mi bardzo potrzebny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bordercollie']A czy możesz mi przesłać jakieś fotki twojego tunelu na PW proszę a jest mi bardzo potrzebny:)[/QUOTE]

Prześlij mi e-mail, to wyślę kilka jak znajdę ;) To nagranie z września- [URL]http://www.youtube.com/watch?v=btOo1k9zoTQ[/URL]
Tunel ma 3 m długość i chyba 60 cm średnicy, ale były też większe. Ja wzięłam najmniejszy bo dla chihuahuy i cocer spaniela angielskiego większego nie potrzebuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Prześlij mi e-mail, to wyślę kilka jak znajdę ;) To nagranie z września- [URL]http://www.youtube.com/watch?v=btOo1k9zoTQ[/URL]
Tunel ma 3 m długość i chyba 60 cm średnicy, ale były też większe. Ja wzięłam najmniejszy bo dla chihuahuy i cocer spaniela angielskiego większego nie potrzebuję :)[/QUOTE]

Tak racja to mój email:[email protected] Czekam papa

A czy napiszesz mi choć llink gdzie go kupiłaś bo jest ładny PS>masz ślicznego psiaka:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Grubasek dalmatyńczyk i być może labek.[/QUOTE]
Damatyńczyk lub labek raczej mógłby się przecisnąć, ale jak chcecie ćwiczyć szybkość, to nie polecam :D
[quote name='bordercollie']A czy byś mi załatwiła taki?:)[/QUOTE]
3 maja jadę na wystawę i jakby był to zadzwonię, czy chcesz i w jakiej cenie i mogłabym ci przesłać pocztą ;) (tylko daj nr telefonu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Damatyńczyk lub labek raczej mógłby się przecisnąć, ale jak chcecie ćwiczyć szybkość, to nie polecam :D
[/QUOTE]
Nie ma mowy, już dawno sobie postanowiłam że tunel będzie przechodzony, nie przebiegany ;)

Jak będę na wystawie 7.05 to zobaczę, czy są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Damatyńczyk lub labek raczej mógłby się przecisnąć, ale jak chcecie ćwiczyć szybkość, to nie polecam :D

3 maja jadę na wystawę i jakby był to zadzwonię, czy chcesz i w jakiej cenie i mogłabym ci przesłać pocztą ;) (tylko daj nr telefonu)[/QUOTE]


Ok ja ci wyślę na emaila dobrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bordercollie']Naprawdę za 35 ale to dla psów tunel????[/QUOTE]

Tak, tunel dla psów, ma jeszcze śledzie i szlufki do wyginania tunelu i utrzymywania go w ziemi ;) Były jeszcze rozkładane slalomy, stacjonaty. Tunel był na prawdę za 50 zł, ale się utargowałam :)
Nr tel nie doszedł na maila

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...