Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Junka']Jeju co wy robicie, że wasze psiaki maja takie owłosione łapki i brode. Mojej junie rosna włosy wszędzie tylkio nie tam :placz:[/quote]

hmm... Junka jest przeuroczym pieskiem,
...ale czy aby na pewno to w 100% sznaucerek jest?.... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Sliczne te wasze sznaucerzyska:loveu:, a najpiekniesjze sa zupelnie naturalne (z ogonkami i naturalnymi uszkami). Ja tez wole bardziej kudlate, ylko faktycznie im mniej kudlow tym mniej koltunow czyli poprostu praktyczniej, no ale te klaczki:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

..jeszcze jedno w wersii kudlatej..

[CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images/14208/26455/00000006.jpg[/IMG][/CENTER]
..a teraz w wersii na sznaucera..
[CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images/14208/26455/00000007.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images/14208/26455/00000008.jpg[/IMG][/CENTER]


..przepraszam za jakosc fotek

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze zakłaczone zdjęcia :evil_lol:


Cholerka, zimna ta woda... :diabloti:

[IMG]http://www.dorotak.net/atos/zima1.JPG[/IMG]


Nieeee, na kąpiele to jeszcze trochę za wcześnie, zdecydowanie :evil_lol:

[IMG]http://www.dorotak.net/atos/zima2.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haniago']hmm... Junka jest przeuroczym pieskiem,
...ale czy aby na pewno to w 100% sznaucerek jest?.... :oops:[/quote]



Matka ma rodowód, a ojciec nie ale jego rodzice mieli, jemu nie wyrabiali bo stwierdzili że na wystawy jezdzic nie beda i się nie opłaca. ;) więc chyba myśle, że to sznaucer :) Tylko ze stojącymi uszami po tatusiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Dziwna sprawa, rodowodową sukę kryć psem tylko z metryką..
No ale nie wnikam ;)[/quote]


Kryte bo to jakos w rodzinie było. Chęć zysku poprostu. Ja byłam głupia i mało doświadczona wtedy w tych sprawach. Teraz napewno bym nie kupiła psa od pseudohodowcy.

Link to comment
Share on other sites

LeCoyotte moglabys mi na PM wyslac nazwe hodowli oraz imiona rodzicow Twojej suczy jestem zakochana po uszy, jest piekna, ma sliczne klaczki i krotki pyszczek. Ja mam tendencje do czarnuchow. Tak juz od dluzszego czasu sie przymierzam do wybrania hodowli. I zawsze jak wyrzuce jedna mniej odpowiadajaca to dochodza minimum dwie i tym sposobem mam juz 10 000 hodowli i nie wiem z ktorej kupic psa!!!:-o

Eria Kreon jest piekny, taki dostaojny (chociaz wiem, ze jak kazdy sznaucer z wierzchu dostojny, a w srodku dla panci najwiekszy an swiecie dzieciuch). Jest naprawde uroczy.

P.S. Dziekuje za bannerek

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='weszka']Witaj esqual :) Fajnego masz psiaczka :) i może nie powinnam tego mówić ale nie podoba mi się taka fryzura :roll::shake: Z tym daleko zachodzącym wygoleniem. Widuję takie fryzury na niemieckich olbrzymach p&s i jakoś zupełnie mi to nie leży.[/quote]
[/QUOTE]

..kazda sugestja mile widziana;)Mozesz mnie jednak bardziej nakierowac o co chodzi z tym "daleko zachodzacym wygoleniem"..?
Psa robi zawsze ta sama osoba uznana za znawce rasy,zajmujaca sie trymowaniem od lat..Byc moze i w dziedzinie psiego "groomerstwa" cos sie zmienilo?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esqual']..kazda sugestja mile widziana;)Mozesz mnie jednak bardziej nakierowac o co chodzi z tym "daleko zachodzacym wygoleniem"..?
Psa robi zawsze ta sama osoba uznana za znawce rasy,zajmujaca sie trymowaniem od lat..Byc moze i w dziedzinie psiego "groomerstwa" cos sie zmienilo?![/quote]

wiesz ja znam ludzi ktorzy hoduja sznauce, maja swoj salon, ba nawet prowadza kursy strzyzenia ... i robia sredniaki beznadziejnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote]
[quote name='Elitesse']wiesz ja znam ludzi ktorzy hoduja sznauce, maja swoj salon, ba nawet prowadza kursy strzyzenia ... i robia sredniaki beznadziejnie :diabloti:[/quote]
[/quote]

..dlatego napisalam,wszelkie sugestje mile widziane.Ja nie twierdze,ze osoba ktora zajmuje sie moim psem robi to doskonale(chociaz wydaje mi sie,ze pies wyglada ok:lol:),moze zatrzymala sie na jakims etapie..moze warto rozejrzec sie za kims innym??Moze Ty Elitess jako hodowca podpowiesz jakiegos dobrego groomera z okolic Szczecina.Byla bym wdzieczna;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[quote name='Elitesse']ja po tych fotach nie jestem w stanie stwierdzic czy cos jest nie tak :eviltong:
i nie bardzo wiem o co weszce chodzi - mam nadzieje ze to napisze :modla:

a w Szczecinie to p. Grabalowska jest :) mysle ze ladnie robi psiaki[/quote]
[/QUOTE]

..to sie troche uspokoilam:lol:Wlasnie od p.Basi G.mam namiary na p Jole.
Mysle ,ze najlepszy wyznacznikiem jej fachowosci bedzie porownanie mojego piecha z innymi na wystawach..;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...