Jump to content
Dogomania

GALERIA SZNAUCERÓW (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marta-m

Recommended Posts

  • Replies 9.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:oops:

dzisiaj kupuje specialnie film do aparatu!!!!!!!!!!!!!!

Edi tak pięknie teraz w tym śniegu wyglada.....

Spróbubje cos porobic,chodź może być cięzko bo mam popsuty aparat :-? eh...może dostane ta cyfrówe na gwiazdke...(jestem w trakcie namów :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Reksio z kolegą chomikiem :)

http://sznaucer-reksio.fm.interia.pl/zdjecia/reksio16.jpg

http://sznaucer-reksio.fm.interia.pl/zdjecia/reksio14.jpg

Reksio w swoim kojczyku :) W tle widać obdrapane przez Reksia ściany z tapet i poglogę z zerwanym linoleum :lol:

http://sznaucer-reksio.fm.interia.pl/zdjecia/reksio15.jpg

Reksio z wenflonem w łapce po pogryzieniu przez osy :cry:

http://sznaucer-reksio.fm.interia.pl/zdjecia/reksio17.jpg

Reksio w swoim "ukochanym" sweterku :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:) MArto super zdjęcia, ale rzeczywiście Reksio biednie wyglądał z tym wenflonem, nacierpiał się biedaczek, Justa co do śnieżnbych łapek zaraz napisze na sznauceromaniakach bo niedawno z polka wróciliśmy więc już wiem co będzie po śnieżmnych spacerkach :roll:

Link to comment
Share on other sites

hihhih ale boskie :angel:

poprawić proszę natychmiast - nie wklejej linka miniaturki tylko najpierw powiększ zdjęcie klikając na nie i dopiero wtedy kopiuj linka z właściwości

i popraw bo fotki są boskie tylko nic nie widać na razie :wink:

a że tak wolno to już nic nie poradzimy - czasem tak chodzi :roll:

hahah to jest boskie 80532146530.jpg

mały potwór :lol:

Link to comment
Share on other sites

ZIMOWE fotki na czasie ;)

Dzisiaj po fryzjerku się wybrałyśmy na krótki spacerek, bo piesek łysiutki się zrobił ;)

_370677_n.jpg

_370671_n.jpg

_370674_n.jpg

_370672_n.jpg

_370673_n.jpg

_370675_n.jpg

No i kilka fot po strzyżeniu. Faciu ja ostrzygł troche inaczej niz poprzednia fryzjerka, ale powiedział, że to jeszcze nie koniec dzieła, bo żeby wyglądała naprawde fajnie, to muszą jej włoski odrosnąc (przynajmniej na brzusiu). Ale wklejam ;)

_370678_n.jpg

_370680_n.jpg

ze swoim psiuliem ukochanym ;)

_370682_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

super fotki Galci:)) a napisz na sznauceromaniakach jesli jescze nie napisałaś (jescze nie dotarłam na sznauceormaniaków-zaraz zerkam) czy była coś trymowana i co to za adreso.wka ma taka grawerowaną, jesli tak to suepr-wlasnie taką Denisowi szukam, moze na allegro mu zamówie bo są. A Gala szaleje na śniegu identycznie jak Denis i ma podobną obróżke:)

Link to comment
Share on other sites

dwa szczeniorki ale nie wiem czy wsród nich jest Reksio i czy to ten miot ;)

_371244_n.jpg

babcia Kama- Clarie, wyglada jak typowa babcia :lol: ma 10 lat

_371265_n.jpg

byc moze ze jest tu Reksio :)

_371247_n.jpg

Reksio to pewnie ten co sobie nogę wącha :lol: nasz mały downek ;) :lol:

_371248_n.jpg

_371245_n.jpg

A to Samantha czyli mama Reksia, a Reksio gdzieś tam w srodku ;) na tym zdjęciu sunia wyglada dokładnie tak jak Reksio- trudno mi w to aż uwierzyć :lol:

_371267_n.jpg

a tu wszystkie na raz- platanina szczurków ;)

_371260_n.jpg

być moze to mój Stwór

_371262_n.jpg

_371264_n.jpg

pilnuję domu :)

_371249_n.jpg

Sami z dzidziusiami- Reksio miał tu jeszcze ogonek :D

_371272_n.jpg

Samantha tu odpoczywa od tych niedobrych ... szczurów :lol:

_371253_n.jpg

Maluchy z ukochana babcią

_371255_n.jpg

z mamą

_371258_n.jpg

_371263_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle malawaszka porobiła pieknych zdjęc w plenerze....

Marta fajnie tak oglądać przodków Reksia :) Tak sobie myślałam dlaczego te szczeniaki nie w wiekszości czarne,ale teraz wiem-maja poprostu duzo jasnych genów- mama i tato jasni a babcia to juz wogóle...

Link to comment
Share on other sites

No to teraz kolej na mnie i mojego małego urwisa:) To są zdjęcia z dzisiejszego spacerku.

1. Tutaj szaleje na łąkach, na które chodzimy na spacerki te domki u góry to jest osiedle na którym mieszkam akurat mojego tu nie widać, ale mieszkam dokłądnie na przeciwko tego pierwszego od prawej. Bo to sa łąki potem te domki co widać, jednokierunkowa ulica dojazdowa do domków i drugi taki sam rząd domków i ja tam mieszkam:) to sa takie fajne jednorodzinne domki i te łąki tyeż są super i tam własnie mam zamiar zacząc spuszczać Deniska bo w sumie to ulicy tam nie ma psów też niewiele, ech tylko te zapaszki, może jakoś sę uda:

000_2628.jpg

2. I kolejne zdjecie na "naszych łąkach":

000_2626.jpg

3. i znowu łąki...

000_2627.jpg

4. Te łąki sa spadziste (tworzą taki pagórek a na tym dużym pagórku jest osiedle) i na dole jest te taka osiedlowa ulica z kolei innego osiedla i wlasnie tam spotkaliśmy dzisiaj naszego sąsiada:) Dicka z jego panią niestety on też nie jest spuszczany, ma 3 latka i charakter podobny do sznaucia bo też ma mnóóstwo energi, nie wiem z czym jest zmieszany ale może ma jakieś sznaucie geny, jego pani strzyże go sama maszynką na coą a'la sznaucerek:

000_2631.jpg

5. Ech...ten nieskazitelnie buały, niewydeptany śnieg - na ogrodzie u mojej babci:

000_2632.jpg

6. I moje ulubione zdjecie z tej sesji, również u mojej babci na ogrodzie, chyba wstawie sobie je na emblemat żeby mieć bardziej na czasie-zimowy:

000_2634.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...